Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Pogoń Szczecin [37. kol. Ekstraklasy 2019/20, 19.07.2019, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legionista21
    odpowiedział(a)
    Parzyszek taki mlody? Myslalem, ze on juz grubo po 30, przeczez troche juz na zachodzie pogral.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta

No właśnie, jakie wnioski po takim meczu można wyciągnąć odnośnie naszej młodzieży? Oczywisty brak ogrania to jedno ale niektórzy są dosyć surowi technicznie. Nie mam pojęcia czy to efekt tremy czy takie są ich faktyczne umiejętności. Wydaje mi się, że pomimo młodego wieku pewne rzeczy nie powinny już im sprawiać kłopotów.
    Ja uważam że wręcz przeciwnie. Ciemielecki ma technikę uzytkowa i wczoraj parę razy to pokazał a i Wlodarowi piłka nie przeszkadzała raczej.

Zostaw komentarz:

• felixxx
    odpowiedział(a)
    Można było zasnąć na stadionie takie widowisko na boisku :P Dobrze,że na trybunach ogień :P Niech młodzi się uczą chociaż dziwne, że nie podejmowali ryzyka, bo ciężko im będzie z cienia zaistnieć ale to ich wybór. Mosór na plus oczywiście. Cholewiak i Stolarski cienko...

Zostaw komentarz:

• Hermit
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Może przed Warchołem jeszcze spora kariera, wszak w chwili zdobycia pierwszego gola w lidze jest prawdziwym młodzieniaszkiem w porównaniu z takimi polskimi turbo kozakami z przeszłości jak M. Janoszka, Z. Burzawa, czy G. Piechna .
    Warchoł w III lidze ostatni sezon 18 goli w 17 meczach. Pierwszy i jedyny mecz w "dwójce" gol, pierwszy i jedyny mecz w dorosłej Legi - gol.
    Wszedł i zrobił to czego się oczekuje od napastników. Dla porównania z 25letnim Warchołem wiek pierwszej 10tki strzelców Ekstraklasy:
    Gytkjaer 30
    Felix 28
    Angulo 36
    Bohar 28
    Paixao 35
    Niezgoda 25
    Rafael Lopes 28
    Parzyszek 26
    Jimenez 26
    Imaz 29
    Ostatnio edytowany przez Hermit; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• r9robins
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Nie ma co oceniać jakoś specjalnie mlodych bo inaczej się gra w takich meczach jak dziś a inaczej jakby grali u boku doświadczonych i Dobrych zawodników.

Jeszcze raz dzięki Vuko za mistrzostwo! Odpoczywać i walczyć o puchary !!!!
    No właśnie, jakie wnioski po takim meczu można wyciągnąć odnośnie naszej młodzieży? Oczywisty brak ogrania to jedno ale niektórzy są dosyć surowi technicznie. Nie mam pojęcia czy to efekt tremy czy takie są ich faktyczne umiejętności. Wydaje mi się, że pomimo młodego wieku pewne rzeczy nie powinny już im sprawiać kłopotów.

Zostaw komentarz:

• Sugarman
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
    Cholewiak. Już w Gdańsku wydawało się, że jest na wakacjach a dzisiaj tylko to potwierdził. Szczególnie zapadła mi w pamięć sytuacja z 70 min. gdy Warchoł niecelnie zagrał a Cholewiak zamiast gonić piłkę to po prostu stanął. Warchoł poleciał za nią jak dziki i mało brakowało, żeby to uratował.
    Też zwróciłem uwagę na tą sytuację. Wymowna.

Zostaw komentarz:

• RONVE
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta

Wieteska grał na nieswojej pozycji.
    A co to za różnica w jego przypadku Nawet jak gra na swojej to przeważnie jest zamieszany w utratę bramki.

Zostaw komentarz:

• RONVE
    odpowiedział(a)
    Kolejny słaby występ Cholewiaka, zgodzę się połowicznie i z Kijkiem i z MarioWOLF, pierwsza połowa to ewidentnie wyje... na mecz ze strony Cholewiaka w drugiej się starał ale niestety jest drewniany i bezmyślny, czasami można spróbować zwodu i dopiero zagrać a nie walić na pałę. generalnie mocno obniżył loty. Stolarski pokazał że jego czas w Legii dobiegł końca, zero rozwoju, szkoda, liczyłem na więcej. Rocha bardzo fajny występ, jeszcze tylko niech trochę popracuje nad sobą od strony psychicznej bo się grzeje jak chłodnica w starzej Oplu Astrze. Trzymam kciuki za transfer Witeski, mocno. Z młodzieży bardzo mi się podobał występ Mosóra, zdecydowany, pewny siebie, znacznie słabiej Slisz niż w Gdańsku, Włodarczyk i Cielemecki to melodia przyszłości, powinni pograć gdzieś w 1 lidze. Warchoł... fajnie że strzelił bramkę ale ilość zmarnowanych kontr nie wystawia mu super laurki. Generalnie wydaje mi się ze mamy strachliwą młodzież, w takim meczu, przed własną publicznością, a oni grali strasznie zestresowani i wszystko rozumiem ze to nowe doświadczenie ale mecz w zasadzie bez stawki, można było się pokazać. tak czy siak mecz pokazał ze potrzeba wzmocnień.

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

25

No ja obstawiam, że on ma z 19 lat to bym rozumiał no ale bez żartów. No nic, Vuko spełnił jego marzenie i to tyle w kwestii tego gościa.

Po dzisiejszym to widać, że Włodarczyk i Cielemecki jeszcze długo nie. Mosor w roli 5ego środkowego obrońcy będzie ok.
    ​​​​​​​Prędzej jemu będę dawał szansę niż Astizowi.

Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
    Cholewiak strasznie razi w ostatnim czasie... brakiem zaangażowania. Nie chcę mu się, jest obrażony że musi grać - cholerna wie co go ugryzło, jaśnie Pana Kopacza. Taki piłkarzyna bez wielkich umiejętności powinien w takich spotkaniach gryźć trawę. A ten tutaj ma wywalone na bieganie, gra samolubnie. Nigdy nie zrozumiem, co siedzi we łbie takiego pseudogwiazdorka. Dostał szansę od losu i nie chce jej wykorzystać.
    Gdzie Ty widzisz brak zaangażowania? Odmówić mu można umiejętności, techniki ale bez przesady, zaangażowania nie.

Zreszta, w przypadku kupienia skrzydłowego + powrocie Novikovasa to Cholewiak nie pogra za dużo.

PS. Wygrany końcówki sezonu Rocha. Myślałem, że to będzie to ta sama półka co Agra a tu proszę. Wartościowy zamiennik.
    Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Jestem
    odpowiedział(a)
    Żarty żartami ale koleś zaliczył na jesieni trzy hattricki, tak, to trzecia liga ale w eklapie też nie pęka a Vuko pokazał, że zagrać może każdy który się o to mocno postara, Stolarski właśnie ostatecznie stracił miejsce w podstawie a Cholewiak jest na tej samej drodze ...

Zostaw komentarz:

• Tom Kruz
    odpowiedział(a)
    Może przed Warchołem jeszcze spora kariera, wszak w chwili zdobycia pierwszego gola w lidze jest prawdziwym młodzieniaszkiem w porównaniu z takimi polskimi turbo kozakami z przeszłości jak M. Janoszka, Z. Burzawa, czy G. Piechna .

Zostaw komentarz:

• Jestem
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    A co robił? Przecież on przeszedł do rezerw w tym roku i zagrał tam 1 mecz przed przerwą covidową.
    Ale strzelił bramkę, ma teraz już dwie w barwach Legii a występów raptem jeden z kawałkiem, drugi Jarek, tylko nieco starszy?

Zostaw komentarz:

• MarioWOLF
    odpowiedział(a)
    Cholewiak strasznie razi w ostatnim czasie... brakiem zaangażowania. Nie chcę mu się, jest obrażony że musi grać - cholerna wie co go ugryzło, jaśnie Pana Kopacza. Taki piłkarzyna bez wielkich umiejętności powinien w takich spotkaniach gryźć trawę. A ten tutaj ma wywalone na bieganie, gra samolubnie. Nigdy nie zrozumiem, co siedzi we łbie takiego pseudogwiazdorka. Dostał szansę od losu i nie chce jej wykorzystać.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    A co robił? Przecież on przeszedł do rezerw w tym roku i zagrał tam 1 mecz przed przerwą covidową.
    A to sorry, nie śledziłem jego kariery tylko zasugerowałem się wpisem Kamienieckiego

D"Warchoł – ciekawa historia: 25 lat (dzisiaj urodziny), wcześniej nie zagrał choćby meczu w Ekstraklasie, w CV min. Pogoń Rogów, Unia Skierniewice, a ostatnio Pelikan Łowicz. W tym sezonie 18 goli w 17 meczach III ligi. I debiut w Ekstraklasie."

Ps. Grytkier całując dziś herb Lecha pokazał chyba że nie zostaje w Polsce

Zostaw komentarz:

• szaka
    odpowiedział(a)
    Dostaliśmy po de. Dostaliśmy. Młodzież się ograła - ograła. Księgowy kontent - kontent.
    Za miesiąc pierwsza poważna konfrontacja.
    Nie poddawaj się...
    Legia Mistrz!

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X