Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pogoń Szczecin - Legia [8. kol. Ekstraklasy 2020/21, 24.10.2019, godz. 20:00]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Jak wygramy trzeci mecz z rzędu to zapewne pojawi się wywiad z prezesem jaką to świetną strategiczną decyzję podjął, że jest koncepcja, projekt itp
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

Wszołek parę lat grał na pozycji środkowego napastnika, może to okazja by sobie przypomniał dawne czasy.

Komentarz

Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
        Jak wygramy trzeci mecz z rzędu to zapewne pojawi się wywiad z prezesem jaką to świetną strategiczną decyzję podjął, że jest koncepcja, projekt itp
        A jak przegramy to będziemy najgorsi na świecie z najgorszymi wszystkim co jest możliwe do oceny i wogole bankructwo bliskie !

Komentarz

A Rosołek to co jest? Jakiś inwalida? Niech wchodzi i gra i dostaje szanse. Ma już 19 lat i najwyższa pora, żeby albo na niego stawiać (mam przez to na myśli np. pozycje drugiego napastnika) albo oddać. Ja na niego liczę, wydaje się typowym egzekutorem, ale co można pokazać grając ogony albo wcale. Nawet jak dzisiaj zagra słabo to i tak według mnie powinien dostawać kolejne szanse, a jak uznamy że jest kiepsko to transfer. Polityka tego klubu w stosunku do wychowanków jest jak jakiegoś nieśmiałego nastolatka zabierającego się do ładnej koleżanki.
          Jakby Obradović się nie okazał upośledzony to Karbownik by teraz grał w III lidze i szykował się do odejścia po zakończeniu kontraktu.

Komentarz

Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
            A Rosołek to co jest? Jakiś inwalida? Niech wchodzi i gra i dostaje szanse. Ma już 19 lat i najwyższa pora, żeby albo na niego stawiać (mam przez to na myśli np. pozycje drugiego napastnika) albo oddać. Ja na niego liczę, wydaje się typowym egzekutorem, ale co można pokazać grając ogony albo wcale. Nawet jak dzisiaj zagra słabo to i tak według mnie powinien dostawać kolejne szanse, a jak uznamy że jest kiepsko to transfer. Polityka tego klubu w stosunku do wychowanków jest jak jakiegoś nieśmiałego nastolatka zabierającego się do ładnej koleżanki.
            Jakby Obradović się nie okazał upośledzony to Karbownik by teraz grał w III lidze i szykował się do odejścia po zakończeniu kontraktu.
            Potrafi się odnaleźć w sytuacji, ale z egzekucją jednak jeszcze często ma problemy. Nie mniej jednak zgadzam się, że powinien wyjść dzisiaj w ataku jeśli Pekhart i Lopes nie mogą. Albo jest zawodnikiem pierwszej drużyny gotowym do gry, albo niech go żegnają jeśli uważają, że nie.

Komentarz

Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta

Potrafi się odnaleźć w sytuacji, ale z egzekucją jednak jeszcze często ma problemy. Nie mniej jednak zgadzam się, że powinien wyjść dzisiaj w ataku jeśli Pekhart i Lopes nie mogą. Albo jest zawodnikiem pierwszej drużyny gotowym do gry, albo niech go żegnają jeśli uważają, że nie.
              Niech dadzą mu w końcu grać na jego pozycji. Ja nie wiem co to za manewry u nas z tymi młodymi, że co jeden wchodzi do pierwszej drużyny, to mu się zmienia pozycję... Szymański, Karbownik teraz Rosołek...
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta

Jedynie Pekhart ma jakiekolwiek prawo być wyżej w hierarchii od Rosołka, chociaż i tak przy takim dziadostwie z przodu, powinien co mecz przynajmniej te 20 minut dostawać. Wobec braku Pekharta to powinna być nasza opcja nr 1 w ataku.
                W ogóle jesteśmy w idealnej sytuacji, by wprowadzać młodzież, ale że u nas wszystko musi być na opak to jest jak jest.
                ​​​​

Komentarz

Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
                  Nie, on zapewne dopiero po ewentualnym udanym meczu z Lechem wyjdzie z nory.
                  "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                  Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                  Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                  Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

Jakie jest prawdopodobieństwo przegrania 4 ligowy mecz z rzędu z Pogonią?
                    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

A jednak. Czech łatwo nie pęka.

Komentarz

Za małego czarnego ma szanse wejść Rosołek a Kante za Tomka, jak ostatecznie będzie nie wiem

Ten Tobiasz to ...?

Edit: O cholera, to rezerwowy bramkarz!
                        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Piekielnie trudny teren zwłaszcza ,że nasza obrona gra koszmarnie. Strata Lukiego odczuwalna.
                          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
                            Wszołek parę lat grał na pozycji środkowego napastnika, może to okazja by sobie przypomniał dawne czasy.
                            Również liczę na Wszołka, pokazał już, że potrafi uderzyć celnie na bramkę i w bramkę, do tego jeszcze Lukiemu może coś wyjść od wielkiego dzwonu

Komentarz

Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
                              A jednak. Czech łatwo nie pęka.
                              Kto by pomyślał, że kiedyś będzie taka radość odnośnie Czecha w wyjściowym składzie...
                              Mały wywrotny też od pierwszej, może warto jeszcze śmignąć do buka i obstawić karnego
                              Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

Kto by pomyślał, że kiedyś będzie taka radość odnośnie Czecha w wyjściowym składzie...
                                Mały wywrotny też od pierwszej, może warto jeszcze śmignąć do buka i obstawić karnego
                                Nie wiem czy wiesz czy nie wiesz ale w dzisiejszych czasach wcale nie trzeba śmigać do buka, żeby coś obstawić. Patrząc na dzisiejszy post jak i na posty w temacie o koronie, wygląda na to, że Cię jeszcze nikt nie uświadomił, że można obstawiać online.

Komentarz

Pracuję...
                                X