Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Ruch

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez 1916
    No pewnie ze sprzedała - idzie koniec sezonu, za co oni pojada na wakacje ? a jak kazdy wie ruchowi punkty sa potrzebne, i wogle mysle że, ten mecz Legiunia miała przegrać ale cos nie wyszlo ..
    Aż tak daleko bym się nie posuwał, ale kto wie, może masz rację. Być może jednak Saganowski nie wiedział o całym układzie i zamiast porażki mamy remis. :>

Komentarz

Zamieszczone przez Marko
      Zamieszczone przez 1916
      No pewnie ze sprzedała - idzie koniec sezonu, za co oni pojada na wakacje ? a jak kazdy wie ruchowi punkty sa potrzebne, i wogle mysle że, ten mecz Legiunia miała przegrać ale cos nie wyszlo ..
      Aż tak daleko bym się nie posuwał, ale kto wie, może masz rację. Być może jednak Saganowski nie wiedział o całym układzie i zamiast porażki mamy remis. :>
      No tak, moja wypowiedz wyszla jak bym nie był zadowolony ze jest remis (no bo nie jestem tak jak z wygranej), sory - ale wiecie, to sa nerwy jednak ..i mialo byc jakos bardziej na luzie ..

Komentarz

nio jak czytam wasze opinie to mi sie :* eh mi sie wydaje ze oni nie sprzedali meczu ale moze cos w tym jest nigdy sie tego nie dowiemy chyba ze po zakonczeniu kariery jakiegos zawodnika! a w slabszej formie napewno jest kucharz , vuko, beret i paru innych najwieksze wrazenie to stanko,sagan., boruc! i trza cos zaczac robc bo o pucharach to se mozemy pomarzyc juz! i myslec trzeba o nowym sezonie i o zmianach jakie na pewno nastapia!
        Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Miałem się nie odzywać, bo myślałem że mnie trafi, ale...

... mamy tu doczynienia z typową chamską spółdzielnią końca lat 80'. Dla mnie wygląda to tak - spada Szczaka - Górnik bierze kasę i ich spuszcza. Ruch zostaje w barażach. Po co był Legii remis w Jaworznie? Miało go nie być, ale Szczakowianka kupiła Marczyka poza układem, dlatego Marczyk jest zawieszony do końca sezonu...

Tak wiem, brzmi to jak scenariusz piłkarskiego pokera II. Ale skoro na trybunach w sobotę byli ludzie którzy postawili po kilka tysięcy (!) na remis (jakoś dziwnie blisko honorowej...), to chyba sam zacznę wierzyć w te pierdoły, które napisałem powyżej.

PS Nie wierzyłem w to że Czarek jest w stanie sprzedać mecz. Żeby to przeboleć potrzebowałem całej niedzieli. Po prostu :*
          For those about to rock,
          I salut you!!!

Komentarz

Ech sprzedali, nie sprzedali - to widowisko to było jedna wielka żenada, jak można tak dać sobie strzelić 3 bramki (jak juniorzy). Jedyne pozytywy to gra Saganiowskiego, Zielińskiego, Boruca i strzały z dystansu Sookołowskiego. Bardzo mi brakowało Surmy w środku pola. 8-

Komentarz

Pracuję...
            X