Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wielki typer, edycja Mistrzowska.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Maksymalnie do godziny po zakończeniu 30 kolejki startuje typer.

Komentarz

Łączna pula nagród od FORTUNA Zakłady Bukmacherskie wynosi 250 PLN.

Proponuję proste zasady:
      1. Zwycięzca zgarnia wszystko.
      2. Jeżeli zwycięzców będzie kilku, to dzielimy proporcjonalnie.

Nagrodą są punkty FKP na grę w serwisie www.efortuna.pl.
      Aby skorzystać z nagrody, należy posiadać aktywne konto, które można założyć tutaj.​

Komentarz

Woytek Legionisci.com ogarnął Nam fanty od Fortuny

Wielkie dzięki!

Także teraz tylko typować i wygrywać. Ja ze swojej strony zobowiązuje się po każdej kolejce robić podsumowania i dbać o przestrzeganie regulaminu.

Komentarz

Spytam tu, żeby nie zaśmiecać tematu z typami. Widełki bramkowe mają być w schemacie takim jak podany, czyli 0-3, 4-6, 7-9, itd. czy mogą być też inne byle w przedziale trójbramkowym, np. 8-10 ? Bo typują różnie... Dzięki z góry za odpowiedź.

Komentarz

Typują różnie i wydaje się że są wątpliwości wynikające z prostego błędu matematycznego.

Wychodzi na to że początkiem liczenia i formatu widełek powinno być 0-2. Za wprowadzenie w błąd przepraszam, trzeba pamiętać aby trzymać się zasady przedziału trójbramkowego jak wspomniałeś, a więc typ np.13-15 lub 14-16 też jest prawidłowy.
            Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

63 typy w postach, 57 głosów oddanych w ankiecie.

stiano, Gabro , mski, oczkovski oddali głos tylko w ankiecie.

gothblack napisał tylko typ z poszczególnymi meczami, głosu w ankiecie brak.

Martino1989 i rey podali nieprawidłową liczbę bramek.

Proszę o pomysły co robić z tymi "typami"

Komentarz

Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                Proszę o pomysły co robić z tymi "typami"
                Moim zdaniem najprostsze rozwiązanie będzie tu najlepsze, czyli punktować tylko za to, co jest zatypowane. Jak ktoś czegoś nie zatypował lub zatypował błędnie to trudno ale to jego strata (sam sobie odebrał możliwość zdobycia pełnej puli).

Komentarz

Tym bardziej że było sporo czasu na poprawne wytypowanie.

St.Maro spójrz na tabelę na górze tematu roboczego i napisz czy taka forma podsumowania jest OK czy może trzeba coś dodać lub zmodyfikować. Jutro przysiądę nad tabelką.

Komentarz

Nie bardzo wiem w czym rzecz u mnie? Z typów wychodzi mi, że zdobędziemy 17 punktów i tyle zagłosowałem w ankiecie.
                    Bramki przez nas strzelone z moich typów to 15, dałem widełki 12-15. Chyba, że nie skumałem ocb

Edit: ok, chyba już widzę w czym rzecz. Powinienem mieć widełki 13-15, a nie 12-15, tak?
                    Ostatnio edytowany przez rey; [ARG:4 UNDEFINED].
                    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Główne typy masz OK, natomiast powiększyłeś widełki bramkowe o jedną bramkę więcej. W końcowym rozrachunku nie otrzymasz 3pkt. za bramki.

Dokładnie tak.

Komentarz

W temacie głównym typera zostały dodane tabele. Tabela zbiorcza i tabela główna, w której można sprawdzić aktualnych liderów.

Zapraszam do przeglądania i komentowania.

Komentarz

Aktualizacja tabeli po 3 kolejce wielkiego typera w Poniedziałek.

Komentarz

Komentarz

Tabela jest podliczona, chciałem ją trochę dopracować aby było czytelnie a pojawia się taki "Error"

Uwaga do uczestników aby liczyli swoje typy i wyłapywali ewentualne błędy. Staram się sumować punkty i aktualizować tabele krok po kroku, ale lepiej mieć pewność.

Komentarz

Wydaje mi się, że na chwilę obecną powinienem mieć 26 pkt, a nie 18
                                Seba.Kolos, który ma też przyznane 18 pkt, również powinien mieć 26 pkt
                                Jeśli coś źle liczę, to z góry przepraszam.

Edit: Ok, dzięki.
                                Faktycznie Seba.Kolos ma dobrze policzone punkty.
                                Ostatnio edytowany przez LioneL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X