Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia w europejskich pucharach 2020-2021

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Wiadomo kiedy losowanie par na pierwszą runda kwalifikacyjna ?

Komentarz

Zamieszczone przez TheFatOne Zobacz posta
      Wiadomo kiedy losowanie par na pierwszą runda kwalifikacyjna ?
      Wiadomo.
      ​​​​​​
      Polecam:
      http://www.90minut.pl/news/304/news3...symulacja.html

Komentarz

Zamieszczone przez Marymoncki Dżon Zobacz posta

Wiadomo.
        ​​​​​​
        Polecam:
        http://www.90minut.pl/news/304/news3...symulacja.html
        Elegancko dzięki śliczne! zapomniałem o 90minut

Komentarz

Jest podział przed losowaniem. Niestety do wylosowania mamy potencjalnie najgroźniejszych Szwedów lub Islandczyków lub drużyna z rundy wstępnej (Walia/Kosowo)

Komentarz

Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
            Jest podział przed losowaniem. Niestety do wylosowania mamy potencjalnie najgroźniejszych Szwedów lub Islandczyków lub drużyna z rundy wstępnej (Walia/Kosowo)
            Dokładniej tak to wygląda:

Grupa 1

Drużyny rozstawione:

Celtic FC (Szkocja)
            Legia Warszawa
            Ferencvárosi TC (Węgry)

Drużyny nierozstawione:

Djurgårdens IF (Szwecja)
            Drita Gnjilane (Kosowo) / Linfield FC (Irlandia Północna) (zwycięzca rundy wstępnej)
            KR (Reykjavík) (Islandia)

Komentarz

Jak już wcześniej pisałem to liczyłem na to że UEFA zdecyduje się na jak najkrótsze odległości między drużynami. Zdecydowali inaczej. Temat prosty. Mamy 66,7 % szans na teoretycznie dużo słabszego rywala. Z Djurgardens też będziemy faworytem ale może być różnie.

Komentarz

Islandie dostanie Celtic. Róbcie screeny.

Natomiast tak generalnie to podział tego typu, gdzie przy zielonym stoliku z 17 drużyn wybierają komuś 3 potencjalnych rywali to jest ładny żart, i wypaczenie idei losowania.

Komentarz

Djurgarden na wyjeździe i.. Zobaczymy jaki to będzie "obowiazek".
                  Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Szwedzi na wyjeździe to mógłby być bardzo słaby temat. Islandia chyba byłaby najlepsza.
                    Always look on the bright side of life!

Komentarz

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                      Djurgarden na wyjeździe i.. Zobaczymy jaki to będzie "obowiazek".
                      Biorąc pod uwagę, że przed tym sezonem wydali na zawodników 0, a w zeszłym sezonie też 0, to jeśli Miodek nie wyciągnie po ewentualnym wylosowaniu 5 baniek euro na 3 kotów to nie mamy czego tam szukać

Komentarz

Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta

Biorąc pod uwagę, że przed tym sezonem wydali na zawodników 0, a w zeszłym sezonie też 0, to jeśli Miodek nie wyciągnie po ewentualnym wylosowaniu 5 baniek euro na 3 kotów to nie mamy czego tam szukać
                        Biorąc pod uwagę, że to Mistrz ligi lepszej niż nasza, która jest w trakcie sezonu a dla nas to będzie jeden z pierwszych meczów to może być różnie.

Ale wiadomo zaczyna się.... #winaVukovica

Tak z ciekawości, #justasking co by się musiało wydarzyć, żebyś za brak pucharów obwinil Mioduskiego? Albo zapytam inaczej ile lat Legia musi nie zagrać w europejskich pucharach abyś uznał, że to może jednak wina Mioduskiego?
                        Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

Nic tylko modlić się, żeby u rywali był koronawirus.
                          „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                            Tak z ciekawości, #justasking co by się musiało wydarzyć, żebyś za brak pucharów obwinil Mioduskiego? Albo zapytam inaczej ile lat Legia musi nie zagrać w europejskich pucharach abyś uznał, że to może jednak wina Mioduskiego?
                            Jak będziemy mieć skład który uznam za gorszy niż rywala, a tenże rywal będzie klubem który uznam, że nie ma prawa być kadrowo mocniejszy. Budowany za darmo Djurgaden, którego jedyny w ostatnich 5 latach sezon* w pucharach punktowo równa się naszemu najgorszemu w tym okresie nie jest takim klubem. Aczkolwiek, żeby by jasność, nie "będę liczył od 3" bo jak na tą rundę jest to przeciwnik wymagający.

* remis w domowym meczu z FK Mariupol po golu w ostatniej minucie. To jedyny mecz w pucharach jakiego nie przegrali w ostatnich 5 latach o ile dobrze sprawdziłem.
                            Ostatnio edytowany przez Robert E. Lee; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Dziękuję, przyjąłem do wiadomości.

Tak czy siak, gratuluję dobrego samopoczucia (bo ja takiego nie mam) przede wszystkim co do drużyny budowanej od 5 lat przez prezesa, który nie umie w tym czasie awansowac do pucharów. Nie widziałem na oczy Djurgarden, ba nawet nie sprawdzam kto tam gra, bo zapewne nikogo nie znam aczkolwiek skoro drużyna jest mistrzem ligi mocniejsze niż nasza, w dodatku ta liga jest w trakcie sezonu to śmiem twierdzić, że ich wylosowanie może oznaczać bardzo duże problemy.

A jak pokazał zeszły sezon i dwa linki, które wstawiłem powyżej winny porażki jest już znany.

Pozostaje trzymaj kciuki aby to były jakieś pastuch z Wysp Owczych czy kto tam inny jest.

#TeamVuko

Komentarz

ja pierdziu ... nie wiadomo kogo wylosujemy, w jakiej formie będą nasi piłkarze, w jakiej nasi przeciwnicy, a tu już gotowe tezy. Kto by tam nie był to kiełbasy do góry i golimy frajerów

Komentarz

Pracuję...
                                X