Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mioduski i Kucharski WON

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Tak na marginesie, Wdowczyk z Kubickim to była, moim zdaniem, najlepsza para bocznych obrońców grających razem w jednej drużynie w historii polskiego futbolu, za mojej świadomości futbolowej oczywiście.
    Również uwielbiałem ten duet. Szkoda, że nie osiągnęli więcej i w Legii i w reprze.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Mam jakiś problem z czytaniem chyba, nic o knowaniach Zielińskiego nie wyczytałem, jakieś insynuacje o niepotwierdzonych jakichś rozmowach to trochę maławo.
      Mam tak samo jak Ty.

Komentarz

• Trzeba czytać między wierszami.
        Tylko najpierw trzeba wyrobić dobre okulary.
        Najlepiej przez NFZ :+)))))))
        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• https://m.soundcloud.com/marcin-uk-7...alk_highlights

Przejzyjmy to jeszcze raz.
          Dokładnie miesiąc później.
          Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

• Jakiś czas temu ktoś sondował wejście w Legię, ale raz, że nie było zainteresowania ze strony DM, a dwa cena o jakiej chciał rozmawiać była z lekka absurdalna.
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Nie pytam kto ,bo nie ma sensu ,ale i jakiej kwocie była mowa ?

Komentarz

• Czysta - jak coś to moge wiecej w prv napisac
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• A jak będziesz miał czas i ochotę ,to będę wdzięczny.

Komentarz

• Być może za ostro oceniłem Zielińskiego, biorąc pod uwagę dzisiejszy tekst z weszło, ale swego czasu sam byłem świadkiem, jak otwarcie krytykował Kubickiego (raczej rzadko zawodnicy krytykują swojego obecnego trenera, Zieliński czuł się widać już wtedy nadpiłkarzem). Później za Wdowczyka też mówiło się, że trio Zieliński, Surma, Jarzębowski są nie do końca lojalni wobec trenera, co skończyło się odejściem z Legii całej trójki wraz z przyjściem Urbana. Ale mniejsza o to. Fragment dzisiejszego artykułu o nowym DS:
                    "– Nigdy w trakcie naszej wspólnej pracy w Wigrach nie było tak, że on narzucał mi cokolwiek. Zarówno, jeżeli chodzi o sprawy związane z transferami, jak również wybór sposobu gry czy taktyki. Zawsze to była konstruktywna dyskusja. Dochodziliśmy do wspólnych wniosków i działaliśmy. Jeżeli trafiał do nas jakiś zawodnik, to obaj musieliśmy mieć do niego przekonanie. Nie zdarzyło się nigdy, że przeprowadził jakiś ruch wbrew mojej woli. To na pewno wynika z tego, że on sam był trenerem. Jacek to bardzo wyważony, rozsądny i spokojny człowiek. Nie działa w sposób gwałtowny. Wszystko ma przemyślane i zaplanowane. Dla każdego szkoleniowca taki dyrektor to skarb – dodaje były trener Wigier, Miedzi Legnica czy Korony."
                    https://weszlo.com/2022/01/07/jacek-...walki-dyrektor
                    Ostatnio edytowany przez laukas; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Oficjalnie dzisiaj chyba największą kompromitacja panadarka stała się faktem. Papszun przedłużył kontrakt z Rakowem.

​​​​​​Kompetencje strategiczne !!!!!!!!111111111

Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

• Ale wiesz Kijku co jest w tym wszystkim najgorsze?
                        pandarek nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                          Oficjalnie dzisiaj chyba największą kompromitacja panadarka stała się faktem. Papszun przedłużył kontrakt z Rakowem.

​​​​​​Kompetencje strategiczne !!!!!!!!111111111

Pewnie nie uśmiechała mu się perspektywa powrotu do 1 ligi...

A i Darek odetchnął z ulgą - kontrakt trenera mocno by ciążył a ratować budżet coraz ciężej- niemal wszyscy którzy potrafią kopnąć prosto piłkę zostali już sprzedani
                          Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                          Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                          To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                          Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                          Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                          Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                          W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                          A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Po co Papszun skoro jest Vuko?

Stawiam doloary przeciwko orzechom, że bezpieczny środek oraz zdobycie PP i Vuko jedzie z nami dalej.

Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
                            niemal wszyscy którzy potrafią kopnąć prosto piłkę zostali już sprzedani
                            patrząc na tabelę i reakcję kibiców to takich w klubie nie ma
                            Ostatnio edytowany przez Hazardzista; [ARG:4 UNDEFINED].
                            "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                              Po co Papszun skoro jest Vuko?

Stawiam doloary przeciwko orzechom, że bezpieczny środek oraz zdobycie PP i Vuko jedzie z nami dalej.

patrząc na tabelę i reakcję kibiców to takich w klubie nie ma
                              A Ty co go byś wyjebał po uratowaniu straconego sezonu ?

Jak wygra PP i bardzo spokojnie się utrzyma (na grube kilka kolejek przed końcem) to jak na moje mógłby go zastąpić tylko jakiś fachowiec z gatunku rynkowej okazji must have. Żaden z ekstraklasowego zasięgu.

Komentarz

• Abstrahując od samego Vuko, to układ, w którym dyrektor sportowy ma być centralną postacią, a trener tylko wykonawcą jego pomysłów, zazwyczaj słabo działa. Często za trwałymi sukcesami stoją wybitni trenerzy oraz właściciele/prezesi, którzy wspierają ich finansowo. Taki model próbuje wdrożyć w Rakowie Świerczewski i chyba ma rację. Naśladowanie Bayernu czy Borussii, w których od lat trwają konflikty między DS a trenerami, co często skutkuje odejściem tych drugich, nie służy osiąganiu trwałych sukcesów. Bayern miał moment świetności, gdy wygrał LM, ale dalsza współpraca Flicka z Salihamidziciem nie była możliwa, bo trener był zbyt mocny, żeby być tylko wykonawcą pomysłów dyrektora. A my idziemy teraz w taki model, nie wiadomo, po co.

Zamieszczone przez Cohen Zobacz posta
                                jak na moje mógłby go zastąpić tylko jakiś fachowiec z gatunku rynkowej okazji must have. Żaden z ekstraklasowego zasięgu.
                                Must have skusi się na bodaj 28 ligę Europy, jeśli zobaczy, że są pieniądze pozwalające zaistnieć w tej Europie. Natomiast ludzie z ekstraklasowego zasięgu potrafią działać w tych ograniczeniach finansowych, jakie tutaj mamy. Poza tym czy kluby z Europy Wschodniej (Czechy, Białoruś, Mołdawia, Bałkany) osiągały ostatnio sukcesy w oparciu o trenerów z grupy must have, czy o trenerów z własnego podwórka? W czym polscy trenerzy mieliby być od nich gorsi?
                                Ostatnio edytowany przez laukas; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X