Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Ruch

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ja myśle żeto będzie wygrana dwoma bramkami [...]

dozobaczenia dzis o 16

Komentarz

Dobra mu tu gadu gadu a tu trzeba sie na mecz zbierać!Godzina troszke nieodpowiednia,no ale cóz z PZPNem nie wygrasz!!Hmm to juz ostatni ligowy mecz na Łazienkowskiej,szkoda!!Legia-Ruch 3-0!!
      Bimber-przyczyną ślepoty!

Komentarz

mysle, ze wygramy ze 2-0

Tylko Legia, ukochana Legia...
        I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

Co tu dużo gadać. Legia niestety wygra a Szczakowa zremisuje z Pogonią.
          Mój typ 2-1 dla Was.

Bardzo bym się ździwił gdyby był remis 1-1, choć nigdy nic nie wiadomo.

Pozdrowienia z Duesseldorfu
          Marek C.

Ruch Chorzów
          Die Macht in Oberschlesien

Komentarz

Tyz stwiam na Legie jakby inaczej. Iloma bramkami wygra to mi wisi.
            Witam na forum Marku(?) super masz avartar '8
            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

nio wrescie 1-1 mareeeeeeekkkkkk saganowskiiiiiiiiiii!!!!!! gramy do konca! szoda ze nie mogelm byc dzis na lazienkowskiej bo mam sesie trawajaca tzn teraz w domu jestem w pulawach
              Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa
                Tyz stawiam na Legie jakby inaczej. Iloma bramkami wygra to mi wisi.
                Witam na forum Marku(?) super masz avartar '8
                Dzięki. Avartar to nikt inny niż Aria Giovanni (więcej jej biust) oraz herbek Ruchu.
                Na razie 1-1 ale kto wie jak się mecz skończy.
                Pozdrowienia z partnerskiego miasta Duesseldorf.
                Od niedawna jest nawet nowa ulica "u nasz" - Warschauer Straße.
                Wjeżdzając do miasta zawsze widać herby partnerskich miast w tym Syrenkę!
                To tak na marginesie.
                Marek C.

Ruch Chorzów
                Die Macht in Oberschlesien

Komentarz

2-2 szkoda ( ale legio gramy do koncaaa!!!!!!! nie podajemy sie gramy do koncaaaaaaaaaaa!

Komentarz

3-3 wrescieeeeeeeeeee!!!!!!! wlaczymy dalejjjjjj!!!!!!

Komentarz

nio i niestety chyba koniec naszych marzen o puchary((( szkoda! dzikujemy legio za walke ! ehhhh trza budowac druzyne na nastepny sezon i wlaczyc o mistrza! legia kocham cie czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie!

Komentarz

Nasze chujki sprzedały mecz - jestem tego prawie pewien.

Komentarz

Nie można od razu mówić -nawet po takim meczu- o sprzedaniu. Niemniej bramki Ruchu jako żywo przypominały wszelkie najgorsze sytuacje, jakie pamiętam........Takich bramek nie można tracić...Bo potem są niepotrzebne komentarze

Hmmm...ten remis nikomu nie pasował. W sumie po co więc...

PS Ufff...nerwy mnie trochę złapały po tym meczu, bo okazji do strzelenia goli było zupełne multum...
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Powiem wam co sie dzis stalo: Legia zremisowala mecz, ale to jest juz osmy mecz w tym sezonie. Malo? Prosze: przegrala rowniez 4 mecze. Co to oznacza? A no to ze w wiecej niz jednej trzeciej meczy stracila punkty. I jak my mamy walczyc o te puchary? Mnie najbardziej jebnela 2 i 3 bramka. Przeciez takie gole to Legia tracila z Wisla ale nie ***** z Ruchem. Ktos powinien beknac ale... tego nie zrobi zapewne :/
                            Aha... ciekawe jeszcze ile punktow bedzie potrzebowalo Zaglebie? Moze ktos to przeliczyc?

Komentarz

Zamieszczone przez Marko
                              Nasze chujki sprzedały mecz - jestem tego prawie pewien.
                              Qrwa, przestańcie pierdolić, że Legia przegrała mecz. To pewnie tacy jak Ty pierwsi upuszczali stadion. Ja jednak zauważyłem, że zdecydowana większość została na swoich krzesełkach i śpiewała "Nic się nie stało...", "Jesteśmy z Wami..." i "Czy wygraywasz czy nie...". Zawodnicy po końcowym gwizdku usiadli na murawie i byli załamani. Nie wierzę, że udawali. Tak bywa, raz się wygrywa, a raz przegrywa. Powiniśmy być z Legią na dobre i na złe, a tu słyszę, że sprzedali. Rzygać mi się chce, jak słyszę takie wypowiedzi.

Czy wygrywasz, czy nie, ja i tak kocham Cię!
                              W moim sercu Legia, i na dobre i na złe!
                              Legia
                              wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Pozytywy - to na pewno gra i walka Saganowskiego, żałuję że nie ma go w kadrze na Szwecję.....Sporo dobrych wejść Zielińskiego, na początku ładnie z dystansu walił Sokól , w drugiej połowie jakby całkiem opadł z sił. Vuko lepiej niż jego średnia z tej rundy, ale to jeszcze nie to...
                                Na początku świetna gra Boruca, przy golach w sumie nie miał chyba nic do powiedzenia, to raczej błędy Jóźwiaka czy Kiełbowicza....
                                Negatywy: Kucharz - niestety, tak nieudolnej gry w jego wykonaniu nie widzałem jeszcze w tym sezonie. Jóźwiak - przechodziło go wszystko , co się ruszało....Praktycznie Zielu musiał ratować przy co drugim wejśćiu Ruchu bokami
                                podpis cyfrowy <--------
                                ================
                                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                                X