Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Europejskie Puchary 2021/22

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    Napoli wrzuciło dwójeczkę i wklepali 4 brameczki w drugiej połowie.
    Bramka na 4-1 to ośmieszenie obrońcy. Poziom europejski.

Zieliński man of the match chyba.

Jak już w pierwszej zagrywali z pierwszej piły i przyspieszali grę to nasi nie wiedzieli co się dzieje.

Nie pamiętam u nas celnego strzału oprócz gola...
    Aha czyli slupek to nie celny strzal? Gdyby to wpadlo na 2:0 to mecz wygladalby inaczej.
    "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Komentarz

• Po obejrzeniu powtorek zadnego z tych karnych bym nie podyktowal. Pierwszy to bark w bark, drugi to kopnal go w reke, mam racje?

Komentarz

• Ja zastanawiam się nad jedna rzeczą - skoro wymówka ma być przemęczenie się grajków, to dlaczego my chociaż raz nie mogliśmy spokojnie wymienić 10-15 podań na swojej połowie? Ja liczyłem w 1. to max bylo chyba 6 i strata. Wszystko to lagi do przodu i kompletne nie szanowanie piłki, wynikiem oczywiście były kontry Napoli i bieganie za nimi.

edit wyżej - tak, słupek to strzał niecelny.
        Ostatnio edytowany przez SebaKalisz1916; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez darekforest Zobacz posta

Aha czyli slupek to nie celny strzal? Gdyby to wpadlo na 2:0 to mecz wygladalby inaczej.
          Tak słupek nie jest celnym strzałem

Jakby, jakby, gdyby.

Jakby babcia miała wąsy to wiesz co.

A gdyby nie poprzeczka Zielińskiego to mecz wyglądałby inaczej i skończyłby się po pierwszej połowie zapewne.
          q[-_-]p

Komentarz

• Ja mam po prostu nadzieje że Slisz już nigdy nawet nie usiądzie na ławce rezerwowych, niestety to są złudne nadzieje bo gość mimo że jest parodysta to ludzie z klubu chcą odzyskać zainwestowany w niego hajs, gość grą z pierwszej piłki wywalił kilka piłek na aut i strworzył ze 3-4 kontry Napoli, ten chłopak (gdyby nie cena transferu) ti miałby problem żeby łapać się na ławkę w rezerwach bo On po prostu nie umie grać w piłkę. Mam nadzieje że w Legii będzie coraz mniej Polaków w formacjach pomoc i atak bo na tych drewniaków bez finezji nie da się po prostu patrzeć. A ten wynik? no chyba normalny, kto spodziewał się czegoś wiecej w meczu z drużyną która w tym sezonie aktyalnie bawi się w Serie A

Komentarz

• Napoli to zdecydowanie najlepsza drużyna w naszej grupie. Piłeczka chodzi u nich aż miło popatrzeć. Każde przyjęcie piłki sklejone do nogi. Z czym my do nich? Jedyny Josue nie pękał, ale na końcu przez niego straciliśmy kluczowe bramki. Trzeba powalczyć o punkt przeciwko Leicester i nie przegrać u siebie ze Spartakiem. Jesteśmy w stanie to zrobić.
              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Jak ktoś tu oczekiwał, że będziemy grać wyrównany mecz z nimi i klepac tak jak Napoli to chyba był naiwny. Top z 3 ligi w europie a my jesteśmy z 27. Jasne że nasze annanasy nie potrafią z pierwszej grać. Jakby potrafili to by w dupoklasie nie grali. Należy się cieszyć że jako tako przez połowę meczu to wyglądało.

Komentarz

• Zamieszczone przez kibic80 Zobacz posta
                  Po obejrzeniu powtorek zadnego z tych karnych bym nie podyktowal. Pierwszy to bark w bark, drugi to kopnal go w reke, mam racje?
                  W istocie pierwszy karny z dupy, ale drugi to już prawidłowy niestety, nie dość że kopnął w rękę to jeszcze wysoko, prawie, że na poziomie głowy przeciwnika, dawno temu to mogło być czerwo.

W sumie Mahir tragiczny, raz trafił a poza tym praktycznie wszystko psuł, a wyjdzie na to, że Josue najgorszy, taki los, jednak jeszcze z niego będą ludzie
                  Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Pięknie nas ta praworządna kurvva z belgii skręciła. Dwa karne totalnie z dupy. Nie dziwie się końcówce w naszym wykonaniu, bo każdemu by uszło powietrze po takich wałach. Wbijam w to czy Josue to dobry grajek czy nie, ale tak szczerze to mając na uwadze jego wybryki w przeszłości, czekałem aż podbije do tego pedała z gwizdkiem i mu zwyczajnie jebnie w ten pusty łeb. Serio.

Na osobne słowa zasłużyła też wielka gwiazda Zielińska. Nie dość, że zasymulowała karniaka to jeszcze mało się nie posrała, żeby go strzelać. Taki to on jest europejski, że musiał, no kurvva musiał strzelić temu prowincjonalnemu mistrzowi Polski. Bo on gra w Napoli, w Europie.
                    Galaktyczny kurvva piłkarz, playmaker, ofensywny tytan - 60 meczów w reprze i 7 goli. A na turniejach strzelają jakieś Modery i inne Linette. Idź w **** parówo.

Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Emreli to ze trzy razy mógł wypuścić Kastratiego na sam na sam, ale kvrwa gwiazda nie da nikomu błyszczeć bardziej od niego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        Niby człowiek się spodziewał a jednak się łudził. Zwłaszcza po 1 połowie.
                        Siedziałeś na 219?
                        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Człowiek miał trochę radości bo prowadzili i dojechali do przerwy. Pomimo, że na kilometr było widać, kto tu jest lepszy, nikt mi nie powie, że w przerwie nie miał myśli iż "może jakimiś psim swędem....". No ale potem przyszła druga połowa i odarcie ze złudzeń.

Napoli wyglądało naprawdę fajnie. Nie mieli pierdyliarda "setek" ale spokojnie zepchnęli nas na własną połowę i czekali, aż coś wpadnie. Wpadły cztery sztuki. Kulibali wykopy Miszty brał na klatę i piłka do ziemi, nawet jak mu się Emreli plątał między nogami. Jak nasi próbowali rozgrywać od bramki to wystarczyło, że Lozano ruszył, a Jędzejczykowi już piłka plątała się między nogami. Mimo wszystko nie mam do naszych jakichś większych pretensji. Robili co mogli.
                          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Wojtek(L) Zobacz posta
                            Ja mam po prostu nadzieje że Slisz już nigdy nawet nie usiądzie na ławce rezerwowych, niestety to są złudne nadzieje bo gość mimo że jest parodysta to ludzie z klubu chcą odzyskać zainwestowany w niego hajs, gość grą z pierwszej piłki wywalił kilka piłek na aut i strworzył ze 3-4 kontry Napoli, ten chłopak (gdyby nie cena transferu) ti miałby problem żeby łapać się na ławkę w rezerwach bo On po prostu nie umie grać w piłkę. Mam nadzieje że w Legii będzie coraz mniej Polaków w formacjach pomoc i atak bo na tych drewniaków bez finezji nie da się po prostu patrzeć. A ten wynik? no chyba normalny, kto spodziewał się czegoś wiecej w meczu z drużyną która w tym sezonie aktyalnie bawi się w Serie A
                            To nawet nie jest poziom juniora, a trampkarza. Braki w wyszkoleniu takie, że człowiek się za głowę łapie. Pod presją wali po autach albo podaje pod nogi rywala. Totalny niewypał i o ile wcześniej pełnił funkcje młodzieżowca i na tle ligi ta mizeria nie była aż tak widoczna, tak na poziomie europejskim to jest po prostu zwykły ogórek. Nie wiem, lepiej już tego Kisiela ogrywać. Może kiedyś będą z niego ludzi. Slisz to jest coś między Borysiukiem, a Kopczyński bardziej w stronę tego drugiego, czyli nic specjalnego. Wiek go ratuje. Pewnie w klubie myślą, że głupio byłoby go teraz posadzić na ławkę, bo po tej Lidze Europy trafi się jakiś naiwniak z dołu Championship, który zobaczy na transfermarkt kilka spotkań z pucharach oraz debiut w reprezentacji i łaskawie rzuci te 1,5 mln, żeby się chociaż zwróciło... co i tak byłoby cudem.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta

Na osobne słowa zasłużyła też wielka gwiazda Zielińska. Nie dość, że zasymulowała karniaka to jeszcze mało się nie posrała, żeby go strzelać. Taki to on jest europejski, że musiał, no kurvva musiał strzelić temu prowincjonalnemu mistrzowi Polski. Bo on gra w Napoli, w Europie.
                              Galaktyczny kurvva piłkarz, playmaker, ofensywny tytan - 60 meczów w reprze i 7 goli. A na turniejach strzelają jakieś Modery i inne Linette. Idź w **** parówo.
                              O, czyli nie tylko ja to zauważyłem. Nie ma co się denerwować morda i tak w kadrze śmieć jest zawsze jednym z najgorszych. Europejczyk co żyje w syfiastym mieście
                              Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Hmm jestem pod wrażeniem, nie widzę tu w nic z czym mógłbym się specjalnie nie zgodzić. Fajny powiew świeżości (szczerości, obiektywnosci) w porównaniu do pseudoopiotwórczych odlotów plastikowych pedało-mejwenów (KS).
                                Zostały 2 mecze, 6 punktów do zdobycia, drugie miejsce spokojnie do obronienia. Ten komicznie wyglądający Portugalczyk (poza tym wybrykiem) wyglądał na jedynego który ma pojęcie o graniu w piłkę. W niedzielę izi win.
                                Legia albo śmierć!

Cały czas zastanawia mnie ten gruby z ich ataku. Chłop ma większą nadwagę niż Ronaldo pod koniec kariery, a nie jest taki stary, nie ma nazwiska i jeszcze dają mu tam pograc..
                                Ostatnio edytowany przez ZwykłyCzłowiek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X