Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Pogoń Szczecin [37. kol. Ekstraklasy 2019/20, 19.07.2019, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

A Melanż Trwa...

Komentarz

Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
      Na papierze wygląda to na najgorszy skład wyjściowy i najgorsza ławkę w historii pierwszej drużyny Legii Warszawa, przynajmniej w XXI wieku . Pogoń chyba normalny skład. No zobaczymy co z tego wyjdzie.
      U nas skład chyba najmocniejszy jaki można było. Oczywiście patrząc na pilkarzy, których do dyspozycji ma Kosta.

Ps. Gratulacje mistrzostwa!
      "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
      hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

Na papierze wygląda to na najgorszy skład wyjściowy i najgorsza ławkę w historii pierwszej drużyny Legii Warszawa, przynajmniej w XXI wieku . Pogoń chyba normalny skład. No zobaczymy co z tego wyjdzie.
        Rozumiem, że piszesz to z przymrużeniem oka, ale że w ogóle twój umysł jest w stanie wygenerować taką myśl i spojrzeć z tej perspektywy na ten mecz w takiej sytuacji to naprawdę jestem pod wrażeniem.. To chyba trzeba się z tym urodzić.
        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

A co Ty taki napięty jak baranie jaja, kolega Tom Kruz stwierdził tylko fakt i tyle.
          Wszyscy wiemy jaka jest sytuacja, nie mniej grając na własnym stadionie, jednocześnie pieczętując Mistrzostwo, fajnie by było zakończyć z przytupem, tym bardziej, że z obecnego sezonu mamy z Pogonią pewne rachunki do wyrównania za dwa wpierdole.
          Tak więc są tacy (mogą być, dlaczego nie), co by chcieli zobaczyć lepszą personalnie ekipę na boisku.

Komentarz

Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
            A co Ty taki napięty jak baranie jaja, kolega Tom Kruz stwierdził tylko fakt i tyle.
            Wszyscy wiemy jaka jest sytuacja, nie mniej grając na własnym stadionie, jednocześnie pieczętując Mistrzostwo, fajnie by było zakończyć z przytupem, tym bardziej, że z obecnego sezonu mamy z Pogonią pewne rachunki do wyrównania za dwa wpierdole.
            Tak więc są tacy (mogą być, dlaczego nie), co by chcieli zobaczyć lepszą personalnie ekipę na boisku.
            Czyli co byś chciał? Żeby de facto nasz trzeci zespół rozjechal Pogoń 3-0, która wyszła jak już zostało potwierdzone najsilniejszym składem?

Powiem więcej, mam nadzieję, że za rok zdobędziemy mistrza jeszcze wcześniej i ta cała gimbaza będzie mogła grać kilka meczów więcej. Wynik tu, czy ostatnio w Gdańsku całkowicie bez znaczenia.

A dzisiaj Pogoń takim składem jakim wyszła to dla każdego, kto trochę się zna, ogląda ekstraklase było oczywiste, że będzie dominować.

W tygodniu Legia C zremisowała z Lechia B na wyjeździe. Dziś remis z (o, gol) Pogonią A będzie dobrym wynikiem aczkolwiek bez znaczenia.
            ​​​​
            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Wieteska i Cholewiak to jest dno dna.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Normalnie kolejny mecz gralibyśmy za ok.3 miesiące, ale my za 10 dni zaczynamy przygotowania do nowego sezonu, a za niecałe 3 tygodnie pierwszy mecz o punkty. Tydzień odpoczynku więcej dla trzonu zespołu pozwoli odpocząć przed maratonem sierpniowo wrześniowym

Komentarz

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Czyli co byś chciał? Żeby de facto nasz trzeci zespół rozjechal Pogoń 3-0, która wyszła jak już zostało potwierdzone najsilniejszym składem?

​​​​
                  Miałem na myśli silniejszy skład, z tym oczywiście to niemożliwe.
                  Ale ok, mam tylko nadzieję, że nikt nie będzie tutaj płakał z powodu trzeciego wpierdolu z Pogonią.

Komentarz

Z Mosóra to będzie dobry obrońca.Czytanie gry, dobre ustawianie, wyprzedzanie i spokój przy wyprowadzaniu piłki.

Komentarz

Miałem na myśli silniejszy skład, z tym oczywiście to niemożliwe.
                      Ale ok, mam tylko nadzieję, że nikt nie będzie tutaj płakał z powodu trzeciego wpierdolu z Pogonią.
                      A Ty to nie miałeś czasem milionów w tym swoim stsie wygrywać? Widząc składy nic tylko ładować było dwójkę, a nie wylewać swoje płacze.

Komentarz

Zamieszczone przez klochxx Zobacz posta

A Ty to nie miałeś czasem milionów w tym swoim stsie wygrywać? Widząc składy nic tylko ładować było dwójkę, a nie wylewać swoje płacze.
                        Nie wylewam płaczy, tak jak pisałem, postawiłem na bezbramkowy remis i nie weszło, bywa, ja nie mam z tym problemu, mam nadzieję, że Ty też

Komentarz

Vuko, pokaż nam tego Warchoła.

Komentarz

Dla mnie spoko skład, młodzież. Jak można nazwać skład Legii najgorszym?
                            "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Stolarski, Wieteska, Cholewiak to dzisiaj nie łapaliby się do składu Pogoni.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                                Stolarski, Wieteska, Cholewiak to dzisiaj nie łapaliby się do składu Pogoni.
                                Ostatnie dwa mecze pokazały, jak wygląda różnica pomiędzy piłkarzem na miarę podstawy Legii, a juniorami i ogórami. Pan Piłkarz gra jak Wszołek w Gdańsku. Lebiegi grają tak jak wymieniona trojka dzisiaj. Przy czym Stolarskiego od razu bym pogonił.
                                Mioduski won
                                Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                                Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

Pracuję...
                                X