Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zagłębie Lubin - Legia [22. kol. Ekstraklasy 2020/21, 21.03.2021, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Uuu, widzę że parę wygranych meczów ze słabeuszami pokroju St Patrick's i już nadzieje na LM.
    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Koronowanie nas już teraz może się źle skończyć. To znaczy - oczywiście nie mam na myśli, że trzeba wprowadzić zakaz pisania optymistycznych postów. Ale naszą główną piętą achillesową od wielu wielu wielu lat - jest głowa. W tym wypadku - głowa "zespołu". Piłkarzom potrzebna jest presja i niepewność. Jeśli uznają, że już (albo za dwie kolejki) są mistrzami, to wiadomo co się może zdarzyć. I pod względem tego schładzania głów Czesławowi ufam tylko odrobinę bardziej niż ufałem Vuko. Dlatego ja osobiście na razie się nie podpalam. Niemniej, jeśli zdobędziemy mistrzostwo - wydaje się, że na eliminacje można patrzeć nieco bardziej optymistycznie niż ostatnio. Mianowicie nasza trzecia pięta achillesowa to niedostatki w konstruowaniu akcji. Które ostatnio jakby udało się zniwelować. Na boisku jest ruch, zawodnicy wiedzą co mają robić i jest jakaś powtarzalność. Z Zagłębiem wychodzenie spod kontrpressingu trzema czy czterema zagraniami z pierwszej piłki wyglądało momentami wręcz imponująco, jak przeciwnik po prostu nie wiedział gdzie ma biec. Tu jednak pare zastrzeżeń: to wszystko wygląda dobrze na tle Ekstraklasy, może się okazać, że zabraknie nam jednego lub paru ważnych ogniw, może się okazać, że piłkarze w pierwszych rundach eliminacyjnych zapomną co grali na wiosnę i jest ryzyko łatwego klopsu. I jest jeszcze nasza druga pięta achillesowa - czyli indywidualne błędu w obronie, których nie sposób przewidzieć, i z tego co widać - nikt nie potrafi im zaradzić - a mogą one zepsuć naprawdę dobre mecze i moim zdaniem to one są głównym powodem naszych wspaniałych wyników w Europie z ostatnich paru lat. W każdym razie, tym razem wygląda na to, że może być łatwiej o strzelenie większej liczby goli niż stracimy.
      Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta

Skad info, bo ja slysze kompletnie co innego?
        To napisz co ty słyszałeś.
        „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

Pracuję...
        X