Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mioduski i Kucharski WON

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia też już odjeżdżała za hajsy z lm.

To jest ekstraklasa

Komentarz

• Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
      Znowu się zaczyna płacz, że spółdzielnia nie pozwoliła zdobyć mistrza albo że spuści z ligi. A może wystarczy po prostu punktować i mieć w doopie resztę tej buraczanej ligi?
      A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem, czy tak jak fan pudla masz z tym kłopot?
      W dupie mam inne kluby, niech się umawiają na co chcą. Boli ich Legia i to widać na każdym kroku. Chodzi tylko o fakt, że skoro są przeciwko Legii, to czemu jej właściciel martwi się i "załatwia" kasę dla innych. Walić ich. Niech się zacznie martwić o Legię.
      Ciebie jakby sąsiad wku***ał i nienawidził to załatwiałbyś mu coś, czy miałbyś go.w dupie?

Hazardzista jeśli to do mnie, to kto jak kto, ale ty piszesz coś o odklejeniu?

Cohen inaczej by to wyglądało, gdyby po sukcesie z LM właściciele się nie poróżnili. Wtedy Legia mogła odjechać, ale niestety odjebało się to co się odjebało i musieli się spłacać. W Amice niestety jest jeden właściciel i chyba poszli tam po rozum do głowy. Do tego za frytki piłkarzy nie sprzedają.
      Ostatnio edytowany przez LioneL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nie wiem czy zauważyłeś, ale w momencie jak Pudel to załatwiał, to zdobywaliśmy 3 na 4 mistrze, więc jeżeli potrafisz liczyć to zapewne jesteś w stanie skalkulować prawdopodobieństwo, że do Legii trafii najwięcej kasy w przeciągu np 5 lat.

O czym więc pierdzielisz to ciezko powiedzieć.
        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta

A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem, czy tak jak fan pudla masz z tym kłopot?
          W dupie mam inne kluby, niech się umawiają na co chcą. Boli ich Legia i to widać na każdym kroku. Chodzi tylko o fakt, że skoro są przeciwko Legii, to czemu jej właściciel martwi się i "załatwia" kasę dla innych. Walić ich. Niech się zacznie martwić o Legię.
          Ciebie jakby sąsiad wku***ał i nienawidził to załatwiałbyś mu coś, czy miałbyś go.w dupie?
          Mam z tym kłopot, ale na szczęście jesteś Ty i wszyscy ładnie tłumaczysz. Tak samo jak przeżywasz spółdzielnię mistrzowsko-spadkową, a niby inne kluby Cię nie interesują. Rozumiem, że fakt porażki z Lechem i za tydzień remisu ze Śląskiem (plus wiele frajersko oddanych punktów na jesieni) w 2015 nie ma większego znaczenia, ważniejsze jest wyeksponowanie podkładki Górnika. Tak samo przy ewentualnym spadku 13 porażek na jesieni to nic, gorzej że reszta się spinała na 120% w każdym meczu byle tylko nas spuścić. Możesz mi logicznie wytłumaczyć, po co o tym bredzisz?

Komentarz

• Nadal nie rozumiesz kontekstu w jakim to pisałem.
            ​​​​​​Gdzie przeżywam spółdzielnie? Raz czy dwa razy o tym napisałem i to w PEWNYM KONTEKŚCIE. Gdyby nie ten kontekst, to mam w dupie inne kluby co sobie robią.
            NIektórzy mają jakąś fobię, nic nie można napisać. Jak się coś napisze, to jeden wyskakuje, że to płacz, drugi, że to brednie.
            Nie chodzi o to, czy mecz Górnika miał znaczenie czy nie, tylko o sam fakt, że nawet kibice Górnika chcieli, aby ich drużyna przegrała z Amicą, żeby tylko utrudnić Legii. I tak myśli z 90% klubów w Polsce. Jeśli mają wybór, to wolą aby wygrał ktoś inny, tylko nie Legia. Nie mów, że tego nie widzisz.
            I nigdzie nie zwalałem winy na "spółdzielnię", że Legia nie zdobyła mistrzostwa w 2015. Winna sobie jest Legia, tak jak teraz też. Tylko to nie wyklucza tego, że takie coś jest. I w tym kontekście pisałem, że czemu właściciel Legii pomaga innym, skoro inni go wydymają przy pierwszej lepszej okazji. Zobacz jak Legia chce kogoś kupić z ligi co się dzieje. Od razu cena idzie w górę lub wolą sprzedać zagranicę.
            Jak cię sąsiad nienawidzi, to czy mu pomagasz?

Jeśli dla Ciebie to brednie, to ok. W życiu też tak dajesz sobie w kasze dmuchać? Ktoś Ci pluje w twarz, a Ty mu pomagasz i coś załatwiasz?

blaise kolejny. To napisałem przecież na początku, że pudel jak nawet chce coś dobrze zrobić, to i tak jest takim pechowcem, że i tak zrobi dla siebie źle. Wspomniałem, że pewnie myślał, że co rok będzie zdobywał mistrzostwo. A tu zonk.
            ​​​​​​Pisałem też, że niech załatwia kapitał dla Legii bezpośrednio (gdzie sponsor na nazwę stadionu?), a ten chce zrobić dobrze wszystkim, przez co może pomóc innym, a sam zostać z ręką w nocniku.
            Chłopie, wpieprzasz się co rusz w różne dyskusje ze swoimi mądrościami. Czytałem tyle bredni, które pisałeś, ale nie wpieprzałem się w nie bo co mnie to obchodzi. Inni ci to wytykali i tyle. Albo czytaj wszystko ze zrozumieniem, albo się nie wcinaj kolejny raz.

Są pewne osobniki na tym forum, z którymi nie da się dyskutować. Jest ich kilku, to mniejszość. Wielu się ze mną nie zgadzało, ale póki piszą w normalnym tonie, to nie mam z tym problemu i szanuję ich zdanie. Ale jak ktoś ci wyskakuje z tekstami płaczek, mazgaj, bredzisz, to jak takich traktować poważnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
              Nie wiem czy zauważyłeś, ale w momencie jak Pudel to załatwiał, to zdobywaliśmy 3 na 4 mistrze, więc jeżeli potrafisz liczyć to zapewne jesteś w stanie skalkulować prawdopodobieństwo, że do Legii trafii najwięcej kasy w przeciągu np 5 lat.

O czym więc pierdzielisz to ciezko powiedzieć.
              Z tym się zgadzam, Pudel mimo wszystko dobrze kombinował, mając na względzie częstotliwość z jaką sięgamy po najwyższe trofeum, to miał prawo uważać, że załatwia kasę głównie dla Legii, no ale się rozjechało i teraz trzeba zrobić wszystko, aby jak najszybciej wrócić do gry.

Komentarz

blaise kolejny. To napisałem przecież na początku, że pudel jak nawet chce coś dobrze zrobić, to i tak jest takim pechowcem, że i tak zrobi dla siebie źle. Wspomniałem, że pewnie myślał, że co rok będzie zdobywał mistrzostwo. A tu zonk.
                ​​​​​​Pisałem też, że niech załatwia kapitał dla Legii bezpośrednio (gdzie sponsor na nazwę stadionu?), a ten chce zrobić dobrze wszystkim, przez co może pomóc innym, a sam zostać z ręką w nocniku.
                Chłopie, wpieprzasz się co rusz w różne dyskusje ze swoimi mądrościami. Czytałem tyle bredni, które pisałeś, ale nie wpieprzałem się w nie bo co mnie to obchodzi. Inni ci to wytykali i tyle. Albo czytaj wszystko ze zrozumieniem, albo się nie wcinaj kolejny raz.

Zamiast odnieść się merytorycznie, to ty połowę poświęcasz na jakieś żenujące personalne wycieczki. Jeżeli chcesz podyskutować prywatnie i żeby nikt ci się nie "wpieprzał", to idź przed lustro albo popisz z kimś na priv. A jak jednak wybierasz forum to polecam najpierw zapoznać się z definicją FORUM. Masz internet, korzystaj z niego.
                Jak na razie pokazujesz, że nie rozumiesz totalnie pewnych mechanizmów, matematyki i jesteś oburzony, bo akurat kasa wejdzie jak zajmujemy 17 miejsce w lidze. ****, że w perspektywie 5 lat pewnie i tak będziemy największym beneficjentem (a nawet jeśli podobnie do KKS - to będzie status quo vs oni, ale + w stosunku do reszty PL i Europy).
                No ale ty tego nie zrozumiesz, dla ciebie już Lech odjeżdża (tak jak zrobił to gdy zdobył mistrza za Berga. ) i można zwijać manatki. Lech będziemy co rok dostawał 30 mln, a my nic.

Ale spoko, w sumie nie wiem po co to pisze - i tak nie zrozumiesz, tylko napiszesz, że się wpieprzam.

Ps. Fajnie jakbyś znalazł jakieś swoje argumenty, a nie tylko te zapożyczone od swojego idola. Bez odbioru defeszysto.
                #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

Sprzedał Jurę przed rewanżem ze Slavią, więc wolał kasę na już niż powalczyć o puchary jak najmocniejszym składem, a na wahadle musiał grać Jędza. Twój idol pudel to jest gość. Moja teza się sprawdziła, pudel myślał właśnie tak jak pisałem - gdy tylko przyszła okazja, to skorzystał. Nawet nie załatwił tego, aby Jura odszedł po meczu.
                  Jeśli o Bodo chodzi to kwiatkiem było to jak się podniecałeś wiadomo kim po jednym meczu

Dawaj więcej, bo teraz pora na to:

twoje wizje i eksperckie wywody:

- Skibicki "jesteśmy zmęczeni" po jednym meczu posklejał bo zaliczył dwie asysty (nic to, że był objeżdżany w obronie),
                  - wierzyłeś, że Mioduski nie pozbędzie się trzech zawodników z prawej strony. A jak już się pozbył, to ufałeś, że pudel znajdzie dobre zastępstwo
                  - broniłeś kopaczy po ich blamażach w lidze na początku sezonu, nie można było ich skrytykować, bo i tak nadrobią, a teraz grają w pucharach

A z Jurą wyszło i tak na moje, bo sprzedał go przed jednym z najważniejszych meczów w eliminacjach. A twoje wywodziki i wierzenia w pudla poszły do kosza

Odwracaj kota ogonem dalej. Nie masz honoru się przyznać do błędu, tylko brniesz cały czas. Wyśmiewałeś, a jak się okazało, że nie miałeś racji, to nadal się rzucasz. Zero godności. Ośmieszaj się dalej fanie pudla
                  O *****. Rzeczywiście się ośmieszyłem, że pochwaliłem Skibickiego po meczu z Bodo i nie przewidziałem, że Tamara Vesovicz dostanie udaru mózgu. Ty oczywiście prewencyjnie pierdoliłeś dla zasady te swoje mądrości, że jesteśmy zgubieni, aż weszliśmy do grupy Ligi Europy i chwilowo wróciłeś pod kamień. Później się zesrało w lidze i wróciłeś ze zdwojoną siłą i to przedsezonowe stękanie podpiąłeś pod jeden z największych kryzysów w naszej historii. Rzecz jasna jest to efekt sprzedaży Juranovića i odejścia Wszołka.

A na koniec wyjeżdżasz mi z jakimś wyimaginowanym bronieniem zawodników po ligowych porażkach. Widzę, że odkleiło ci się podobnie jak forumowemu omnibusowi i funkcjonujesz w jakimś równoległym wymiarze.

Wiara w końcowy sukces pomimo wielu przeciwności jest istotą kibicowania. Wbij to sobie do tego oderwanego łba.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• blaise101 merytorycznie? Merytorycznie wyjaśniłem wszystko wcześniej i to nie raz, a ty wjeżdżasz ze swoim typowym "co ty pierniczysz". I ty chcesz merytoryki? Dobre sobie. Na forum powinno się dyskutować kulturalnie. Ba, nie tylko na forum, w życiu też. Gdyby mi w realu ktoś tak butnie odpowiadał, to by został zlany i tyle.
                    ​​​
                    Innym, którzy pytali normalnie odpisywałem bez spiny. I nie przeszkadza mi, że mają inne zdanie na jakiś temat.

Może następnym razem zacznę z tobą merytoryczną dyskusję od zwrotu "ale wygadujesz głupoty i kocopoły".
                    Sam zaczął personalnie, a potem wielce zdziwiony reakcją. Dobre.
                    Przy wcześniejszej dyskusji pisałeś o senseiu, teraz znów w podobnym tonie. To jest ta twoja merytoryka? Masz jakąś fobię odnośnie pewnej osoby na tym forum? Obsesję, że po raz kolejny go wspomnasz? Po co wtrącasz osobę trzecią?
                    Tak przemądrzałego użytkownika jak ty to ze świecą szukać.
                    Odpisz sobie co tam masz odpisać i kończę z tobą "merytoryczną" dyskusję.

Chmielo pochwaliłeś Skibickiego? Dobre. W swoim stylu butnie stwierdziłeś, że posklejał i płaczki po Wszołku się pewnie pochowały (coś w tym stylu). I kolejny zdziwiony, że na takie coś jest ci to wypominane. Sam zacząłeś kampanię pt. płaczki i mazgaje po Wszołku, bo ktoś żałował, że odszedł. Wyśmiewałeś tych, którzy twierdzili, że pudel pozbędzie się trzech prawych. Jak to zrobił, to nawet nie przyznałeś się do błędu, tylko wynyśliłeś śpiewkę, że trzeba czekać aż kogoś sprowadzą.

Zawsze i wszędzie jestem za Legią i dlatego nienawidzę Mioduskiego za to co uczynił i czyni z tym klubem. I jak widzę, że odwala, to go krytykuję. Ty w tym wszystkim znajdujesz jeszcze dla niego zrozumienie.
                    Tak samo jak piłkarze odwalali na początku sezonu, to ich krytykowałem, ale tacy jak ty wyśmiewali to. No to masz teraz to wyśmiewanie i wiarę w kopaczy.

Po prostu nie odpisuj na moje posty, ja nie będę odpisywał na twoje i będzie spokój. Ty sobie pokładaj wiarę w pudla i w co tam chcesz, nic mi do tego do czasu kiedy znów nie zaczniesz wyśmiewać moje zdanie. Nara.

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL

Chmielo pochwaliłeś Skibickiego? Dobre. W swoim stylu butnie stwierdziłeś, że posklejał i płaczki po Wszołku się pewnie pochowały (coś w tym stylu). I kolejny zdziwiony, że na takie coś jest ci to wypominane. Sam zacząłeś kampanię pt. płaczki i mazgaje po Wszołku, bo ktoś żałował, że odszedł. Wyśmiewałeś tych, którzy twierdzili, że pudel pozbędzie się trzech prawych. Jak to zrobił, to nawet nie przyznałeś się do błędu, tylko wynyśliłeś śpiewkę, że trzeba czekać aż kogoś sprowadzą.

Zawsze i wszędzie jestem za Legią i dlatego nienawidzę Mioduskiego za to co uczynił i czyni z tym klubem. I jak widzę, że odwala, to go krytykuję. Ty w tym wszystkim znajdujesz jeszcze dla niego zrozumienie.
                      Tak samo jak piłkarze odwalali na początku sezonu, to ich krytykowałem, ale tacy jak ty wyśmiewali to. No to masz teraz to wyśmiewanie i wiarę w kopaczy.

Po prostu nie odpisuj na moje posty, ja nie będę odpisywał na twoje i będzie spokój. Ty sobie pokładaj wiarę w pudla i w co tam chcesz, nic mi do tego do czasu kiedy znów nie zaczniesz wyśmiewać moje zdanie. Nara.
                      Polecam przeczytać temat pucharowy z czasów meczu z Bodo. Dobra kopalnia beki po czasie. Do KSW dobrze wjechalo.

5lat przed Darkiem musi boleć.
                      ​​​​​​
                      Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

Cohen inaczej by to wyglądało, gdyby po sukcesie z LM właściciele się nie poróżnili. Wtedy Legia mogła odjechać, ale niestety odjebało się to co się odjebało i musieli się spłacać. W Amice niestety jest jeden właściciel i chyba poszli tam po rozum do głowy. Do tego za frytki piłkarzy nie sprzedają.

Być może by to inaczej wyglądało, być może nie. Vadis i Nikolic nie trafiąją się w każdym okienku. Boguś (co pokazał czas) przede wszystkim chciał na Legii zarobić więc na wzmocnienia pewnie też nie byłoby kokosów.

Czy Rutek poszedł po rozum do głowy ? Wygląda to na papierze dobrze, podobnie jak Legia przed startem sezonu. Ale to jest ekstraklasa. Sprzedadzą Satke , Salamon złapie kontuzje, seria straconych punktów i powrót genu przegrywów. I wtedy nic Rutka nowy rozum nie pomoże.

Nie sądzę że to się wydaży już w tym sezonie. Wydaje się że na te '100' lecie się spieli również mentalnie. Tego typu scenariuszy jednak może być więcej. Całkiem realny jest szybki wpierdol w eliminacjach do Europy, w konsekwencji mała wyprzedaż i powrót genu przegrywów.

W tym kontekście krytyka Pudla za załatwiania tych hajsów mogła być z Twojej strony trochę pochopna ( staram się miło). Im więcej pieniędzy w lidze tym lepiej, Legia ciągle może domniemywać że w perspektywie kilkuletniej zgarnie najwięcej. Jakby zablokował tego typu dotacje to należałaby się krytyka, tak to pochwały z dopiskiem że i tak niech wypierdala albo ogarnia szybko ten kryzys żeby te hajsy zdobyć.

Komentarz

• Ktoś wie jak tam z tym obiecanym pozwem sądowym dla Kowalczyka ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                            Ktoś wie jak tam z tym obiecanym pozwem sądowym dla Kowalczyka ?

Złożony.
                            edit: literówka.

Komentarz

• Wielka strata Legii Warszawa! Mistrzostwo Polski nie pomogło [NASZ NEWS]

29 grudnia 2021 roku odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Legii Warszawa, na którym zatwierdzono sprawozdanie finansowe klubu za okres 1 lipca 2020 - 30 czerwca 2021 roku. Zajrzeliśmy do dokumentów, z których wynika, że "Wojskowi" zanotowali w tym czasie stratę na poziomie blisko 35 milionów złotych.

Legia Warszawa złożyła dokumenty finansowe do Krajowego Rejestru Sądowego 11 stycznia 2022 roku. Wynika z nich, że w minionym sezonie klub poniósł poważne straty finansowe.

Spółka zakończyła omawiany okres przychodami ze sprzedaży 96,5 mln zł oraz stratą netto w wysokości 34,7 mln zł w porównaniu do zysku netto 7,5 mln zł w okresie porównawczym. Liczb nie uratowała nawet sprzedaż Michała Karbownika do Brighton za ok. 5 mln euro (możliwe, że płatność rozłożona na raty).

Strata z działalności operacyjnej Spółki wyniosła 20,1 mln zł wobec zysku wynoszącego 23,9 mln zł w okresie porównawczym.

Kapitał własny Spółki na dzień 30 czerwca 2021 był dodatni i wynosił 0,9 mln zł w porównaniu z dodatnim kapitałem wynoszącym 30,4 mln zł na dzień 30 czerwca 2020. Zmniejszenie wielkości kapitału własnego nastąpiło głównie w związku osiągnięta stratą w roku obrotowym kończącym się 30 czerwca 2021 roku.

W sezonie 2020/21, który pokrywa się z omawianym okresem finansowym, Legia Warszawa zdobyła mistrzostwo Polski, zagrała w ćwierćfinale Pucharze Polski, doszła do IV rundy eliminacji Ligi Europy.

Dla porównania w tym samym okresie Lech Poznań wykazał zysk netto w wysokości 50 468 667,23 zł. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Bilans zysków i strat Legii Warszawa:

1.07.2020-30.06.2021 r.: strata 34,7 mln zł

1.07.2019-30.06.2020 r.: zysk 7,5 mln zł

1.07.2018-30.06.2019 r.: strata 29,78 mln zł

1.07.2017-30.06.2018 r.: strata 44.15 mln zł
                              meczyki.pl

Komentarz

• Podsumowując: te 4 okresy rozliczeniowe ponad 100mln na minusie. JA PIERDOLE.

Ponieważ tutaj dużo fanów departamentu księgowości to warto zaznaczyć

Dla porównania w tym samym okresie Lech Poznań wykazał zysk netto w wysokości 50 468 667,23 zł.
                                I teraz tak .... Pamiętam posty niektórych forumowiczów, którzy zarzucali Bogusiowi jak to kosztem sukcesów zadłuża klub. Czy ktoś z tych samych osób teraz skomentuje wynik finansowy za czasów tego, który ma kompetencje strategiczne ? No bo co jak co ale od prezesa z kompenetcjami należałoby oczekiwać, że takich problemów mieć nie będzie.... A tu nie dość, że finansowo dramat to sportowo lecimy na łeb na szyję.

Śmiało, nie wszyscy na raz.
                                Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X