Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Śląsk Wrocław - Legia [20. kol. Ekstraklasy 2020/21, 07.03.2021, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak ma strzelać 20 goli w sezonie to niech to nawet będzie tylko "główka" ewentualnie "dupa". Oby wpadało.
    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta

No nie wiem czy w przypadku Pekharta, kontuzja ma tu coś do rzeczy. Wiadomo, tylko on to przede wszystkim "główka" albo dostawienie nogi
      Jak zdarza się sytuacja sam na sam to często jest właśnie tak jak we Wrocku a przedtem w Szczecinie.
      Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba nawet go Michniewicz tłumaczył (lub ktoś inny z klubu), że to była idealna piłka na prawą nogę, w której Pekhart jeszcze czuje lekki dyskomfort dlatego uderzał lewą i tak pokracznie wyszło. Z jednej strony trochę dziwne tłumaczenie bo zawodnik po kontuzji w pełnym treningu już takiego dyskomfortu czuć nie powinien ale przytaczam co usłyszałem.

Komentarz

• W kulisach Wszołek powiedział, że zadedykował gola swojemu znajomemu, który zmarł na covid, prezesowi klubu rugby w Pogoni Siedlce.
        https://pzrugby.pl/news/aktualnosc/Z...Czaplicki,6863

Komentarz

• Zamieszczone przez trx. Zobacz posta
          Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba nawet go Michniewicz tłumaczył (lub ktoś inny z klubu), że to była idealna piłka na prawą nogę, w której Pekhart jeszcze czuje lekki dyskomfort dlatego uderzał lewą i tak pokracznie wyszło. Z jednej strony trochę dziwne tłumaczenie bo zawodnik po kontuzji w pełnym treningu już takiego dyskomfortu czuć nie powinien ale przytaczam co usłyszałem.
          W sumie to przeoczyłem to tłumaczenie, ale jeżeli takowe było, to nawet byłoby logiczne, bo tamten uraz przeszkadzał mu w uderzaniu wewnętrzną częścią stopy prawej nogi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
            W kulisach Wszołek powiedział, że zadedykował gola swojemu znajomemu, który zmarł na covid, prezesowi klubu rugby w Pogoni Siedlce.
            https://pzrugby.pl/news/aktualnosc/Z...Czaplicki,6863
            Prawie na końcu tego materiału:
            https://www.youtube.com/watch?v=sxwcTtC7ZbI
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Wg mnie może tak być, to jest taka psychologiczna blokada objawiająca się strachem przed odnowieniem kontuzji, dlatego pomimo gotowości treningowej, na której mimo wszystko nie angażujesz np. mięśni na 100% przy uderzeniu, podczas meczu w głowie pojawia się alert.
              Miewałem podobnie.

Komentarz

To było mówione w Legia+ Extra, tylko nie pamiętam czyje to były słowa.
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Powiedział to Michniewicz w wywiadzie pomeczowym (tym na ściance).
                  Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                  -------------
                  Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Abstrahując, coś się pozmieniało w piłce bo jakoś mało bramek pada w europie (prawie wszędzie). Legia ma 34 bramki (śr. 1.7) ... Przykładowi liderzy w ligach: Niemcy (śr.) 2.95, Hiszpanii 1.92, Francja 1.75, Anglia 2.0, Włochy 2.42, Czechy 2.18, Serbia 2.24, Chorwacja 2.47, Szwajcaria 1.75, Holandia 3.16, Belgia 2.17, Rosja 2.19, Słowenia 1.24. Oczywiście są dominatorze jeszcze ale zasadniczo to "szału nie ma".

Komentarz

Pracuję...
                    X