Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka przyszłość?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jaka przyszłość?

Pewna era dobiega końca, jeśli chodzi o Legię. Jest wiele pytań na które nie znamy odpowiedzi.
    1. Czy Legia zakwalifikuje się do europejskich pucharów?
    2. Czy Pol-Mot sprzeda akcje Legii? Kto je kupi? Jakubas? Bekdas? Gmoch? A może jeszcze kto inny?
    3. Co się stanie ze składem Legii? Posypie się, czy utrzyma? A może nastąpi rewolucja?
    4. Czy Okuka odejdzie? A może podejmnie jeszce raz wyzwania?
    5. Czy w końcu zostanie wybudowany nowy stadion?
    6. O co Legia będzie walczyła w następnym sezonie? O mistrza, puchary, a może o środek tabeli?
    Pytań jest wiele, a rzeczywistość da na nie odpowiedź. Ale jaka ona będzie? Jaka będzie przyszłość naszej Legii? Jak myślicie?
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Przede wszystkim musi przyjść sponsor i ma się zacząć coś dziać konkretnego w sprawie stadionu, z Okuką czy bez, mi tam bez różnicy.

Komentarz

1. nie :fu:
      2. oby [jakubas]
      3. posypie sie to nie ulega watpliwosci. choc ja uwazam ze nieqtoryz powinni odejsc [maja, beret, mijanovic, szala, magiera, szewczyk]
      4. wyglada niestety ze tak :fu: ale oby zostal :+:
      5. :buhaha: dowcipinis, jak moje dzieci wejda na ten stadion to sie uciesze...
      6. ja mysle ze o puchary, bo legia zawsze gra o najwyzsze laury, ale moze sie zdarzyc, ze bedzie za slaba, i bedzie jak w tym sezonie, albo i gorzej

Komentarz

Nie chce psuc tematu ale wydaje mi sie ze co roku, jesli Legia nie zdobedzie Mistrza szukamy odpowiedzi na te same pytania.
        A co do tematu: jestem za stadionem, Jakubasem, Okuka i budowa druzyny bez rewolucji ale w spokoju i od podstaw.

Komentarz

przepraszam, jaka era ?

Komentarz

sadze ze dojdzie do zmiany sponosora a co za tym idzie do pewnych roszad w skladzie ale jak one duze beda pokaze czas... natomiast do co pucharow... juz sam nie wiem... po Ruchu jestem mocno rozgoryczony ale nadal wierze ze wszystko w nogach pilkarzy i kto wie czy ten 1 punkt z ruchem nie uratuje nam tylka..

Komentarz

1. nie ma szans
              2. Sprzeda Jakubasowi
              3. może nie rewolucja ale kilku piłkarzy trzeba zmienić
              4. może zostać
              5. zostanie wybudowany, za 100 lat
              6. o majstra

Komentarz

1. Jeżeli tak to cholera będę zniesmaczony (z jednej strony puchary zdrugiej cholera ta liga jest strasznie ustawiona)
                2. Ktoś to kupi szybciej jeżeli Legia nie będzie w Pucharach.
                3. Skład zalezy od punktu 2.
                4. Myslę czy tak czy tak odejdzie
                5. Tak tylko kiedy?
                6. Pytanie dziwne wiadomo o co...
                Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

Re: Jaka przyszłość?

Zamieszczone przez zajączek
                  Pewna era dobiega końca, jeśli chodzi o Legię.
                  yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy??!!!!!!!!???? 8-

Komentarz

Re: Jaka przyszłość?

1. Czy Legia zakwalifikuje się do europejskich pucharów? - Nie
                    2. Czy Pol-Mot sprzeda akcje Legii? Kto je kupi? Jakubas? Bekdas-Gmoch? A może jeszcze kto inny? - Jakubas kupi naszą Legiunie ,i oby dobrze mu sie powodziło .
                    3. Co się stanie ze składem Legii? Posypie się, czy utrzyma? A może nastąpi rewolucja? - NApewno odejdzie Drago a z nim kilku piłkarzy , tylko zeby nie wyjebali wartosciowych pilkarzy a na nich miejsce sprowadzą NAZWISKA (tylko nazwiska)
                    4. Czy Okuka odejdzie? A może podejmnie jeszce raz wyzwania? - Odejdzie
                    5. Czy w końcu zostanie wybudowany nowy stadion? - Czekamy , wszyscy czekamy
                    6. O co Legia będzie walczyła w następnym sezonie? O mistrza, puchary, a może o środek tabeli? - MIstrz Legia Mistrz !!

Komentarz

. Czy Legia zakwalifikuje się do europejskich pucharów? - Nie (((
                      2. Czy Pol-Mot sprzeda akcje Legii? Kto je kupi? Jakubas? Bekdas-Gmoch? mam nadzieje ze ktos pzrejmnie od polmotu te kacje bo tak dalej nie moze byc
                      3. Co się stanie ze składem Legii? Posypie się, czy utrzyma? A może nastąpi rewolucja? - mam nadzieje ze drago zostanie a kilku pikarzy takich jak magiera wroblewski , i maja (ktory juz jest w greci )odejda
                      4. Czy Okuka odejdzie? A może podejmnie jeszce raz wyzwania? - Odejdzie .odejdzie chyab w 70%
                      5. Czy w końcu zostanie wybudowany nowy stadion? - nie doczekanie...
                      6. O co Legia będzie walczyła w następnym sezonie? O mistrza, puchary, a może o środek tabeli? - MIstrz Legia Mistrz !!
                      Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Jesli chodzi o stadion, to tu chyba wszystko zostało juz powiedziane. Jest coraz bliżej tego, ale z każdym dniem coraz... dalej. Ciągle przesuwa się ten temin powołania spółki, ale mimo to w tej kwestii jestem optymistą.
                        Priorytetem powinno być sprzedanie akcji przez Zarajczyka. Pol-Mot nie udźwignie już finansowania Legii, więc ktoś musi ją kupić, ale Zarajczyk musi chcieć ją sprzedać. Oby to był Jakubas, ma kasę, a to najważniejsze.
                        Skład tak czy tak chyba się rozpadnie. Jak zostanie Pol-Mot, to najlepsi odejdą, bo będzie brak perspektyw finansowych. A jak przyjdzie nowy sponsor, to większość odejdzie, bo po prostu przyjdą lepsi. A Okuka to też musi zostać, ale czarno to widzę. Mówi on że tęskni za opjczyzną, więdc myślę, że odejdzie. A na jego miejsce nie może przyjść ani Engel (chyba że na menedzęra) ani Wójcik (bo znowu rozpije Legię).
                        Tak czy inaczej w najbliższych dniach wiele się rozjaśni w sprawie przyszłości Legii. Jakubas może podpisze umowę, to będzie dobrze, jak nie, to może być niestety powtórka z tego sezonu.
                        Legia
                        wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Właśnie w TVN24, Wójcik powiedział, że do końca czerwca będzie wiadomo czy będzie z Jakubasem w Legii 8- .

Komentarz

za onet.pl
                            Wychowanek Wisły w Legii?

„Tempo” informuje, że jeśli Zbigniew Jakubas stanie się właścicielem Legii Warszawa, funkcję dyrektora sportowego stołecznego klubu obejmie Jerzy Engel.

Były selekcjoner reprezentacji Polski ma już gotową listę piłkarzy, których będzie chciał ściągnąć na Łazienkowską.

Engel ma zamiar pozyskać piłkarzy Amiki Wronki: Arkadiusza Bąka, Mateusza Bartczaka i Piotra Dziewickiego.

Trójkę zawodników znanych przede wszystkim z występów w Polonii Warszawa, mają uzupełnić Paweł Kaczorowski z Lecha Poznań i Grzegorz Pater, który jest obecnie jedynym wychowankiem Wisły Kraków grającym w barwach „Białej Gwiazdy”.

I bądź tu mądry...

i jeszcze jedno z onetu
                            Szykują się rewolucyjne zmiany w Legii

Jak poinformował "Przegląd Sportowy", Zbigniew Jakubas, potencjalny nowy właściciel Legii Warszawa, zapowiada, że jeżeli przejmie stołeczny klub, zajdą w nim rewolucyjne zmiany kadrowe.

"Po tym, co zobaczyłem w meczach z Garbarnią i Ruchem, miałbym pewne warunki. Tak naprawdę to do wymiany nie są tylko kibice. W nich bym zainwestował, zawodnikom podziękował. Jeżeli wejdę w Legię, to zostaną Saganowski, Wróblewski, Jarzębowski, może Svitlica. Reszta za drzwi. Po co mi te staruchy, którym się nie chce biegać?" - powiedział Jakubas.

No to fajne ma plany, ale Zielińskiego prosze zostawić bo sie wkurze
                            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Albo ktos z onetu ma problemy z czytaniem albo ja juz niczego nie lapie. Przypomne tylko ze:
                              Zamieszczone przez PS
                              Zakupem akcji Legii nie interesuje się jedynie Zbigniew Jakubas, ale jeszcze jeden majętny biznesmen, który jednak na razie woli pozostać w cieniu, ze względu na swoje interesy. Na razie regularnie ogląda meczese stołecznego zespołu.
                              - Jest możliwe, że zdecyduję sięzainwestować w Legię - powiedział.
                              - Czemu jeszcze pan tego nie zrobił?
                              - Po tym, co zobaczyłem w spotkaniach z Garbarnią i Ruchem, miałby pewne warunki. Tak naprawde to do wymiany nie są tylko kibice. W nich bym zainwestował, a piłkarzom podziękował. Po co mi te staruchy, którym nie chce się biegać?
                              - Staruchy?
                              - Jeśli wejdę w Legię, zostaną Saganowski, Wróblewski, Jarzębowski, może Svitlica. Reszta za drzwi.
                              - A kogo pan kupi?
                              - A czy to ważne? Czy ktoś zagra gorzej niż Kucharski, Zieliński czy Jóźwiak? Już wolę Gorawkiego z Ruchu. Założenia są takie: nowy stadion, szeroka kampania promocyjna klubu, nowi piłkarze, nowy prezes wybierany w głosowaniu fanów.
                              Z reszta obie wiadomosci sa podane tu: http://www.legialive.pl/forum/viewto...t=347&start=45

Komentarz

Pracuję...
                              X