Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Ruch

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez NIEBIESKI
    Z jednym chyba nie zaprzeczysz, że w tym sezonie ktoś chce nas spuścić do drugiej ligi. Po drugie - dziwie się ze Marczyk zrobił wam taki numer (i nam zarazem) mimo tego że miał telefony przed meczem od Listkiewicza (i Rogali prawdopodobnie). Na marginesie to przecież Marczyk wyszedł z budynku klubowego koło 23 (kolacyjka z działaczami Szczakowej).
    o Boze jedyny! a winy pilkarzy w slabych wynikach nie widzisz?

22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zeszły sezon ,walka o grupe mistrzoską , i troche opóźniony mecz ,po sezonie spada Śląsk.Fakt nie macie układów w PZPN-ie...
      Niemówcie mi że wy się obawiacie o to że to Ruch ułoży ten mecz? nie rozśmieszajcie mnie? Z tego co każdy wie że w Legia ma największy wpływ w Pzpn-nie. I przestańmy mówić o układach, jak macie wygrać to wygracie, ale i tak będzie remis, ja wam to mówie. Ruch NIGDY NIE SPADNIE!!!!!!
      no tak powiedzmy wszyscy szczerze mam super uklady! i wiesz co zdradze Ci jeszcze jedna tajemnice niedosc ze juz za tydzien oddadza nam mistrz z 93 roku to za dwa tygodnie nasi przyjaciele z pzpn zabiora tego roczny tytul Wisle (lub Gksowi) i odda go nam...
      aha i jeszcze jedno radze Ci nie pyskowac tu bo zadzwonimy do wujkow w pzpn i zalatwimy Wam spadek... do 4 ligi

Komentarz

układy nie układy ,ale grac trzeba co i tak super nie wychodzi 8o ....

Komentarz

Oto cytat z forum Górnika (jeden z kibiców KSG) na temat tekstu super expressu - okuka boi się rogali:
          Walenie w bambuko! Jak słyszę takie teksty, że legia boi się rogali bo ten ma układy w PZPN, to zaraz mi się robi wysypka na dupie. Większego ściemniania nie słyszałem. Kto jak kto, ale to legia ma największe układy w pzpn, a tekst ten może tylko świadczyć o tym, że w razie przegrania/zremisowania(czyt. podłożenia się) legii, kibice nie zarzucali jej puszczania meczów.

Taki tekst to tylko super expres może zamieścić.
          . KAŻDY W POLSCE TO WIE O TYM ŻE LEGIA MA NAJWIĘKSZE UKŁADY (JESTEŚCIE JEJ OCZKIEM W GŁOWIE). I koniec tematu co do wpływu PZPN. Co do postawy piłkarzy to przyznam że grali słabo(np koncowka z Szczakowianka i Groclinem) ale rzadko(wiekszość punktów stracili przez sędziów- DOSPEL-RUCH uznana bramka dla Dospelowcow momo faulu,R-Widzew brak karnego dla Ruchu,Plock-Ruch karny dla Plocka i tak bez konca) LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ TO JUŻ JEST CONAJMNIEJ 3,4 PKT!!!
          NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB KS RUCH CHORZÓW***
          http://www.pokemon.magres.net/forumn/

Komentarz

aha i jeszcze jedno radze Ci nie pyskowac tu bo zadzwonimy do wujkow w pzpn i zalatwimy Wam spadek... do 4 ligi
            a jak bedziesz grzeczny to zadzwonimy do pzpn i wujek listkiewicz zalatwi wam gre w uefa, bo w LM by bedziemy grac. w koncu wujek listkieiwcz jest obserwatorem uefa, wiec ile to roboty, ustawic mecz eliminacyjny i wylosowac nam pozniej latwa grupe :fu:

Komentarz

.......................
              NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB KS RUCH CHORZÓW***
              http://www.pokemon.magres.net/forumn/

Komentarz

10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, :mod: .

Komentarz

.......................

swoje preferencje seksualne zachowaj dla siebie. ja osobiscie wole milosc heteroseksualna, ale rozumiem twoja frustracje. na pewno znajdziesz sobei jakiegos milego chlopca :buhaha:

Komentarz

Zamieszczone przez forum ksg
                    legii, kibice nie zarzucali jej puszczania meczów.

.

no tak mowi to kibic druzyny ktorej ostatnie wynika sa bardzo "jasne sportowo"

KAŻDY W POLSCE TO WIE O TYM ŻE LEGIA MA NAJWIĘKSZE UKŁADY (JESTEŚCIE JEJ OCZKIEM W GŁOWIE). I koniec tematu co do wpływu PZPN.
                    ja jestem oczkiem w glowie mojej mamusi nie wiem jak Wy? :P

Co do postawy piłkarzy to przyznam że grali słabo(np koncowka z Szczakowianka i Groclinem) ale rzadko(wiekszość punktów stracili przez sędziów- DOSPEL-RUCH uznana bramka dla Dospelowcow momo faulu,R-Widzew brak karnego dla Ruchu,Plock-Ruch karny dla Plocka i tak bez konca) LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ TO JUŻ JEST CONAJMNIEJ 3,4 PKT!!!
                    masz 100% racji! gdyby nie ten w odpowiednie miejsce zglawcony pzpn ktory zatrudnia samych najgorszych i wogole okropnych to byscie przeciez od 4 kolejek mistrza swietowali!
                    ale nie boj sie postaramy sie Wam zalatwic u "wujostwa" zeby za jakies 10 lat oddali Wam tegoroczny tytul!

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                      ej no kurde on akurat byl smieszny :P

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                        Zamieszczone przez MaxyM
                        Możliwe, ale niech ten ***** z honorem mini Pokemona Pika-Czu pisze swoje doznania na stronie 5-10-15.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                          Zamieszczone przez szczepan
                          Zamieszczone przez MaxyM
                          Możliwe, ale niech ten ***** z honorem mini Pokemona Pika-Czu pisze swoje doznania na stronie 5-10-15.
                          albo na stronie teleranka, tam tez mieli moment slabosci jesli chodzi o homoseksualizm, a kolega preferuje chu** w du*** wiec tam by sie odnalazl :buhaha:

Komentarz

Co do wyniku,to przekonamy sie jutro na Łazienkowskiej! Wszystko w nogach piłkarzy. :>
                            Bimber-przyczyną ślepoty!

Komentarz

Boruc ma uraz pachwiny, ale prawdopodobnie mimo wszystko wystąpi przeciwko Ruchowi.

------------

Nie będzie Hadaja.
                              Ale coś mi się zdaje, że od następnego sezonu i tak wróci...
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pożyjemy zobaczymy mam nadzieję że Legia wygra dzisiejszy już mecz. Nie lubię nie jasnej gry, więc niech jutro wygra lepszy w Warszawie i Krakowie.. A co do układów nie znam, nie wiem nie jestem w nich.

PS. VCzuję dziś alkoholową więź z wyskokową cześcią forum.
                                Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

Pracuję...
                                X