Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mioduski i Kucharski WON

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To są jego nowi doradcy.
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Tak z ciekawości to co to za cudaki? Oni się przebrali za postacie z jakiejś gry, to jakieś maskotki, czy jakieś gwiazdy twitcha i polska młodzież nosi polską odzież (2021 remix)?
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
        Tak z ciekawości to co to za cudaki? Oni się przebrali za postacie z jakiejś gry, to jakieś maskotki, czy jakieś gwiazdy twitcha i polska młodzież nosi polską odzież (2021 remix)?
        A to nie jest związane przypadkiem z tym ?

https://legia.com/startuje-the-colle...il-point/14294
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• No tak zrozumiałem. Założyłem, że na zdjęciu nie ma Pawła Sarabańskiego. W takim razie albo to jakiś rodzaj hostess/maskotek albo, cytuję, gwiazdy ze świata internetu, rapu, mody i sportu. Nawet spróbowałem wpisać te nicki na instagramie ale nic nie znalazłem wartościowego. I najwyraźniej na tym się mój kontakt ze światem internetu, rapu, mody i sportu urywa, bo nie mam pojęcia co dalej - stąd moje pytanie - myślałem, że ktoś może kojarzy te indywidua.
          -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Wszystkich tych pajaców od gej mingu, projektów modowych i całego tego gimbo gówna powinno sie na kopach wypierdolic z budynku klubowego. To jest jebamy wstyd, że coś takiego się przykleiło do Legii.
            Mam nadzieję, że jak każdy projekt Mioduskiego - wyjebje sie to na ryj.
            Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
              Wszystkich tych pajaców od gej mingu, projektów modowych i całego tego gimbo gówna powinno sie na kopach wypierdolic z budynku klubowego. To jest jebamy wstyd, że coś takiego się przykleiło do Legii.
              W punkt!

Komentarz

• Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
                Wszystkich tych pajaców od gej mingu, projektów modowych i całego tego gimbo gówna powinno sie na kopach wypierdolic z budynku klubowego. To jest jebamy wstyd, że coś takiego się przykleiło do Legii.
                Dokładnie, jak to k... wygląda. Co on robi z tego klubu to głowa mała. Bogusław też coś działał w podobnych tematach, ale szybko to poszło na bok.
                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• multidyscyplinarna przestrzeń kreatywna.....ja pier***
                  Ciekawe jak nazwą trybuny.
                  "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                    multidyscyplinarna przestrzeń kreatywna.....ja pier***
                    Ciekawe jak nazwą trybuny.
                    Mnie najbardziej śmieszy to "unikalna w skali świata". Jak Mioduski coś robi to zawsze to jest na papierze doskonałe i opisane tak jakby stawiał kosmodrom, a w praktyce to nikt do końca nie wie o co chodzi i to kolejny projekt krzak.

Komentarz

No tak zrozumiałem. Założyłem, że na zdjęciu nie ma Pawła Sarabańskiego. W takim razie albo to jakiś rodzaj hostess/maskotek albo, cytuję, gwiazdy ze świata internetu, rapu, mody i sportu. Nawet spróbowałem wpisać te nicki na instagramie ale nic nie znalazłem wartościowego. I najwyraźniej na tym się mój kontakt ze światem internetu, rapu, mody i sportu urywa, bo nie mam pojęcia co dalej - stąd moje pytanie - myślałem, że ktoś może kojarzy te indywidua.
                      Ja znam Johna Rambo, a ten Jonny to może jego nieślubny syn z czasów jakiejś misji za żelazną kurtyną

Ale generalnie nie podzielam głosów krytyki - może jak Mioduski zajmie się takimi rzeczami to nie będzie się wtrącał do piłki nożnej. Gdyby tak było to przebolałbym nawet jakiś marnowany na to budżet.
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta

Mnie najbardziej śmieszy to "unikalna w skali świata". Jak Mioduski coś robi to zawsze to jest na papierze doskonałe i opisane tak jakby stawiał kosmodrom, a w praktyce to nikt do końca nie wie o co chodzi i to kolejny projekt krzak.
                        Klubowi pijarowcy nie od dzis robią z siebie błaznów, kolejny raz wychodzi ich skretynienie.

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta

On sam jest tak k...unikalny w skali świata, że niech wy.pier.dala z Legii!
                          Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Ja znam Johna Rambo, a ten Jonny to może jego nieślubny syn z czasów jakiejś misji za żelazną kurtyną

Ale generalnie nie podzielam głosów krytyki - może jak Mioduski zajmie się takimi rzeczami to nie będzie się wtrącał do piłki nożnej. Gdyby tak było to przebolałbym nawet jakiś marnowany na to budżet.
                            Ten jonny to wygląda jak nieślubny autystyczny syn Trinity z Matrixa i tancerza z teledysku Bomfunk MCs albo Darude

Pomijając fakt, że z pewnością to nie ja jestem targetem - na papierze to wygląda nawet jak przyszłościowy pomysł. Natomiast skoro wziął się za to Miodek, to uda się to raczej komuś innemu. Niemniej, motywowany podobnie jak księciuniu, nie życze temu czemuś źle. A już na pewno nie życzę wyjebania się na ryj każdemu projektowi Mioduskiego. Rozumiem, że to było przejęzyczenie mOFMC
                            Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                            -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Niech się cieszy, że nie szczeka
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Ten jonny to wygląda jak nieślubny autystyczny syn Trinity z Matrixa i tancerza z teledysku Bomfunk MCs albo Darude

Pomijając fakt, że z pewnością to nie ja jestem targetem - na papierze to wygląda nawet jak przyszłościowy pomysł. Natomiast skoro wziął się za to Miodek, to uda się to raczej komuś innemu. Niemniej, motywowany podobnie jak księciuniu, nie życze temu czemuś źle. A już na pewno nie życzę wyjebania się na ryj każdemu projektowi Mioduskiego. Rozumiem, że to było przejęzyczenie mOFMC
                                I ok tylko niech te pedryle wypierdalają z naszego wspólnego domu. Stadion to nie miejsce dla takich... nawet nie wiem jak to nazwać

Komentarz

Pracuję...
                                X