Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

He’s back!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• He’s back!

Takie wydarzenie/taka osoba zasługuje chyba na odrębny temat
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

I na temat w języku ojczystym...
    Lipiec 1945: Obława Augustowska -Największa zbrodnia Sowiecka na terenie Polski.

Komentarz

Oj tam, oj tam. Zobacz skąd wraca

To pierwszy tytuł tematu, z założonych przeze mnie, który nie jest w mowie ojczystej, bo generalnie jestem przeciw takim praktykom. Ale w tym wypadku tak mi jakoś pasowało
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Artur karny z Lechem dla ciebie!
        edit: literówka.

Komentarz

Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
          Artur karny z Lechem dla ciebie!
          O kurde przed chwila dokladnie o tym samym pomyslalem Jedno z moich marzeń w przyszłym sezonie

Komentarz

Transfer na +

To byłaby przeginka gdyby nawet na bramce stał jakiś ogórković. Boruc to poważny koleś więc mam nadzieję że będzie trzymał obronę w ryzach.

Powodzenia!

Komentarz

Bałem się, że jednak do tego nie dojdzie, dlatego jaram się tym jeszcze bardziej! Już nie mogę doczekać się pierwszego meczu po powrocie. Brawo!

Komentarz

Hello Artur.
                How are you?

Chodź na kielicha

q[-_-]p

Komentarz

Artur,witaj w domu.
                  Powodzenia !!!
                  "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

King Artur is back!

Komentarz

Oto jest dzień!

Komentarz

Ta koszulka powinna być dostępna w klubowym sklepie natentychmiast

Komentarz

Słychać jak tym ze Śląska i Pyrlandii gul skacze, a udławta się!
                          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Co jak co, ale nadal wygląda jak młodzieniaszek . Każdy z nas, będąc w tym wieku chciałby tak wyglądać.

Komentarz

Dobra, byłem mocno sceptyczny ale i mi się teraz udzieliło . Zajebiście jednak że wraca.

Komentarz

Pracuję...
                              X