Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

5 lat Legia LIVE!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 5 lat Legia LIVE!

Zamieszczone przez woytek na głównej

5 lat minęło...

Jak ten czas leci... Prawie zapomniałem poinformować Was o tym, że dziś serwis Legia LIVE! obchodzi 5-lecie istnienia! 10 lutego 1999 roku ta strona po raz pierwszy ujrzała światło dzienne na jednym z darmowych serwerów. Nie będę tutaj opowiadał całej historii serwisu, bo zajęłoby to kilka ładnych godzin. Od tamtej pory wiele się wydarzyło, sporo osób przewinęło się przez zespół redakcyjny, Legia zdobyła mistrzostwo Polski - a my nieprzerwanie codziennie dostarczamy Wam dawkę wiadomości o najlepszym Klubie na świecie. W tej chwili zbliżamy się do magicznej liczby 10 000 newsów. Przez te lata zanotowaliśmy ponad 6,5 miliona wejść na stronę główną!
    Korzystając z tej okazji chciałbym wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przez te lata pomagały i pomagają nadal w tworzeniu i rozwoju tego serwisu, serdecznie podziękować. Bez Was, a także bez wszystkich internautów, którzy swoimi radami i pomysłami doskonalili stronę, na pewno nie udałoby się doczekać tej rocznicy. Dzięki!

Autor: Woytek
    Pozwoliłem sobie to tutaj wrzucić!

Woytek i reszta ekipy - SZACUNEK!!! :+:

I 100 LAT!!!

Gratki Woytus :flaga2:
    Only You

Komentarz

Moja ulubiona stronka - tak trzymaj dalej Woytek razem z reszta ekipy Jak najwiecej dobrych dla nas wiesci na LL przez nastepnych sto lat
      ...

Komentarz

dla mnie TA strona w necie. szczegolnie wazna dla mnie ze wzgledu na odleglosc i braki np. NL albo innych gazet i aktualnych informacji o Legii.
        :+: :+: :+:
        HONOR MAM W DUSZY A SILE W DLONI

Komentarz

100 lat

Komentarz

100 LAT
            i jw mimo że NL mam pod ręką to LL jest lepszym źródłem informacji :+:

no i ja tez raz w czymś malutkim pomogłem

Komentarz

Ech... Jestem z LL od samego początku...
              jak ten czas zasuwa

No cóż - jeszcze!!! Więcej! Jeszcze!!!
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

Komentarz

100 lat i dalej trzymac ten sam wysoki poziom.
                "Warszawie oraz wszystkim, którzy walczą z tyranią bez względu na wszystko."

Komentarz

dzieki dzieki )
                  przyznam ze prawie wczorajszą rocznicę przeoczyłem;-)

jak sobie przypomne jak to wszystko sie zaczynalo to szcezrze sie uśmiecham ) są to historie których chyba nikt nie słyszał... ale moze kiedys napisze jakąś historie stronki ;-)

obecnie cieszy mnie, że w końcu zostały rozwiązane wszelkie problemy serwerowe... przeprowadzki itp...;]

a na wiosne powinna być jakaś większa niespodzianka na stronie :>

Komentarz

Ja sie dołączam do gratulacji

Niech stronka dalej się rozwija i z niecierpliwościa czekam na to czym mnie jeszcze zaskoczy
                    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Korzystajac z okazji, ze mam 15 minut dostepu do kompa :> , chcialbym przylaczyc sie do zyczen.

100 lat albo jeszcze dluzej iwo5:

Legialive to moja pierwsza stronka na która zaczalem zagladac w poszukiwaniu newsow o moim ukochanym klubie. Teraz powstalo kilka innych, ale Legialive odwiedzam najczesciej i nikomu nie slodze, tak poprostu jest.

Komentarz

Ha! Mi tego samego dnia właśnie drugi krzyżyk stuknął!
                        "Cause we're gonna do just anything,
                        We're gonna sing what we wanna sing(!!!)
                        And we'll wade through anything that you say!
                        We're all having too much fun,
                        We can't stop, we've only just begun,
                        We're gonna carry on for another day!"

Komentarz

kongratulejszyns :>

Komentarz

Re: 5 lat Legia LIVE!

Zamieszczone przez Beny
                            Zamieszczone przez woytek na głównej

5 lat minęło...

Jak ten czas leci... Prawie zapomniałem poinformować Was o tym, że dziś serwis Legia LIVE! obchodzi 5-lecie istnienia! 10 lutego 1999 roku ta strona po raz pierwszy ujrzała światło dzienne na jednym z darmowych serwerów. Nie będę tutaj opowiadał całej historii serwisu, bo zajęłoby to kilka ładnych godzin. Od tamtej pory wiele się wydarzyło, sporo osób przewinęło się przez zespół redakcyjny, Legia zdobyła mistrzostwo Polski - a my nieprzerwanie codziennie dostarczamy Wam dawkę wiadomości o najlepszym Klubie na świecie. W tej chwili zbliżamy się do magicznej liczby 10 000 newsów. Przez te lata zanotowaliśmy ponad 6,5 miliona wejść na stronę główną!
                            Korzystając z tej okazji chciałbym wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przez te lata pomagały i pomagają nadal w tworzeniu i rozwoju tego serwisu, serdecznie podziękować. Bez Was, a także bez wszystkich internautów, którzy swoimi radami i pomysłami doskonalili stronę, na pewno nie udałoby się doczekać tej rocznicy. Dzięki!

Autor: Woytek
                            Pozwoliłem sobie to tutaj wrzucić!

Woytek i reszta ekipy - SZACUNEK!!! :+:

I 100 LAT!!!
                            i don't know the polish language:

i'll think you mean: The best legia site is 5 years now!

congrutulations!

greetz from HAGA
                            FC DEN HAAG - LEGIA WARSZAWA

NA ZAWSZE RAZEM

Komentarz

Również sie przyłączam do życzen

Ile to sie człowiek nacieszył i wykloł
                              przez newsy na Live - którą codziennie
                              luka
                              Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Pracuję...