Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia w europejskich pucharach 2020-2021

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Yurij Zobacz posta
    Tak, zwało się to Baltic Cup. Co prawda, były to rozgrywki specyficzne, bo organizowane pod auspicjami (upadającego już) ZSRS, ale była to liga zrzeszająca drużyny z lig: Litewskiej, Łotewskiej, Estońskiej oraz okręgu Kaliningradzkiego.
    O dobre - dzięki.
    Myślałem, że tylko w hokeju odstawiali te ligi międzynarodowe.

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
      O dobre - dzięki.
      Myślałem, że tylko w hokeju odstawiali te ligi międzynarodowe.
      Ach i zapomniałem (a właśnie ten koncept miałem pierwotnie na myśli), że była też współczesna wersja tego rodzaju rozgrywek również ochrzczona Baltic League.

To tak tylko jako uzupełnienie poruszonego wątku łączonych lig.

Komentarz

• Zamieszczone przez Yurij Zobacz posta
        Tak a'propos Superligi, UEFA zdaje się nie zauważać kilku obiektywnych zagrożeń w tej koncepcji (które, nie wykluczam, mogą być wydumane).
        Problem w tym, że to nie UEFA chce tej Superligi, a najbogatsze kluby Europy. UEFA stara się za wszelką cenę zachować jedność rozgrywek i pogodzić interesy najbogatszych i takich jak my. Dlatego próbuje wymyślać takie rozwiązania jak te plany reformy Ligi Mistrzów, o których ostatnio pojawiło się parę artykułów. Osobiście tez uważam, że ciągłe mecze tych samych drużyn w LM by się w końcu przejadły, ale najbogatsi wierzą, że da się zrobić z piłką nożną to samo co Amerykanie zrobili z koszykówką, hokejem, bejsbolem czy futbolem amerykańskim. Tam ciągle grają te same zespoły ze sobą i trzepią na tym kolosalne pieniądze. Nie wiem czy akurat z europejską piłką nożną można zrobić to samo, ale krezusi mocno w to wierzą i starają się to przeforsować. Dlatego trzeba mocno kibicować tym wszystkim, którzy te plany chcą storpedować, bo zostaniemy już totalnie zmarginalizowani. Teraz przynajmniej możemy się łudzić, że coś tam kiedyś osiągniemy w pucharach (w domyśle jakiś awans do grup i parę meczy z fajnymi rywalami), gdy tego zabraknie to będzie słabo, bo jedyne co nam pozostanie to klepanie Śląska Wrocław czy innego Podbeskidzia.
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
          Problem w tym, że to nie UEFA chce tej Superligi, a najbogatsze kluby Europy. UEFA stara się za wszelką cenę zachować jedność rozgrywek i pogodzić interesy najbogatszych i takich jak my. Dlatego próbuje wymyślać takie rozwiązania jak te plany reformy Ligi Mistrzów, o których ostatnio pojawiło się parę artykułów. Osobiście tez uważam, że ciągłe mecze tych samych drużyn w LM by się w końcu przejadły, ale najbogatsi wierzą, że da się zrobić z piłką nożną to samo co Amerykanie zrobili z koszykówką, hokejem, bejsbolem czy futbolem amerykańskim. Tam ciągle grają te same zespoły ze sobą i trzepią na tym kolosalne pieniądze. Nie wiem czy akurat z europejską piłką nożną można zrobić to samo, ale krezusi mocno w to wierzą i starają się to przeforsować.
          To niech ci krezusi zaczną od wprowadzenia "salary cap", coby nikt nie uzyskał znaczącej przewagi finansowej, którą mógłby wykorzystać, by wykupić z biedniejszych klubów lepszych zawodników.
          Tylko czy o to im chodzi, żeby mieć wyrównaną rywalizację, czy jednak przewagę wynikającą z zamożności?
          .
          Zgadzam się, że trzeba kibicować tym, co chcą torpedować plany superligi krezusów. Ale nie tyle dla dobra Legii, czy szerzej polskiej piłki, ale dla piłki nożnej wogóle.

Chociaż czasem mam wrażenie, że najlepiej by było, jakby te pazerne krezusy stworzyły swoją superligę i bawiły się we własnym gronie, najlepiej jeszcze w Chinach czy w piaskach półwyspu arabskiego i uwolniły ligi krajowe i rozgrywki europejskie od siebie.
          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Jak będzie wyglądać punktacja do rankingu klubowego w tym trzecim rodzaju rozgrywek?

LEGIA TO MY
            Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Symulacja eliminacji Conference League...tak łatwo tam się przebić też nie będzie jeśli nie zostanie MP

https://firsttimefinish.co.uk/2021/0...erence-league/
              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• To wrzuć to na forum kibiców Pogonii i Rakowa, a nie Legii
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jakiś czas temu pytałem się o symulację pucharów i wrzucony został ten link:
                  https://onedrive.live.com/view.aspx?...I0j65LlMWkMofc

Nie ma opcji, żeby dało się to lepiej zrobić

Komentarz

• Jak podał redaktor Frączek jeśli Legia zostanie mistrzem i wystartuje w eLM to wystarczy dojść do 3 rundy
                    by znależć się w Conference League. Zakładająć, że w 1 rundzie ogóry jakieś wylosujemy to dwa następne
                    mecze zadecydują o naszym udziale w pucharach na przyszły sezon. Chyba nie da sie tego spierdo...???

Komentarz

• W wolnej chwili wrzucę Symulację i całą ścieżkę. Z potencjalnymi rywalami.

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
                        Jak podał redaktor Frączek jeśli Legia zostanie mistrzem i wystartuje w eLM to wystarczy dojść do 3 rundy
                        by znależć się w Conference League. Zakładająć, że w 1 rundzie ogóry jakieś wylosujemy to dwa następne
                        mecze zadecydują o naszym udziale w pucharach na przyszły sezon. Chyba nie da sie tego spierdo...???
                        Na dzień 13.04

1 runda rywale:
                        Kairat
                        Riga
                        HJK
                        Linfield
                        Fola Esch
                        Shakhtyor Soligorsk
                        Maccabi Haifa
                        Shamrock Rovers
                        Connah's Quay
                        Valur
                        Bodo/Glimt
                        Europa
                        Drita
                        Teuta
                        Ararat
                        Hamrun
                        2 runda
                        Ferencvaros
                        Shkendija
                        Slovan Bratislava
                        Olimpija
                        Dinamo Tbilisi
                        Zalgiris
                        Sarajevo
                        Flora
                        Buducnost
                        Omonia

A więc z tymi ogórkami w drugiej rundzie to bym nie przesadzał

Tutaj fajny plik aktualizowany co jakis czas.

349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
                          Jak podał redaktor Frączek jeśli Legia zostanie mistrzem i wystartuje w eLM to wystarczy dojść do 3 rundy
                          Tak, brzmi optymistycznie. Dopóki sobie nie przypomnisz, że w zeszłym roku odpadliśmy w II rundzie z Cypryjczykami

Komentarz

• Fajny, tylko ma jeden błąd, bo niezaktualizowana jest tabela w Izraelu. Tam prowadzi Maccabi Tel Awiw, które wskakuje do drużyn rozstawionych. Natomiast z tego grona wypada Buducnost Podgorica.

W pierwszej uniknąć Kazachów i Norwegów. W drugiej obojętnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

A więc z tymi ogórkami w drugiej rundzie to bym nie przesadzał

Tutaj fajny plik aktualizowany co jakis czas.

Jeśli chodzi o "ogóry" to miałem na myśli tylko 1 rundę. dalej to wiadomo zaczynają się schody. Martwią mnie zwłaszcza Ferencvaros i Omonia.
                              My to w ogóle będziemy rozstawieni czy losowanie w 2 rundzie idzie na chaos?
                              EDIT
                              Doczytałem i pytanie nieaktualne.

Komentarz

• Zamieszczone przez emdżej87 Zobacz posta

Tak, brzmi optymistycznie. Dopóki sobie nie przypomnisz, że w zeszłym roku odpadliśmy w II rundzie z Cypryjczykami
                                Słuszna uwaga, Byczku.
                                Jednak później spadliśmy do 3 rundy LE, gdzie pokonaliśmy Dritę.

Tak więc still - gdyby w UCL zaingurowała w 2020 roku, to byśmy w niej grali.

Komentarz

Pracuję...
                                X