Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia w europejskich pucharach 2020-2021

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    Nie odszedł nikt znaczący, przybyli gracze jakby nie było porządni, którzy NIBY są wzmocnieniem, a w pysk w pucharach w żenującym stylu w DRUGIEJ rundzie.
    Porządni to byli Duda, Vadis, Guilherme. Dzisiaj nie mamy w składzie żadnego piłkarza, który mógłby im nawet buty czyścić.
    Kolejny raz sprawdza się stare powiedzenie, jak ściągasz graczy z Ekstraklasy, to grasz jak Ekstraklasa. W dodatku trenera też mamy z Ekstraklasy.

Dla mnie 100% winy za ten kosmiczny wpier*ol ponosi Mioduski ze swoim pupilkiem nieudacznikiem Kucharskim, którzy nie potrafią znaleźć porządnego trenera i nawet w pół porządnego piłkarza, a za to mamy takich leszczy jak Wszołek, Kapustka, Gwilia, Pekhart. Ale nic, zaraz kudłaty ogłosi kolejne udane okienko transferowe, powie o LTC, w lidze pykniemy jakichś amatorów typu Stal Mielec 5:0 i znowu będzie fajnie.

Komentarz

• A i tak wejdziemy do LE.
      Inaczej poczuję się jak te peedzie powyżej.
      Niezbyt miło, a jeszcze mniej komfortowo.

Komentarz

• Zamieszczone przez Werten Zobacz posta
        A nie, bo ty.
        Dla Ciebie naturalne jest być debem.

Komentarz

• No jak? Dla Ciebie nie?

Komentarz

• Nie, dobrze, że pytasz. Mam dziś w uj czasu, poszukamy twojej miłości??

Komentarz

• Uuuu szkoda . Nie wiem gdzie Ty bywasz, ale pewnie gdzieś bywasz, to szukaj. Ja nie wiem gdzie.

Komentarz

Uuuu szkoda . Nie wiem gdzie Ty bywasz, ale pewnie gdzieś bywasz, to szukaj. Ja nie wiem gdzie.
                Z waszego na ludzki, wielki to problem byłby?

Komentarz

• Z Twojego na ludzki to trudno, ale próbuje się dogadać.

Komentarz

Z Twojego na ludzki to trudno, ale próbuje się dogadać.
                    Idź już spać, kolego. Za to pierdolenie po nocy, mogę znów dostać bana. Z niesprawiedliwością pierwszego, do dziś się nie zgadzam. Ale uj, hierarchia to hierarchia.

Komentarz

• Ten mecz zweryfikował sposób myślenia Vuko, po pierwsze transfery wewnątrz ligowe. Serio Lopes to wzmocnienie?, Mladenović?, Kapustka?, tak może na mecze z Jagielonią, Wisłą, Cracovią to wzmocnienie, natomiast na Europe to mega mega przeciętniaki.
                      Po drugie sposób gry Vuko, na co my czekaliśmy wczoraj?. Co by nie mówić to Omonia grała jedno wielkie g....
                      Po trzecie- ataki nasze wyglądały tak: piłka na skrzydło , wrzutka w pole karne na Pekharta, i nic z tego.
                      Po czwarte swego czasu na rynku trenerskim był dostępny Rebrov i Berg, my wybraliśmy Legendę klubu.
                      Wychodzimy na tym średnio, niech mi nikt nie piszę jak za chwile wygramy z jakimiś ciotami 4-0 że Vuko poukładał. Bo jeden z ważniejszych meczów graliśmy wczoraj.

Komentarz

• Ja rozumiem, poziom naszych piłkarzyków, ja rozumiem, że wszystko w ich nogach i że dali ciała ale wkurwia mnie gdy oglądam któryś już nasz mecz w tych Europucharach na przestrzeni lat i sędzia jest takim ułomem, że potrafi pomylić się/być nadgorliwcem w kluczowych momentach kilka razy i to tylko na naszą niekorzyść. Co my im k*rwa zrobiliśmy ? To odbiera jakąkolwiek minimalną przyjemność z oglądania, nawet gdybyśmy mieli przegrać.
                        http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Niestety, od czasu wznowienia ligi po pandemii to nie jest ta sama drużyna. Pressing tylko pozorowany, przestaliśmy klepać, druga linia nie wychodzi po piłki.... coś jest mocno nie tak.
                          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• 3 miesiące temu zapowiadałem, ze winny będzie Vukovic. I co? Niespodzianki nie ma
                            Tak jest kościele wyznawców Mioduskiego. Ile to już lat winny każdy poza waszym pudlem?

W meczu wychodzimy Lewczukiem, Pekhartem, Rosołkiem. Potem do ataku wchodzi Kante a za Lewczuka żeby ratować defensywie wchodzi jeszcze gorszy Wieteska.

Czego wy się spodziewacie?

Można pierdolic bzdury i robić porównania z transfermartku ile to oni mieli odrzutow i za ile kupili piłkarzy ale fakty są takie, że wcale nie mamy lepszych piłkarzy. Sami tak tworzymy drużynę. Zrobiliście z tego Luquinhasa nie wiadomo kogo to macie efekty. Gość w czasach Gui, Dudy, Vadisa i innych mógłby co najwyżej zamiatac podłogę w szatni po meczach.

Jak pisałem, od miesięcy, że żeby ta drużyna miała szansę na puchary to trzeba 4 sztosow. No ale wtedy zamiast chcieć merytorycznie pogadać to wygodnej było sobie robisz grupowe "heheszki". No to teraz macie weryfikację tych heheszków.

Jakieś brednie o tym, że się cieszę nawet nie komentuje. Jedyne co to mam satysfakcję, że znowu wyszło na moje.

Wiadomo można teraz splycac temat i pisać, że kolejny raz z rzędu winny każdy tylko nie Mioduski. To zabawne. No ale najważniejsze, że w pucharach nie gramy 4 czy 5 lat tylko 3.5.
                            Jeszcze chwila i z 3.5 zrobi się 4.5 a potem 7.

Mioduski zamiast wziąć w końcu odpowiedzialność za wynik sportowy to woli pierdolic i się kompromitowac(jak wielu jego obrońców tutaj) o jakich projektach, digitalizacjach, dwóch Legiach, LTC.

Fakty są takie drogi Dariuszu i forumko: w Legii widzimy coraz większych pastuchow, Legie loja drużyny, które za czasów BL nie miałyby czego szukać tutaj i od 2 lat nie zdobyliśmy PP a puchary to niech każdy sobie wpsize ile chce ile w nich nie graliśmy, 3.5 czy ileś tam.

I jeszcze ta wasza wiara i przekonanie (zresztą dokładnie co roku takie samo), że dobry trener to by tu zrobił od razu nie wiadomo co. to was poinformuję, że najpierw tego dobrego trenera to ktoś musi zatrudnić. Zgadnijcie jak nazywa się ten "ktos"... ulatwie: ten sam, który tu już zatrudnił Jozaka i Pinto.
                            Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
                              Ja rozumiem, poziom naszych piłkarzyków, ja rozumiem, że wszystko w ich nogach i że dali ciała ale wkurwia mnie gdy oglądam któryś już nasz mecz w tych Europucharach na przestrzeni lat i sędzia jest takim ułomem, że potrafi pomylić się/być nadgorliwcem w kluczowych momentach kilka razy i to tylko na naszą niekorzyść. Co my im k*rwa zrobiliśmy ? To odbiera jakąkolwiek minimalną przyjemność z oglądania, nawet gdybyśmy mieli przegrać.
                              Jesteśmy ogórami i mogą bezkarnie na nas testować takich niedorobionych patafianów z gwizdkiem. Nie on pierwszy i nie ostatni. Problem w tym, że wystarczającej jakości w meczu z Linfield i w 1 połowie z Omonią nie pokazaliśmy. Piłkarze się zmieniają co sezon i nic to nie daje. Trzeba po prostu weryfikować trenerów. Polską ligę wygrywa każdy, nawet Klafurić. Dopiero Europa oddziela plew od ziarna. W przypadku takich biednych drużyn jak my, Omonia czy inny Karabach podstawą jest dobry trener. Inaczej, w takich meczach jak wczoraj piłkarze głupieją i grają lagami do przodu. Taktycznie nie istnieliśmy.
                              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Witam tutaj z tymi piłkarzami nawet sam Guardiola nic by nie zdziałał,a szukanie nowego trenera pokroju Pinto,Hasi,czy Jozak to szkoda kasy i nerwów.My potrzebujemy trenera który bierze na siebie całą odpowiedzialność i nie słucha prezesa oraz starych wyjadaczy w drużynie,nam potrzeba trenera pokroju Stasia.

Komentarz

Pracuję...
                                X