Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Górnik Zabrze - Legia [19. kol. Ekstraklasy 2020/21, 27.02.2021, godz. 20:00]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jeszcze w tyg PP wiec tym bardziej wykartkowanie na Śląska wskazane

Komentarz

• Zamieszczone przez Kony1916 Zobacz posta
      Jeszcze w tyg PP wiec tym bardziej wykartkowanie na Śląska wskazane
      A co ma PP do kartek w lidze ?
      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
        Kozak, tym bardziej, że z takimi warunkami pośród tych pjerdolonych drwali brał grę na siebie i robił to co robił.
        Absolutny zawodnik meczu.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Ja rozumiem, że takie myślenie jest może przestarzałe, jaskiniowe i w ostatecznym rozrachunku może się drużynie nie opłacić, ale trochę szkoda, że w takich meczach drużyna bardziej nie broni Luquinhasa (faul w rewanżu, spięcie po faulu na Luqim itp.).
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Absolutnie, to powinno charakteryzować team spirit.
            Mnie też tego brakuje w naszej drużynie.

Komentarz

• No właśnie. Tak czytam i czytam(bo meczu nie oglądałem), wszędzie piszą, że Luquinhas kopany cały mecz ale doszukać się nie mogę jakiegoś spięcia. Mi od razu Jędza przychodzi do głowy Jędrzejczyk* a reszta za nim w zwykłą przepychankę i bluzgi oraz kto bez kartki to przeszlifować kogoś tam w rewanżu. A z tego co czytam to nic takiego nie miało miejsca. Na miejscu Luquinhasa ujowo bym się poczuł.

Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

A co ma PP do kartek w lidze ?
                To ze w środę będzie ciężki mecz, opłaca się po prostu ze Śląskiem zagrać kimś kto nie grał tyle minut z Piastem i Górnikiem

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                  Ja rozumiem, że takie myślenie jest może przestarzałe, jaskiniowe i w ostatecznym rozrachunku może się drużynie nie opłacić, ale trochę szkoda, że w takich meczach drużyna bardziej nie broni Luquinhasa (faul w rewanżu, spięcie po faulu na Luqim itp.).
                  Jeżeli mnie pamięć nie myli, to taki team spirit, gdzie każdy walczył za każdego i były wspólne, zespołowe wyjścia na wódeczkę, ostatni raz były w czasach Pisza czy Kowalczyka. A teraz i właściwie od X lat zespół istnieje tylko na treningu i podczas meczu, a poza tym każdy idzie w swoją stronę, więc mnie nie dziwi brak takich obrazków.

Komentarz

• Fajna historia z tym Kostorzem. Oby łapał minuty i wykorzystywał dalej swoją szansę. Natomiast ja się nie łudzę, że nam się objawił nowy talent. Pewnie jest za słaby na Legię i niedługo się pożegnamy. Zwłaszcza, że w przyszłym sezonie nie będzie miał już statusu młodzieżowca. Niemniej bramka bardzo ładna.

Szkoda kartki Martinsa. Oczywiście ją złapał, bo go wsadził na konia Slisz. Pewnie za tydzień Gwilia.

Fajnie wygląda ten Szabanow. Zdecydowanie najpewniejszy nasz stoper. Fajnie, że się pomyliłem w jego ocenie.Mam nadzieję, że z jego głową już wszystko okej.
                    „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
                      Dopiero co ktoś pisał, że Kostorz się nie nadaje do poważnej piłki, a dziś już bohater.
                      Michniewicz nie powinien wypychać Szabanowa na boisko, gdy ten raportuje zawroty głowy.
                      Zagraliśmy bardzo słabą drugą połowę. Straciliśmy środek pola.
                      Lukcośtam był dziś najbardziej wartościowym plejerem na boisku.
                      Ale że łeb to ma twardy to trzeba mu przyznać.
                      Kojowi konkretny kartofel na bani wyskoczył.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                        Fajna historia z tym Kostorzem. Oby łapał minuty i wykorzystywał dalej swoją szansę. Natomiast ja się nie łudzę, że nam się objawił nowy talent. Pewnie jest za słaby na Legię i niedługo się pożegnamy. Zwłaszcza, że w przyszłym sezonie nie będzie miał już statusu młodzieżowca. Niemniej bramka bardzo ładna.

Szkoda kartki Martinsa. Oczywiście ją złapał, bo go wsadził na konia Slisz. Pewnie za tydzień Gwilia.

Fajnie wygląda ten Szabanow. Zdecydowanie najpewniejszy nasz stoper. Fajnie, że się pomyliłem w jego ocenie.Mam nadzieję, że z jego głową już wszystko okej.

Nie ma co. Szybko wydajecie wyroki. Może tak. Ale dlaczego nie? To jest nasz zawodnik i ma mnóstwo cech świetnego napastnika. Rolą klubu jest nakierować jego karierę w odpowiednim kierunku, a sztabu rozwijać jego zalety i niwelować braki, chociażby z pomocą trenerów napastników, bo takich powinniśmy mieć. Co to w ogóle znaczy objawił się talent? Talent ma i od niego zależy czy pójdzie to w dobrym kierunku, czy w zupełnie odwrotnym. Musi dostawać szanse, bo inaczej się nie przekonamy na co go stać.\

To samo z Szabanowem. Dwa mecze, parę kontaktów z piłką i już okrzyknięty naszym najlepszym stoperem. Może będzie, ale takie kategoryczne osądy tak szybko. No nie.... ja poczekam. Z nadzieją, że okaże się wzmocnieniem.

Komentarz

• Jestem po lidze +. Frankowski ogólnie zjebvany za poziom sędziowania. Wytykali mu kilka błędów plus to że polowali na Luqiego i nic z tym nie zrobił. Karny niby ok chociaż powtórek innych niż tych z meczu nie było więc na tej podstawie Sławek oceniał i wg niego Jędza dał powód. Niby Jędza nie patrzał na piłkę a jak by patrzał to lepiej by było (nie wiem o co Sławkowi chodziło). Nie pochylili się w ogóle nad tym że nie oglądał powtórki na tiwiku. Podobno są odgórne zalecenia żeby jak najmniej oglądać powtórek.
                          edit: literówka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                            Mladenović powinien częściej próbować zagrania mocnej dolnej piłki, między obronę a bramkarza. Sytuacja z końcówki pierwszej połowy, gdzie Luqocośtam związał 3 zawodników Górnika i zagrał mu między nimi, a ten dał górą nad Juranoviciem. Prosiło się o taką jaką dał Wszołek z Rakowem. Jak nie Juranović to zawsze szansa, że ktoś z rywali zrobi swojaka.
                            Serio nie jesteś w stanie napisać poprawnie jego nazwiska? Ja wiem, że wymaga to pewnego wysiłku intelektualnego, ale nie uważasz że to okazanie minimum szacunku? A jak Cię na to nie stać to już Luqi lepiej brzmi niż ten debilny zlepek liter.

Komentarz

• Przecież to jest beka z Kijka. Kotolopes i lukicostam
                              Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez emdżej87 Zobacz posta

Serio nie jesteś w stanie napisać poprawnie jego nazwiska? Ja wiem, że wymaga to pewnego wysiłku intelektualnego, ale nie uważasz że to okazanie minimum szacunku? A jak Cię na to nie stać to już Luqi lepiej brzmi niż ten debilny zlepek liter.
                                Chyba rzadko odwiedzasz forum. To szydera w stronę pewnego użytkownika forum wywołującego sporo emocji.

Komentarz

Pracuję...
                                X