Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia w europejskich pucharach 2020-2021

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

szperał ktos w inrernecie gdzie bedzie transmitowana bezposrednia relacja z dzisiejszego losowania poza polsatem sport

Komentarz

Zamieszczone przez legionista1984 Zobacz posta
      szperał ktos w inrernecie gdzie bedzie transmitowana bezposrednia relacja z dzisiejszego losowania poza polsatem sport
      Bezpośrednio na stronie UEFA.com

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Wie ktoś czy liczą się bramki na wyjeździe? Jesli tak to lepiej byłoby grać wyjazdy bo przy 1-1 jest awans

Komentarz

Na pewno nie, normalnie dogrywka i ew. karne.
          Mioduski won
          Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
          Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

Liczę, że los nam odda to, co przez lata zabierał w losowaniach PP i da nam pograć trochę u siebie. To jednak spory handicap.

Komentarz

Jest tylko jeden mecz w tej rundzie.

Ed. Teraz ogarnąłem o co Ci chodzi. W przypadku remisu, jest dogrywka i karne.
              Ostatnio edytowany przez legionistaeop; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Tegoroczna LM pokazuje, że można między bajki włożyć przewagę drużyn będących w trakcie sezonu. Przez wiele lat był to główny argument naszych pseudoreprezentantów. Tymczasem Lyon, czy Bayern pokazały, że to żaden problem.

Komentarz

1 runda a tu mamy naprawdę z kim odpaść i jeśli ktoś się z tego śmieje to znaczy że nie ma pojęcia o piłce w krajach z których mamy potencjalnych rywali. Wg mojej subiektywnej oceny najlepszy rywal to ktoś z tej pary: Drita Gnjilane (Kosowo) / Linfield FC (Irlandia Północna), wyjazd na Islandię i do Szwecji jak na 1 rundę b.cieżko ale przecież przed meczem nie bez szans dla Nas. Mocno Legia!
                  Co ciekawe na Islandii dziś kolejka ligowa przełożona (coronaświruś) natomiast Szwedzi dziś grają więc dla tych co się śmieją proponuję znaleźć stream i zobaczyć jak się gra w tej lidze.
                  Zaraz się wysypią komentarze że "bez jaj" to 1 runda..ale ja wolę się zaskoczyć pozytywnie po meczu niż myśleć że każdy z tych rywali to ogór i sobie poradzimy. Szwedzi są w pełni sezonu..jak ktoś to dalej kwestionuje to znaczy że nie grał w piłkę. Mimo wszystko my jesteśmy Legia Warszawa klub o którym w Europie wiedzą więc niech boisko nas zweryfikuje i ja wierzę że z każdym mamy szansę z tych rywali, przed meczem jeszcze nikt nie wygrał i nie przegrał. Legia walcząca - tak to musi wyglądać w tym meczu i Vuko z pewnością im to włoży do głów. Do boju!

Hehe chyba muszę tu pisać przed losowaniem Mamy szczęścia
                  Ostatnio edytowany przez Joot_F; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

Idealnie
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Ufff
                      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Rozumiem że gospodarz losowany i to nie ma wpływu na gospodarzenie w przyszłych rundach?

Komentarz

Tak.

Swoją drogą dziwnym trafem gospodarzami tylko rozstawione drużyny
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                            Islandie dostanie Celtic. Róbcie screeny.
                            Prorok czy co?
                            #MioduskiWon

Komentarz

Bez kibiców?

Komentarz

Zamieszczone przez JTH Zobacz posta

Prorok czy co?
                                Oni non stop "losują" Islandie. To, że my "wylosowaliśmy" mecz u siebie to chyba ten Miodek tam rzeczywiście działa przy tej uefie. Trzeba czekać jak rudy zniknie to może i w PP kiedyś "wylosujemy" mecz domowy.

A co do naszego rywala, to tu chyba bez wymówek i konieczności sprowadzania 5 kotów.

Komentarz

Pracuję...
                                X