Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Zagłębie Lubin [7. kol. Ekstraklasy 2020/21, 18.10.2019, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Podług tego co było widzę duży progres, zwłaszcza w drugiej połowie, gdzie dużo lepiej wyglądają fizycznie, co od razu przekłada się na szybszy doskok i odbiór piłki po stracie, jeszcze na połowie przeciwnika, do tego spora aktywność przy naszych akcjach.
    No i dzisiaj Pekhart killer, przez co jestem w szoku
    Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Wszołek to dzisiaj pierwszy sabotażysta.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Wszolek MVP

Komentarz

Nie to ze żałuje !!! Ale tak słabych gości jak dziś to nie pamietam ... to ZL to dziady nad dziady.

Komentarz

711 odmienił nam Tomasa na duży plus podczas tej przerwy.
            Biję się w pierś, nie sądziłem, że tak dobrze zagra.
            Zauważcie, że nawet wraca się po piłkę.

Komentarz

Wszedł Antolic i Valencia i Zagłębie ciśnie. Przypadek?

Komentarz

Tak
                bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

No kuźwa, dzisiaj dało się naszą grę oglądać.
                  Jest prognostyk.
                  Na uwagę zasługuje pewna gra Artura w bramce, aktywnego Wszołka i Lukiego oraz naszego dzisiejszego killera...Tomasa Pekharta.
                  Brawo.

Komentarz

Co by nie mówić to zasłużone zwycięstwo, pierwsze od dawna.

Komentarz

Brawo za wygraną, i trzymanie Zagłębia pod swoją bramką przez 90% czasu po strzeleniu 2 bramki. Natomiast tragicznie wyglądały szybkie wyjścia po przejęciu piłki. Zamiast zabić mecz to była parodia i brak nawet strzału w światło bramki. Ponadto nie rozumiem jak to jest, że w tamtym sezonie mieliśmy 2 miliony sytuacji gdzie jest wejście z boku i wycofanie piłki na 13 metr a teraz żaden na to nie wpadnie by się tak ustawiać.

Najlepszy Karbownik, ale po te 20 minut po każdym treningu żeby strzelać to powinien zostawać.

Komentarz

Brawo ! Bardzo ważne 3 pkt bo przyzwoitej drugiej połowie. Dużo biegali,starali się tylko trzeba popracować nad wykończeniem akcji.

Jestem ciekaw jak będą wyglądać w środę bo skoro Michniewicz nie robił zmian to zakładam ,że z przygotowaniem fizycznym nie ma problemu.

Ps. Oddajcie tego Valencie na wyspy.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Chyba najlepszy mecz Legii w tym sezonie. Co nie znaczy, że dobry.

Komentarz

No jestem pozytywnie zaskoczony. Pekhart zaskakuje mnie bardzo mocno. W życiu by nie powiedział, że on potrafi strzelać i to za pola karnego. Co najważniejsze to wydaje mi się, że mało kto grał na alibi. Każdy próbował brać ciężar gry na siebie, z lepszym lub gorszym skutkiem ale nikt nie uciekał od gry. Jest progress, oby to nie był jednorazowy wyskok.

Komentarz

Przede wszystkim Ufffffff
                              Całkiem przyzwoita druga połowa i pressing do samego końca.
                              Dalej nie rozumiem wypożyczenia Valencii. Jeżeli ten gość dojdzie do siebie (jeżeli w ogóle), to trzeba będzie go oddawać.

Komentarz

Chyba zdecydowanie najlepszy mecz w lidze w tym sezonie, przy lepszej skuteczności mogło być wyżej. Mamy 9 pkt po trzech wygranych meczach i wszystkie bramki w tych spotkaniach zdobył jeden zawodnik. " Zostaw Tomasa bo ci obetnę ..."

Komentarz

Pracuję...
                                X