Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Górnik Zabrze - Legia [19. kol. Ekstraklasy 2020/21, 27.02.2021, godz. 20:00]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ten Luquinias to ma jednak charakterek, nie jeden po tylu faulach by zszedł sam z boiska, dzisiaj najlepszy nasz zawodnik i serce zespołu. Frankowski z urzędu za ten mecz i brak czerwca za faule na jednym z niewielu zawodników, który grał w piłkę nożną powinien dostać degradację do 2 ligi. Ja rozumiem grę tzw. ciałem, przepychanie ale całe 90 minut te parówy (bo przecież nie piłkarze) polowały na jego nogi. A tak w ogóle to za ostre zagranie w sytuacji przy bramce na 1:2 to "piłkarz" Górnika nie powinien dostać kartki? Tam byłoby wejście na pełnej w nogi a to, że zapier***** nie naszemu nie powinno zmieniać decyzji sędziego.

Komentarz

• A juz się bałem ze będę musiał pisać ze głowy nie dojechały, co nie zmienia faktu ze Górnik nas cisnął. Wiele pracy przed Czesiem. Oby gwiazdorów dobrze zmotywował przed następnym meczem. LEGIA MISTRZ !!!

PS. Co się dzieje z Jędrzejczykiem ? Takiej serii to chyba nigdy nie miał.

Komentarz

• Brawo za 3 pkt. było do przewidzenia że to będzie ciężki mecz, głupia bramka w końcówce I połowy, podziałała na hanysów jak płachta na byka, a my daliśmy się stłamsić. Na szczęście wygrała piłka nożna a nie młocka piłkarska. Czytam że wiele osób krytykuje chłopaka z Albanii który ma 19-lat i jest w klubie nie cały tydzień i trenował z zespołem może trzy razy. W dodatku Michniewicz pościł go w ciężkiej sytuacji przy remisie, gdy drwale z Zabrza nas zdominowali fizycznie i kosili równo z trawą. Jak ktoś liczył że gość będzie klepał jak Luquinhas to chyba żyje w krainie fantazji. Z drugiej strony uważam że Michniewicz dobrze zrobił że go wpuścił, dał młodemu okazję aby zapoznał się z realiami ligi, wersja ekstremalna. Młody ma tydzień, aby wyciągnąć winsoki, jeśli jest tak dobry jak większość ekspertów się wypowiadała, jeszcze będziemy mieć z niego pożytek i być może w decydującej fazie sezonu jeszcze. To jest inwestycja. Kostorz - wielkie brawa, przypomina mi trochę Niezgodę, killer pola karnego, ale wersję 2.0 z lepszą techniką użytkową i smykałką do gry kombinacyjnej. Ale trzeba dmuchać i chuchać, nie zagłaskać, jak Rosołka. Mądrze wprowadzany na kocówki może dać nam kilka punktów, nie jest to jeszcze materiał na zawodnika do gry od początku. Ale kolejny sezon może być jego. Shabanov dobrze rokuje, nie był to występ idealny, ale zagra lepiej niż Wieteska i Jędza razem wzięci, słabe było zachowanie Michniewicza, który go wręcz wypychał na boisko po fatalnie wyglądającej kolizji z Kojem, gdy ten schodząc pokazywał że m zawroty głowy. Luquinhas mecz doskonały, jeśli ma rozum to za rok go tu nie będzie połowa fauli na nim ? Myślę że te mityczne 5 mln euro jest realne, młody jeszcze, narodowość odpowiednia, technika użytkowa świetna, smykałka do gry kombinacyjnej i szybkiej. Frankowski ch..........j tyle w temacie. 3 pkty są, ciekawy jestem jak będzie to wyglądać gra bez Luquinhasa (chociaż kartka za to że go kopnął rywal w goleń) i Martinsa który robi czarną robotę w środku boiska.
        Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dawno nie byłem tak wku*wiony po meczu.

***** tego hanysa Brosza i resztę drewnianych zjebów za taktykę „urwać nogę Luquinasowi”. Kwintesencją tego była akcja Lukiego przed drugą bramką, gdzie jeden z tych drągów, nie wiem który bo te ch@je wszyscy wyglądali tak samo, wjebal się tej drugiej parówie w kolana. Karny ***** dla cioty Frankowskiego. To na gorąco.

Na chłodno, Jędza źle nie zagrał. Wyłączył Jimeneza. Karny z dupy. Wietes z Arturem wybronili setkę w ostatniej minucie. Szabanow bardzo solidnie. Generalnie obrona na plus.

Mladenovic strasznie dużo strat. Juranovic w obronie dobrze i fajny ciąg do przodu. Trochę słabo, że nie mamy w środku takiego typa jak kiedyś Jodłowiec. Za te faule drągali ktoś powinien ich ukarać. Brakowało mi Wszołka, potrafi grać ciałem i mógłby te parówy trochę poprzestawiać. Grubas niech za długo nie kombinuje ze swoimi metodami wychowawczymi.

Luquinhas zrobił nam mecz. Po prostu kozak. Kapustka też nieźle. Kostorz wykorzystuje to co dostaje. Oby tak dalej.

Sent from my iPhone using Tapatalk
          „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Komentarz

• Kozak, tym bardziej, że z takimi warunkami pośród tych pjerdolonych drwali brał grę na siebie i robił to co robił.

Komentarz

• Początek bardzo obiecujący, Martins i Slisz zbierali bardzo dużo bezpańskich piłek, ale później gra siadła. Brakowało doskoku i agresywniejszego odbioru piłki. Cały czas mieliśmy deficyt w środku pola. Może stąd wahadłowi gorzej zagrali, bo gra nie była uporządkowana? Aczkolwiek i tak bardziej na wahadło pasuje Wszołek. Juranovic sprawia, że nasza prawa strona jest mocno defensywna. Oczywiście najlepiej byłoby cofnąć Juranovicia na stopera, a Jędrzejczyka wyjebać choćby na kilka meczów.

Czy ta ***** musi nam sędziować? Nie można zastrzec, żeby nam nie sędziował? Kiedyś była taka opcja. Przecież ten typ to jakaś pierdolona groteska. ***** widzi, kolejny raz pozwala na rąbankę, ale oczywiście tylko z jednej strony. A widzieliście jego postawę przy wolnym Gwilii? No ***** kabaret. Plus te jego teatralne gesty. Porażka typ.

Komentarz

• Ciekawa sytuacja z drugiej połowy. Górniak, chyba po roznym, wybija piłkę z wlasnej polowy. Ustawiony na środku boiska Mladenowic koslawie ją próbuje przyjąć. Ta odbija sie od murawy i trafia go w rękę. Pan sędzia puszcza jednak grę gdyż jest szansa ze przejmie piłkę pilkarz Górnika. Ale Boruc jest szybszy i wybija piłkę. W tym momemencie pan sędzia odgwizduje przewinienie i cofa do miejsca zagrania piłki przez Mladenowica…. Jesli stosuje przywilej korzysci a pilkarz Górnika jest np. za wolny zeby z niego skorzystać, to czy powinien przerwać gre i wrócić do sytuacji zagrania ręką?
                Komentarz pod artykułem na Weszło.
                MIoduski, jak nie pojedziesz z Frankowskim publicznie, to jesteś miękka faja.
                Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Wg mnie karnego nie było chociaż w dobie var chyba sprawdzali w wozie. Frankowski widać że wybitnie nas nie lubi. Można gdzieś zobaczyć sytuację na jakimś tłiterze?
                  edit: literówka.

Komentarz

• Jeszcze była sytuacja jak chyba Wiśniewski przy lini skrobnął w piszczel Lukiego i nie dostał żółtej, z tych ataków na Lukiego powinno się zrobić filmik i wysłać Rudemu.

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta

Komentarz pod artykułem na Weszło.
                      MIoduski, jak nie pojedziesz z Frankowskim publicznie, to jesteś miękka faja.
                      Pomijając pierdyliard chvjowych decyzji tej bitej kurvy to akurat w tym przypadku zachował się prawidłowo. Gdyby z Górnika był pierwszy przy piłce to puścił by grę zgodnie z „przywilejem korzyści”. Nie był , więc gwizdnął faul.

Komentarz

• Kolejny raz punkty ratuje Boruc. Druga polowa znacznie gorsza bo zmiany weszly ale w gruncie rzeczy to nawet i dobrze bo Kostorz z bramka, a Muci sie juz troche zapoznal z rodzima o jogo bonito.
                        Co do karnego to sie wybroni z tej decyzji ale nie zmienia to faktu ze slabe sedziowanie i sporo bledow na nasza niekorzysc.
                        Moin, moin was geht?

Komentarz

• Boruc i Wieteska, co by nie powiedzieć to poprawny mecz w jego wykonaniu. Co do sędziowania to dramat, piłkarzy w Ekstraklasie mamy miernych, ale sędziowanie to amatorka pełną gębą.

Komentarz

• Zamieszczone przez adaminho7 Zobacz posta
                            Jeszcze była sytuacja jak chyba Wiśniewski przy lini skrobnął w piszczel Lukiego i nie dostał żółtej, z tych ataków na Lukiego powinno się zrobić filmik i wysłać Rudemu.
                            Rudemu oraz userowi o nicku Roar.

Komentarz

• Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
                              Luqi dostał kartkę za to, że zabrzański kopiąc go w nogę mógł sobie zrobić krzywdę

Jak jakimś cudem nie uda się odwołać tej kartki to mecz ze Śląskiem będzie poważnym sprawdzianem dla Kapustki, bo zostanie naszym "głównym kierującym".

Interwencja króla Artura w samej końcówce -

Nie powinni się odwoływać chociaż faulu tam żadnego nie było. Uważam, że z rywali jakich mamy w najbliższym czasie Śląsk jest właśnie tym kogo powinniśmy ograć nawet bez niego.

Komentarz

• Dokładnie.
                                Zreszta we Wrocławiu powinien kartkę złapać Mladenovic aby pauzować z Wartą. Potem będzie, Pogoń, Lech, Piast, Lechia więc warto go mieć wówczas do gry.
                                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Pracuję...
                                X