Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Ruch

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia - Ruch

LegiaLive:

Występ Artura Boruca w jutrzejszym meczu z Ruchem stoi pod znakiem zapytania. Wczoraj bramkarz Legii doznał na treningu kontuzji mięśnia przywodziciela. Czy Boruc stanie między słupkami w meczu, zadecyduje jutro doktor Machowski.
    Jeśli Boruc byłby niezdolny do gry, jego miejsce zajmie Zoran Mijanović.

Co ten Boruc taki podatny na kontuzje jest :/
    ...

I jeszcze wiesci z obozu przeciwnika:

W jutrzejszym spotkaniu Legii z Ruchem w zespole gości zabraknie Mariusza Śrutwy i Łaszy Rechwiaszwilego. Wydział Dyscypliny PZPN zdyskwalifikował tych zawodników za niesportowe zachowanie wobec sędziego Tomasza Mikulskiego po meczu z Zagłębiem Lubin. Piłkarze będą musieli również zapłacić po trzy tysiące zł. kary finansowej oraz przeprosić arbitra na łamach prasy.
    ...

Komentarz

Re: Legia - Ruch

Zamieszczone przez c_zary
      LegiaLive:

Występ Artura Boruca w jutrzejszym meczu z Ruchem stoi pod znakiem zapytania. Wczoraj bramkarz Legii doznał na treningu kontuzji mięśnia przywodziciela. Czy Boruc stanie między słupkami w meczu, zadecyduje jutro doktor Machowski.
      Jeśli Boruc byłby niezdolny do gry, jego miejsce zajmie Zoran Mijanović.

Co ten Boruc taki podatny na kontuzje jest :/
      Dlatego uważam ze transfer Wierzchowskiego o ile te spekulacje pokrywają sie z prawdą jest jak najbardziej poządany.Taki team jak Legia musi mieć 2 równożednych bramkarzy.

Komentarz

Zamieszczone przez C@mo

Dlatego uważam ze transfer Wierzchowskiego o ile te spekulacje pokrywają sie z prawdą jest jak najbardziej poządany.Taki team jak Legia musi mieć 2 równożednych bramkarzy.

Ja bym nie porownywma Wirzchowskiego do Boruca. Bo jakos Kubus ostatnio nic specialnego nei poazal, a i sam grzal lawe przez 2 lata.
        Szkoda zeby grzal ja w Legii )

Dla mnie Boruc no 1 i jakis doswiadczony zmiennik, zeby Boruc czul jego oddech za plecami
        Warszawa

Komentarz

Zamieszczone przez eLadamo
          Zamieszczone przez C@mo

Ja bym nie porownywma Wirzchowskiego do Boruca. Bo jakos Kubus ostatnio nic specialnego nei poazal, a i sam grzal lawe przez 2 lata.
          Szkoda zeby grzal ja w Legii )

Dla mnie Boruc no 1 i jakis doswiadczony zmiennik, zeby Boruc czul jego oddech za plecami
          ja nie mówie ze ma byc pierwszym bo bardzo cenie Artka ale niech rywalizują razem ( tak jak wcześniej Boruc ze Stanewem) i nuiech lepszy broni.

Komentarz

Zamieszczone przez c_zary
            I jeszcze wiesci z obozu przeciwnika:

W jutrzejszym spotkaniu Legii z Ruchem w zespole gości zabraknie Mariusza Śrutwy i Łaszy Rechwiaszwilego. Wydział Dyscypliny PZPN zdyskwalifikował tych zawodników za niesportowe zachowanie wobec sędziego Tomasza Mikulskiego po meczu z Zagłębiem Lubin. Piłkarze będą musieli również zapłacić po trzy tysiące zł. kary finansowej oraz przeprosić arbitra na łamach prasy.
            i jesli Ruch przegra (bo przegra) to jestem pewny ze zaraz znowu uslyszymy glosy, ze to zasluga fan klubu Legii z miodowej i celowo odsunieto dwoch zawodnikow Ruchu, zeby Legia mogla wygrac.

22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

bez przesady! tak bedzie mowic tylko Wisla K. :P

Komentarz

i jesli Ruch przegra (bo przegra) to jestem pewny ze zaraz znowu uslyszymy glosy, ze to zasluga fan klubu Legii z miodowej i celowo odsunieto dwoch zawodnikow Ruchu, zeby Legia mogla wygrac.
                jak to będzie zwalał na zawieszenie piłkarzy? co ty p***? I jeszcze jedno - co wygaduje ten wasz okuka? ze Ruch ma dobre układy w PZPN? TYLKO mogę się usmiechnąć. A ILE ZOSTAŁO W TYM SEZOnie podyktowanych karnych przeciw R? juz nie powiem o innych przekrętach (np Marczyk - na Dospelu i Szczakowiance z L).
                NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB KS RUCH CHORZÓW***
                http://www.pokemon.magres.net/forumn/

Komentarz

--------------------------------------------------------------------------------

Ja typuje wynik 1:1, Legia nie wygra (ja wiem dlaczego). Ale niemartwcie się i tak Groclin straci punkty z Zagłębiem. Tylko Ruch! Nigdy nie spadnie Ruch Chorzów NIGDY NIE SPADNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZDRO

Komentarz

Zamieszczone przez NIEBIESKI
                    jak to będzie zwalał na zawieszenie piłkarzy? co ty p***? I jeszcze jedno - co wygaduje ten wasz okuka? ze Ruch ma dobre układy w PZPN? TYLKO mogę się usmiechnąć. A ILE ZOSTAŁO W TYM SEZOnie podyktowanych karnych przeciw R? juz nie powiem o innych przekrętach (np Marczyk - na Dospelu i Szczakowiance z L).
                    Zeszły sezon ,walka o grupe mistrzoską , i troche opóźniony mecz ,po sezonie spada Śląsk.Fakt nie macie układów w PZPN-ie...

Komentarz

nie p*** tylko przypominam sobie rozne pomeczowe wypowiedzi roznych osob. podalbym Ci nawet pare odnosnikow do innych forow (tu na sczescie jest spokoj), ale jakis taki nerwowy jestes, wiec chyba odpuszcze
                      ja tam osobiscie wole zeby Ruch sie utrzymal w lidze niz Szczakowianka czy KSZO, bo jednak Ruch ma historie bogata, no ale coz.

Komentarz

Zeszły sezon ,walka o grupe mistrzoską , i troche opóźniony mecz ,po sezonie spada Śląsk.Fakt nie macie układów w PZPN-ie...
                        Niemówcie mi że wy się obawiacie o to że to Ruch ułoży ten mecz? nie rozśmieszajcie mnie? Z tego co każdy wie że w Legia ma największy wpływ w Pzpn-nie. I przestańmy mówić o układach, jak macie wygrać to wygracie, ale i tak będzie remis, ja wam to mówie. Ruch NIGDY NIE SPADNIE!!!!!!

Komentarz

co ty p***?
                          Trzymaj swoj temperament na wodzy, bo skonczysz z . Zachowuj sie bo jestes tu w gosciach.
                          ...

Komentarz

Z jednym chyba nie zaprzeczysz, że w tym sezonie ktoś chce nas spuścić do drugiej ligi. Po drugie - dziwie się ze Marczyk zrobił wam taki numer (i nam zarazem) mimo tego że miał telefony przed meczem od Listkiewicza (i Rogali prawdopodobnie). Na marginesie to przecież Marczyk wyszedł z budynku klubowego koło 23 (kolacyjka z działaczami Szczakowej).

Komentarz

Niemówcie mi że wy się obawiacie o to że to Ruch ułoży ten mecz? nie rozśmieszajcie mnie? Z tego co każdy wie że w Legia ma największy wpływ w Pzpn-nie. I przestańmy mówić o układach, jak macie wygrać to wygracie, ale i tak będzie remis, ja wam to mówie. Ruch NIGDY NIE SPADNIE!!!!!!
                              no dokladnie tak. jak chcielismy remis w szczakowiance, to prosze: zadzwonil listkiewicz do marczyka i mamy remis. z wisla jak legia przegrala, to po prostu listkieiwcz zapomnial do sedziego zadzwonic, za co juz nie lubimy listkiewicza. no juz nie wspomne o tym, ze listkiewicz nie zalatwil nam mistrza w tym sezonie. teraz to ma na lazienkowskiej przechlapane na maxa :fu:

Komentarz

Pracuję...
                              X