Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Pogoń Szczecin [37. kol. Ekstraklasy 2019/20, 19.07.2019, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Szkoda, według mnie jak na ten skład dobry mecz, Pogoń w zasadzie dwie sytuacje i dwa gole. My szczególnie w drugiej połowie drugiej połowy gdy wszedł Remy, Warchoł, a Rosołek został przesunięty na szpicę zaczęła się kleić gra. Szczególnie szkoda tej drugiej bramki gdy Pogoń nic nie grała w zasadzie. Na plus Rocha, Remy, a szczególnie Mosór (szykuje nam się kolejny zawodnik wart grube miliony euro), no i ten Warchoł jest ciekawym zawodnikiem, chociaż już swoje lata ma (25 l.), może czas na niego aby zaistniał. Trochę mało dzisiaj było Slisza, ale facet ma czas jeszcze aby ustabilizować formie, nadal uważam że kolejny sezon będzie należał do niego. Minusy to niestety Stolarczyk i Cholewiak, w takim składzie powinni pokazać że są etatowymi rezerwowymi [pierwszego składu. Wstyd Panowie.
    Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Średnia punktowa z całego sezonu - 1,86. Najniższa odkąd za wygrany mecz są 3 pkt. No dupy to za przeproszeniem nie urywa.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Zamieszczone przez R. Zobacz posta
        Średnia punktowa z całego sezonu - 1,86. Najniższa odkąd za wygrany mecz są 3 pkt. No dupy to za przeproszeniem nie urywa.
        No jest tragedia normalnie.
        Wziąłeś pod uwagę że dwa ostatnie mecze były grane drugim, lub trzecim składem. Gdybyśmy grali dwa ostatnie mecze pełnym składem, była by szansa na dwie wygrane i średnia 2,00 w sezonie, czyli jedna z lepszych. Więc daj spokój chłopie, gdybyśmy musieli grać do ostatniej kolejki o MP to pewnie średnia była by wyższa i tyle, to tylko statystyka, która nie bierze pod uwagę okoliczności.

Komentarz

Nic nowego reszta ligi nie dojechała... a Piast taka serie jak miał rok temu może zanotować raz na 10 lat...
          Always look on the bright side of life!

Komentarz

Z tym Warchołem to rozumiem że żart ? Rozumiem , fajnie ze pare minut ambitnie pobiegał w wakacyjnym pojedynku ale branie pod uwagę dawania szansy dwudziestokilkuletniemu facetowi dla którego schodami były testy w Radomiaku czy Raków Częstochowa patrząc z perspektywy Że chcemy o coś grać jest mało poważne.

Komentarz

Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
              Z tym Warchołem to rozumiem że żart ? Rozumiem , fajnie ze pare minut ambitnie pobiegał w wakacyjnym pojedynku ale branie pod uwagę dawania szansy dwudziestokilkuletniemu facetowi dla którego schodami były testy w Radomiaku czy Raków Częstochowa patrząc z perspektywy Że chcemy o coś grać jest mało poważne.
              A to ile on ma lat??
              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                Według mnie nie żart, gdyby był żart to Vuko by go nie brał na mecz, wolałby wziąć kolejnego nastolatka, a wziął gościa który ma 25-lat, tacy zawodnicy tez grają w piłkę. Zimą wzięliśmy Cholewiaka. który chyba jeszcze w późniejszym wieku trafił do ekstraklasy (27 lat ?).

Komentarz

No kurva dramat.

Komentarz

Wieteska i Cholewiak to jest dno dna.
                    Wieteska grał na nieswojej pozycji.
                    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

A to ile on ma lat??
                      25

Zamieszczone przez snorri Zobacz posta

Według mnie nie żart, gdyby był żart to Vuko by go nie brał na mecz, wolałby wziąć kolejnego nastolatka, a wziął gościa który ma 25-lat, tacy zawodnicy tez grają w piłkę. Zimą wzięliśmy Cholewiaka. który chyba jeszcze w późniejszym wieku trafił do ekstraklasy (27 lat ?).
                      I Cholewiak poza dwoma czy trzema bardzo dobrymi/ dobrymi meczami albo niewidoczny albo niesamowicie irytuje. Na takich zawodnikach to my będziemy się potykać raz po raz na Podbeskidziu nie mówiąc o czymś w Europie gdzie zabraknie tego jednego podania , bo ktoś będzie ładował na bramkę zamiast podać dużo lepiej ustawionego kolegi jak Cholewiakowi zdarzyło się wielokrotnie. Co do Warchoła. Wyróżniał się na tle zawodników na 4 poziomie rozgrywkowym w Polsce to szanse dostał. I na tym powinno się skończyć. Ani nie podniesie poziomu, ani go nie utrzyma, ani nie zasili klubu $$,

Komentarz

Fajny mecz Mosora , pierwsza połowa Ciemieleckiego i mimo wszystko Wlodara ,który starał się jak mógł.
                        No i brawa dla Warchoła. Myślę że to była taka nagroda dla niego za to co robił w 2 drużynie.

Dramat Cholewiaka , dno Stolarskiego i ...tyle a propos tego meczu.

Nie ma co oceniać jakoś specjalnie mlodych bo inaczej się gra w takich meczach jak dziś a inaczej jakby grali u boku doświadczonych i Dobrych zawodników.

Jeszcze raz dzięki Vuko za mistrzostwo! Odpoczywać i walczyć o puchary !!!!
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Do wyróżnienia:
                          - Mosór. Zupełnie nie było widać, że to małolat, tym bardziej, że grał na środku obrony. Jak będzie dobrze poprowadzony to może być klasa.
                          - Rosołek. Wszystko co działo się pod bramką Pogoni, tam był Rosołek.
                          - Warchoł. Nie wiem czy będzie zbawieniem, raczej nie, ale widać było, że cholernie docenił szansę występu w pierwszej drużynie, bo gonił za każdą piłką. Fajnie, że ustrzelił gola.
                          - Rocha. Zdecydowanie najlepszy ze "starych".

Do zjebki:
                          - Cholewiak. Już w Gdańsku wydawało się, że jest na wakacjach a dzisiaj tylko to potwierdził. Szczególnie zapadła mi w pamięć sytuacja z 70 min. gdy Warchoł niecelnie zagrał a Cholewiak zamiast gonić piłkę to po prostu stanął. Warchoł poleciał za nią jak dziki i mało brakowało, żeby to uratował.
                          - Stolarski. Kolejny raz powiem: on nawet nie tyle, że zatrzymał się w rozwoju co się cofa. Junior z Pogoni dwa razy zakręcił nim w jednej akcji. Nie trzyma pozycji, spóźnia się, zostawia kupę miejsca na skrzydle. Katastrofa

Ciężko ocenić Włodarczyka, bo rzadko był przy piłce.
                          Dla Cielemęckiego jest chyba jeszcze za wcześnie.
                          Wieteska standardowo musiał się obciąć, ale to od dawna nikogo nie dziwi

Ale ch*j tam.

Legia Mistrz!

Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                            Myślę że to była taka nagroda dla niego za to co robił w 2 drużynie.
                            A co robił? Przecież on przeszedł do rezerw w tym roku i zagrał tam 1 mecz przed przerwą covidową.

Komentarz

Dostaliśmy po de. Dostaliśmy. Młodzież się ograła - ograła. Księgowy kontent - kontent.
                              Za miesiąc pierwsza poważna konfrontacja.
                              Nie poddawaj się...
                              Legia Mistrz!

Komentarz

Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                                A co robił? Przecież on przeszedł do rezerw w tym roku i zagrał tam 1 mecz przed przerwą covidową.
                                A to sorry, nie śledziłem jego kariery tylko zasugerowałem się wpisem Kamienieckiego

D"Warchoł – ciekawa historia: 25 lat (dzisiaj urodziny), wcześniej nie zagrał choćby meczu w Ekstraklasie, w CV min. Pogoń Rogów, Unia Skierniewice, a ostatnio Pelikan Łowicz. W tym sezonie 18 goli w 17 meczach III ligi. I debiut w Ekstraklasie."

Ps. Grytkier całując dziś herb Lecha pokazał chyba że nie zostaje w Polsce
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X