Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mioduski i Kucharski WON

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mioduski i Kucharski WON

Za lata robienia z Legii pośmiewiska WON Za porażki z tuzami z Mołdawii, Luksemburga, Azerbejdżanu WON Za wachlowanie niedoświadczonymi trenerami WON Za skupowanie odpadów do odbudowy WON ...można dodawać
    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Czas aby Mioduch zwolnił prezesa. Niech sobie będzie właścicielem ale nie może mieć żadnego wpływu na funkcjonowanie klubu. Won mi stąd.

Komentarz

+1
      Always look on the bright side of life!

Komentarz

Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
        Czas aby Mioduch zwolnił prezesa. Niech sobie będzie właścicielem ale nie może mieć żadnego wpływu na funkcjonowanie klubu. Won mi stąd.
        Jak zatrudni jednego ze swoich klakierów, to nic się nie zmieni. Myślę, że jedynie ktoś w rodzaju Żewłakowa czy Płatka mógł by coś zmienić. Niestety zapewne dostaniemy kogoś w rodzaju Placzyńskiego.
        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Nieudacznicy i amatorzy z Legii won. Z naszego ukochanego klubu z wielkim potencjałem i piękną historią stworzyli sobie prywatny korpo-folwark reklamowany kolejnymi kompromitacjami sportowymi i organizacyjnymi. Nie ma tu miejsca dla takich koni trojańskich. Krótko- WYPIER****Ć!

Komentarz

Mamy kozła ofiarnego

FotoPyK @FotoPyK

Zmian w sztabie szkoleniowym Legii ciąg dalszy. Z końcem września podziękowano za 9-letnią współpracę głównemu analitykowi @MKrzymien.

Komentarz

Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
              Mamy kozła ofiarnego

FotoPyK @FotoPyK

Zmian w sztabie szkoleniowym Legii ciąg dalszy. Z końcem września podziękowano za 9-letnią współpracę głównemu analitykowi @MKrzymien.
              O to rzeczywiście winny, Prezes napisał już list do pracowników klubu?. Silni razem... sratatatata.

Komentarz

Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                Mamy kozła ofiarnego

FotoPyK @FotoPyK

Cały Mioduch.
                No nic, to teraz już z górki. Omonia i Karabach latem 2021 już obsrani. Główny winny odszedł....
                "ale mamy pakę"

Komentarz

"Wszyscy won", "Mamy ku*wa dosyć"

Komentarz

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Cały Mioduch.
                    No nic, to teraz już z górki. Omonia i Karabach latem 2021 już obsrani. Główny winny odszedł....
                    Powinna odejść jeszcze p. Iza, plus ze trzy sprzątaczki, i nie możemy zapominać o spikerach- przecież to oni pompowali ten balonik. Gdzie ten człowiek kończył to zarządzanie wieczorówka- zaocznie?

Komentarz

No, ale Obama go w Marriottcie warszawskim przyjął więc się odp...

Komentarz

Ten przydupas od dronów jest chyba od analizy więc nie łączyłbym tego z wczorajszym meczem.

Komentarz

Nie zapominajcie o groźnych minkach jakie klub wstawiał po porażce z Omonią na fejsie!!! Analityk winny, pan od trawy też, pani Halinka też, bo źle odkurzone biuro prezesa. Wszyscy są winni, tylko nie prezes 1000-lecia.
                          "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                          Wiedźmin

Komentarz

Miałem wczoraj założyć taki topik na forum, ale za krótko tu jestem. Dzięki.
                            Popieram, niech wypier...
                            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Loczek nie odejdzie to jest pewne. Nie po to tyle lat budował akademię żeby teraz to zostawić.

Jedyna nadzieja że pozbędzie się swoich przydupasow ktorzy mu doradzają bo on sam raczej tego wszystkiego nie wymyśla.

Zagraniczny trener z sukcesami, dyrektor sportowy z kontaktami i piłkarze z głodem sukcesów potrzebni na już !!!
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                              X