Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Europejskie Puchary 2021/22

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Keller Zobacz posta

Chyba rozmowy są rzeczywiście trudne, bo jak dotąd żadnych przecieków. Ma ktoś tego wiapleja? Bo chyba istnieje ryzyko, że trzeba będzie to sobie przynajmniej na jakiś czas zamówić.
    Nie wierzę, że viaplay odda mecze Legii na początku swojej działalności. Dobrze wiedzą, że dużo ludzi będzie oglądać. Dlatego proponuję brać ze znajomymi (na zamianę ) na miesiąc bezpłatnie. Można oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie.

I jeszcze ważna informacja. Mecz będzie dostępny na platformie przez 48 godzin i można go włączyć z odtworzenia od razu po rozpoczęciu. Dobra informacja dla tych, którzy pracują dłużej niż do 16.
    Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Takie info z TT:
      Przemek Langier @plangier · 9 min

Nie wiem czy było, ale to świeże. Domowe mecze Legii w LE będą pokazane w TVP, wyjazdowe tylko w Viaplay.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• No to zajebiście..... Trzeba będzie kombinować z tym viaplayem, bo liczenie na jakieś streamy to ruletka.
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
          Takie info z TT:
          Wyjazdowe ponoć mają być retransmitowane.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
            No to zajebiście..... Trzeba będzie kombinować z tym viaplayem, bo liczenie na jakieś streamy to ruletka.
            Mam dosyć dobre źródło streamów, ale przyznaję, że mniej eksluzywne mecze potrafią słabo chodzić, tylko nie wiem czy jakiekolwiek grupowe mecze LE można tak klasyfikować. Natomiast mecze na przykład Bundesligi działają świetnie w bardzo dobrej jakości i w ciągu całego meczu trzeba odświeżać stronę raz, góra dwa razy.

Na dziś plan jest taki, że biorę viaplay na 30 dni za darmo żeby mieć pewność na Spartaku, a przy okazji sprawdzę te streamy i może po tym próbnym okresie będzie można sobie dać spokój. No a jak nie to szukanie kart bankowych po rodzinie

Edyta:

To jest strona, z której korzystam: https://footybite.cc

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Wyjazdowe ponoć mają być retransmitowane.
              retransmisja meczu... Dziękuję, postoję
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez WaffenCashCash Zobacz posta
                Na dziś plan jest taki, że biorę viaplay na 30 dni za darmo żeby mieć pewność na Spartaku, a przy okazji sprawdzę te streamy i może po tym próbnym okresie będzie można sobie dać spokój. No a jak nie to szukanie kart bankowych po rodzinie
                Też mam taki plan. Zresztą nawet byłbym skłonny zostać z nimi na okres w jakim gra Legia i zapłacić ze dwa, trzy razy te 34 zł. Pytanie tylko jaki tam jest okres wypowiedzenia. Benek Ty chyba masz ten ich pakiet, jak to wygląda z rezygnacją. Czy jak zapłacę za grudzień i po meczu ze Spartakiem zrezygnuję to działa to do końca miesiaca i koniec, czy jest tam jakiś dłuższy okres wypowiedzenia i bulę za X kolejnych miesięcy?
                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                  Też mam taki plan. Zresztą nawet byłbym skłonny zostać z nimi na okres w jakim gra Legia i zapłacić ze dwa, trzy razy te 34 zł. Pytanie tylko jaki tam jest okres wypowiedzenia. Benek Ty chyba masz ten ich pakiet, jak to wygląda z rezygnacją. Czy jak zapłacę za grudzień i po meczu ze Spartakiem zrezygnuję to działa to do końca miesiaca i koniec, czy jest tam jakiś dłuższy okres wypowiedzenia i bulę za X kolejnych miesięcy?
                  Rezygnujesz kiedy chcesz. Jeśli teraz się zarejestrujesz to po 30 dniach naliczą Ci opłatę. No chyba, że wyłączysz pakiet przed upływem 30 dni.

Działa to na tej samej zasadzie co yotube premium, spotifi itd.

Dla osób lubiących ryzyko

Krzysztof Wiśniewski
                  @Pablo34130524
                  W odpowiedzi do
                  @mszkolnikowski
                  @LegiaWarszawa
                  i 2 innych użytkowników
                  Srodowy mecz Legii pokaze niekodowany, azerski kanal CBC Sport. Alternatywa dla Viaplay.
                  UWAGA- Viaplay działa w jakości tylko 720 więc na różnych odbiornikach różna jakość.
                  Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• A mecze Polskich klubów nie muszą być w otwartych kanałach? Kiedyś chyba coś takiego obowiązywało...
                    #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
                      A mecze Polskich klubów nie muszą być w otwartych kanałach? Kiedyś chyba coś takiego obowiązywało...
                      No to będą. Nie w ustawie raczej zapisu, że muszą być na żywo
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

• Poza tym viaplay to nie kanał TV tylko platforma streamingowa, więc mogą łatwo obejść ten przepis. Jakby się uparli to równie dobrze i praw do domowych by nie odsprzedali.
                        Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
                          A mecze Polskich klubów nie muszą być w otwartych kanałach? Kiedyś chyba coś takiego obowiązywało...
                          A nie mylisz przypadkiem z Reprezentacją?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
                            Poza tym viaplay to nie kanał TV tylko platforma streamingowa, więc mogą łatwo obejść ten przepis. Jakby się uparli to równie dobrze i praw do domowych by nie odsprzedali.

USTAWA z dnia 29 grudnia 1992 r. o radiofonii i telewizji
                            https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/do...19930034Lj.pdf

Art. 1a.
                            1. Ustawę stosuje się do dostawców usług medialnych ustanowionych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

2. Dostawcę usługi medialnej uważa się za ustanowionego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli spełnia on co najmniej jeden z warunków:
                            1) ma swoją siedzibę w Rzeczypospolitej Polskiej oraz:
                            a) decyzje redakcyjne dotyczące usługi medialnej są podejmowane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub
                            b) istotna część osób zatrudnionych na podstawie stosunku pracy lub umowy cywilnoprawnej przy świadczeniu usługi medialnej działa na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a decyzje redakcyjne dotyczące usługi medialnej są podejmowane w innym państwie członkowskim Unii Europejskiej, lub
                            c) istotna część osób zatrudnionych na podstawie stosunku pracy lub umowy cywilnoprawnej przy świadczeniu usługi medialnej działa zarówno na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jak i w innym państwie członkowskim Unii Europejskiej;

Art. 4.
                            W rozumieniu ustawy:
                            1) usługą medialną jest usługa w postaci programu albo audiowizualnej usługi medialnej na żądanie, za którą odpowiedzialność redakcyjną ponosi jej dostawca i której podstawowym celem jest dostarczanie poprzez sieci telekomunikacyjne ogółowi odbiorców audycji, w celach informacyjnych, rozrywkowych lub edukacyjnych; usługą medialną jest także przekaz handlowy;
                            4) dostawcą usługi medialnej jest osoba fizyczna, osoba prawna lub osobowa spółka handlowa ponosząca odpowiedzialność redakcyjną za wybór treści usługi medialnej i decydująca o sposobie zestawienia tej treści, będąca nadawcą lub podmiotem dostarczającym audiowizualną usługę medialną na żądanie;
                            5) nadawcą jest osoba fizyczna, osoba prawna lub osobowa spółka handlowa, która tworzy i zestawia program oraz rozpowszechnia go lub przekazuje innym osobom w celu rozpowszechniania;

Art. 20b.
                            1. Nadawca programu telewizyjnego może nadać bezpośrednią transmisję z wydarzenia o zasadniczym znaczeniu społecznym, zwanego dalej „ważnym wydarzeniem”, tylko:
                            1) w programie ogólnokrajowym w rozumieniu ustawy lub koncesji, dostępnym w całości bez opłaty, z wyłączeniem opłat abonamentowych w rozumieniu ustawy z dnia 21 kwietnia 2005 r. o opłatach abonamentowych i podstawowych opłat pobieranych przez operatorów sieci kablowych, lub
                            2) jeżeli to samo wydarzenie jest transmitowane przez nadawcę programu spełniającego wymogi określone w pkt 1, na podstawie umowy z nadawcą, który nabył prawa do transmisji danego wydarzenia, lub z innym uprawnionym, z zastrzeżeniem ust. 6.

2. Ze względu na duże zainteresowanie społeczne za ważne wydarzenia uważa się między innymi:
                            1) letnie i zimowe Igrzyska Olimpijskie;
                            2) półfinały i finały mistrzostw świata i Europy w piłce nożnej, a także wszelkie inne mecze w ramach tych imprez z udziałem reprezentacji Polski, w tym mecze eliminacyjne;
                            3) inne mecze z udziałem reprezentacji Polski w piłce nożnej w ramach oficjalnych rozgrywek oraz mecze z udziałem polskich klubów w ramach Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA

3. Krajowa Rada może, w drodze rozporządzenia, określić listę innych, niż wymienione w ust. 2, ważnych wydarzeń, uwzględniając stopień społecznego zainteresowania określonym wydarzeniem i znaczenie tego wydarzenia dla życia społecznego, gospodarczego i politycznego

6. Przepisu ust. 1 nie stosuje się, jeżeli dany nadawca wykaże, że żaden nadawca programu spełniającego wymogi określone w ust. 1 pkt 1 nie wyraził gotowości zawarcia umowy umożliwiającej nadanie transmisji zgodnie z ust. 1 pkt 2.

Na podstawie wymienionych punktów wydaje mi się, że dalej mają obowiązek puścić to w ogólnodostępnym źródle (najwidoczniej jestem w błędzie). Z innej strony - w art. 20b pojawia się zapis o nadawcy programu telewizyjnego a nie nadawcy jako takim, co może stanowić różnicę. Na pewno znajdzie się na forumce ktoś z większymi predyspozycjami do analizy aktów prawnych ode mnie. Artykuły cytowałem wg własnego uznania, dla chętnych link do ustawy na wstępie.

A i tak mnie najbardziej mnie zainteresował fragment o Pucharze UEFA
                            Ostatnio edytowany przez Mogiel; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Maybe life is like a ride on a freeway
                            Dodging bullets while you're trying to find your way
                            Everyone's around, but no one does a damn thing
                            It brings me down, but I won't let them

Komentarz

• Wiadomo czy te mecze będą retransmitowane jakoś od razu typu o 18.30 czy jeszcze nie ma info? Będę akurat w miejscu bez Wi-Fi i mi się nie chce bawić w hotspoty i kombinacje ze streamami, tylko obejrzałbym w TV.
                              Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                                Takie info z TT:
                                Może Miodek ustawi pokątnie jakąś swoją kamerkę i puści sygnał, co by tłumaczyło, że w TV tylko z naszego stadionu

Ed: @WaffenCashCash dzięki za linka do streemów, jednocześnie mam pytanie, czy zwiększona ilość odbiorców nie powoduje czasem tam trudności w przekazie (pikseloza, cięcie), z powodu np. ograniczonej przepustowości serwera?
                                Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X