Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Europejskie Puchary 2021/22

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Miszta i Pekhart. Dwóch gości co mają tylko dobre warunki fizyczne i nic więcej. Miszta miał wczoraj furę szczęścia i tyle. Nic nam nie wybronił, bo Leicester nie miało żadnych specjalnych okazji. Majeckiego oglądałem jednak ze spokojem. Z Misztą między słupkami serce bije mocniej za każdym razem kiedy przeciwnik jest pod naszą bramką.
    Pekhart już nie pomaga a wręcz przeszkadza. Nie ma szybkości, nie ma techniki, nie ma wykończenia. Jest wysoki. Statystyki w tym sezonie - Pekhart: 16/2/0; Emreli:18/10/1.
    Powinni go pożegnać w zimie i poszukać jakiegoś innego napastnika. Puścić go za darmo i niech podpisuje kontrakt życiu u Arabów, nie Arabów.
    Jasne, szybko zapomniałeś kto był autorem gradu bramek w poprzednim sezonie. Skreślić gościa, wywalić z klubu. Przyszedł Emreli, gracz o wiele lepszy, Czesiek zmienił taktykę, nie gramy już tylko w lidze a na 3 frontach. Potrzebujemy różnych zawodników.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

I tak też się stało wczoraj.
      Po części, bo raz, że jakichś wielkich problemów przy SFG (prócz tej sytuacji Vestergaarda) nie było, a dwa, że myślę, że wiesz doskonale Benek, że Pekhart po prostu będzie wchodził jako rezerwowy napastnik. W Moskwie tak się nie broniliśmy aż, a i tak wszedł Tomas

Jeszcze warto dodać, że wczoraj bardzo pozytywna zmiana Lopesa. Tego od niego oczekuję. Nie jest to zawodnik na grę od początku, na którym można oprzeć ofensywę zespołu, ale zadaniowiec, który może być przydatny w określonych boiskowych sytuacjach, momentach. Wczoraj był.

Zamieszczone przez Marcino
      Jasne, szybko zapomniałeś kto był autorem gradu bramek w poprzednim sezonie. Skreślić gościa, wywalić z klubu. Przyszedł Emreli, gracz o wiele lepszy, Czesiek zmienił taktykę, nie gramy już tylko w lidze a na 3 frontach. Potrzebujemy różnych zawodników.
      Sorry, ale co w związku z tym? Dożywotni mandat na grę w Legii? Obecnie Pekhart powinien wchodzić tylko w sytuacjach, które opisałem w poście wyżej i przestańmy już żyć przeszłością. Jesteśmy mu wdzięczni za poprzedni sezon, ale obecnie jego czas się skończył.

Potrzebujemy różnych napastników. Jasne. Pekhart od czasu do czasu się przyda. Tylko nie wiem czy jemu samemu odpowiada taka rola, bo obecnie jest za słaby nawet rolę 2 napastnika przy naszym natężeniu meczów. Fajnie, żeby zastępca Emrelego jednak trafiał czasem do bramki.
      Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].
      #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Jak wczorajszy wynik wpływa na rankingi klubowe i krajowe?

Komentarz

• Czepiacie się Tomasa a przecież u przeciwnika wszedł taki Jamie i był nic nie Vardy.
          Brawo Czesław, brawo drużyna. Po ostatnich sezonach w Europie ten się jawi jak jakiś sen i nie chcę się z niego budzić. Brawa dla twórców oprawy.

Komentarz

• [QUOTE=blaise101;n2602525]

Sorry, ale co w związku z tym? Dożywotni mandat na grę w Legii? /QUOTE]

Oczywiście że nie, wymagania rosną, ale gość przyszedł jakiś wypluty po tym całym Euro i od tej pory coś nie gra.
            Czepianie się liczb Pekharta w tym sezonie jest dla mnie śmieszne, gość gra jakieś ogony albo wychodzi w eksperymentalnym składach gdzie trudno szukać zrozumienia w formacji ataku.

I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Jedynie o co na siłe można sie przyczepić, to gra na przedpolu.
              Na siłę? Jak na początku wyszedł to się minął, po czym się zesrał i nie wychodził jak powinien. Czyli na przedpolu ocena 1. Za ten mecz może i dostać 6 za obrony strzałów, ale to temu, że tych strzałów było tyle co kot napłakał.

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta

Po części, bo raz, że jakichś wielkich problemów przy SFG (prócz tej sytuacji Vestergaarda) nie było, a dwa, że myślę, że wiesz doskonale Benek, że Pekhart po prostu będzie wchodził jako rezerwowy napastnik. W Moskwie tak się nie broniliśmy aż, a i tak wszedł Tomas

.
                no trochę jednak było zwłaszcza jak wszedł Madison. Zresztą myślę, że trener myślał na zaś . Natomiast co do zmian Pekharta to tak to właśnie powinno wyglądać w aktualnej sytuacji, że Tomas wchodzi na 10-15 minut i nic więcej.

Numer

http://rankinguefa.pl/dwa-zwyciestwa...-dwie-pozycje/
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ten kto wymyślił te oprawę jest GENIUSZEM.
                  Troling i szydera na najwyższym poziomie. I nawet UEFA nie za bardzo ma do czego się przyjebać.

W meczu dużo szczęścia, ale też pomysł, walka, zaangażowanie. Jędrzejczyk, Nawrocki, Slisz, Josue, Emreli - kregosłup drużyny stanął na wysokości zadania, a Miszta dodał od siebie wiadro farta.

A teraz liga...
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta

Oczywiście że nie, wymagania rosną, ale gość przyszedł jakiś wypluty po tym całym Euro i od tej pory coś nie gra.
                    Czepianie się liczb Pekharta w tym sezonie jest dla mnie śmieszne, gość gra jakieś ogony albo wychodzi w eksperymentalnym składach gdzie trudno szukać zrozumienia w formacji ataku.
                    No właśnie nie do końca po Euro, bo już końcówce zeszłego sezonu prezentował się podobnie.
                    I ja się nie czepiam liczb Pekharta - bardziej jego gry. Co mają końcówki i eksperymentalne składy do marnowania patelni.
                    Co ma to też to do prostych strat, problemów z opanowaniem piłki, przyjęcia albo głupich decyzji o wchodzeniu w drybling z rywalami przy jego prędkości.
                    Ja bym teraz zbożem płacił za takiego Sagana (za Berga) w roli Pekharta.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                      Wróciły wspomnienia z meczu z Blackburn. Tylko wtedy to był jednak podstawowy skład, a teraz Leicester myślało, że się przejedzie po nas półrezerwowym zestawieniem. Trybuna dały piłkarzom duuuużo mocy. Dawno (nigdy?) nie było takiego pierd.olnięcia jak pod koniec meczu.
                      My też się nie napinaliśmy - Boruc, Kapustka i Luquinhas zostali na trybunach, a król strzelców ubiegłego sezonu wszedł tylko na koncówkę meczu.
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
                        Jak wczorajszy wynik wpływa na rankingi klubowe i krajowe?
                        Wyszliśmy ponad "barierę ochronną" ligi Europy i mamy 4 pkt.
                        Teraz każda wygrana to +2 , remis +1.
                        Jeżeli wygramy grupę mamy dodatkowo +4, jak na drugim miejscu +2.
                        Dodatkowo na wiosnę w LE lub LK kolejne punkty do ugrania.

Na ten moment mamy 12,5 pkt ( więc -4 do zeszłego sezonu).

Około 13-14 pkt potrzeba aby w czarnym scenariuszu i braku mistrzostwa być rozstawionym przez wszystkie rundy eliminacji LK - w skrócie coś jeszcze wygrać i tam bezpieczeństwo powinno być zapewnione.

W Lidze Mistrzów wiadomo do drugiej rundy potrzeba tych 20 pkt w zależności oczywiście od tych kto zdobędzie mistrzostwo więc aby to ugrać niezbędne będzie wyjście z grupy w LE.

Na ten moment w I rundzie LM jesteśmy 15 zespołem (przy rozstawionych 20) - i tu nic złego się nie stanie
                        W drugiej rundzie jesteśmy 18 zespołem ( przy rozstawionych 10) :
                        8. Astana 20,500
                        9. Cluj 19,000 - LK
                        10. Molde 19,000
                        ---------------------------
                        11.Qarabag 18,000 - LK
                        12. Maccabi 18,000 - LK
                        13. Apoel - 18,000
                        14. Sheriff 17,500 - LM
                        15. BATE 15,500
                        16. Ferencvaros 15,500 - LE
                        17. Maribor 14,000
                        18. Legia 12,5000 - LE

Astana, Maribor, Bate, Apoel i Molde już nie grają więc dorobku nie powiększą.
                        Przy wyjściu z grupy w LE powinniśmy dobić do tych 18-20 pkt ale to maksymalnie pozwoli minąć 3-4 niegrających.
                        Reszta zapewne powiększy swój dorobek tym bardziej punktując w Lidze Konfederacji.
                        Oczywiście jeszcze cały sezon i będą roszady co do mistrzów krajowych.
                        Na ten moment jednak szanse na rozstawienie jak dla mnie są nikłe.

Co do rankingu krajowego :
                        26. Polska 15,875 (Legia - LE)
                        27. Węgry 15,875 (Ferencváros - LE)
                        28. Azerbejdżan 15,500 (Qarabag - LK)
                        29. Kazachstan 15,500 (Kajrat - LK)

0,25 za wgraną, a 0,125 za remis.
                        Tu różnicę robi 29 miejsce, bo wtedy jedne z zespołów zaczyna LK od pierwszej rundy. Jak utrzymamy w TOP28 to LK wszyscy grają od rundy drugiej.

Komentarz

• Czyli co - nawet jak teraz wykręcimy więcej pkt niż mieliśmy w tym sezonie, to i tak nie będziemy mieli rozstawienia JUŻ w 2 rundzie?

Komentarz

• Oprawa mega. Kolejne wielkie ukłony dla NS-ów .
                            Nie wiem czy to specjalnie, ale mam wrażenie, że konstrukcja dachu utworzyła jakby dodatkową koronę

Bazinga!
                            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Ten napis, dedatel, barwy...kurw.a jakie to jest arcydzieło!!!!!
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                                Czyli co - nawet jak teraz wykręcimy więcej pkt niż mieliśmy w tym sezonie, to i tak nie będziemy mieli rozstawienia JUŻ w 2 rundzie?
                                Stan przed mecze z Leicester:
                                Q1 LM Q2 LM Klub Kraj 2021/2022 Ranking Różnica
                                1 1 Basel Sui 2,5 45,500 37
                                2 Slavia Praga Cze 2,5 44,500 36
                                2 3 Dinamo Zagrzeb Cro 3 43,500 35
                                3 4 Olympiakos Pireus Gre 3 36,000 28
                                5 Crvena zvezda Srb 3 34,000 26
                                Young Boys Sui 4 33,000 25
                                Viktoria Pilzno Cze 2,5 31,000 23
                                4 6 Łudogorec Bul 3 23,000 15
                                5 7 Malmö Swe 4 22,500 14
                                6 8 Astana Kaz 2 20,500 12
                                Partizan Belgrad Srb 2,5 20,000 12
                                AEK Ateny Gre 1,5 20,000 12
                                7 9 CFR Cluj Rou 2,5 19,000 11
                                8 10 Molde Nor 2 19,000 11
                                9 11 Qarabag Aze 2,5 18,500 10
                                10 12 Maccabi Tel Awiw Isr 2,5 18,000 10
                                13 APOEL Cyp 0 18,000 10
                                11 14 Sheriff Mda 4 17,500 9
                                FCSB Rou 1,5 17,500 9
                                12 15 BATE Blr 1,5 17,500 9
                                13 16 Ferencváros Hun 3 15,500 7
                                Rijeka Cro 2,5 15,000 7
                                Rosenborg Nor 2,5 15,000 7
                                PAOK Gre 2,5 14,500 6
                                Hapoel Beer Szewa Isr 2,5 14,000 6
                                Apollon Limassol Cyp 1,5 14,000 6
                                14 17 Maribor Svn 1,5 14,000 6
                                Sparta Praga Cze 3 11,500 4
                                15 18 Legia Pol 3 11,500
                                Fehérvár Hun 1 11,500
                                CSKA Sofia Bul 2,5 10,500 4
                                16 19 Suduva Ltu 1,5 10,000
                                Östersund Swe 0 10,000
                                17 20 Slovan Bratysława Svk 2,5 9,500 5
                                za rankinguefa.pl

Zielony - LK
                                Pomarańczowy - LE
                                Niebieski - LM
                                Czarny - wakacje

Oczywiście to jest przed Leicester i mamy 12,500.
                                Kluczowe pierwsze dwie kolumny (a właściwie 2), która pokazuje aktualną pozycję w II eliminacji LM.
                                Na ten moment dziesiąte Molde ma 19.000 ale albo Qarabag albo Maccabi ich wypchnie.
                                Potrzeba około 20 pkt i szczęścia.

Komentarz

Pracuję...
                                X