Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jacek Bąk w Legii??

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jacek Bąk w Legii??

Czego to sie dowiadujemy z wywiadu z byłym Lechitą??
    Legia to jednak marka!

Czas na powrót
    Ten cały wstęp o kontuzjach był potrzebny, aby przejść do najważniejszego. To po trosze urazy sprawiają, że Jacek przyznaje: - Mam zamiar zakończyć karierę w... Legii Warszawa.
    - Kiedy? - pytamy.
    - Mam w Lens kontrakt ważny jeszcze przez 2,5 roku. Chciałbym go wypełnić, a następnie wrócić do naszej ekstraklasy. Ciekawe, jak zmieniła się - w moich oczach - polska liga przez te kilkanaście lat. Z telewizji wynika, że na lepsze, ale jednak trzeba byłoby zobaczyć to z bliska.
    - Czemu Legia?
    - Bo to bardzo dobry klub.
    Kiedy odchodziłem z Motoru Lublin, miałem ofertę właśnie z Legii oraz Lecha. Akurat ta z Lecha wtedy okazała się korzystniejsza. Dlaczego na zakończenie kariery nie miałbym pograć na Łazienkowskiej? To klub, który zawsze się liczy, w dodatku miałbym dość blisko do Lublina.
    - Czyli działacze Legii mają dla ciebie blokować miejsce pod koniec 2006 roku?
    - Bardzo bym chciał. Obym tylko był w stanie fizycznie podołać tym wymaganiom. Bo jeśli miałbym się obijać, tylko leczyć, to lepiej zakończyć i powiedzieć ?dziękuję?, nie psuć swojego wizerunku. Na dziś jednak deklaruję - chcę grać w Legii!
    http://www.sports.pl/index.phtml?show=1&s=735&ns=31921
    "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Jak już gdzieś pisałem cenie tego zawodnika i na dziś chętnie bym go widział w Legii Warszawa ,ale moim zdaniem ... nie było by sensu za 2,5 roku sprowadzac trzydziestokilku letniego zawodnika...
    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Wg.mnie za te 2,5roku nie bedzie jeszcze chyba taki slaby,a Legii na pewno przyda sie doswiadczony obronca tymbardziej ze w tym czasie Zielinski i Jozwiak moga skonczyc kariere albo odejsc z Legii....

Komentarz

Jeżeli byłaby taka konieczność po odejściu Jacka Zielińskiego, to za 2,5 roku chętnie widziałbym w drużynie 33 letniego Jacka Bąka. Mógłby spokojnie pograć na wysokim poziomie ze 2 sezony. Po wygaśnieciu kontraktu przyszedłby za darmo. Ale o czym tu mowa.... przez 2 lata może się zdarzyć wiele... łącznie z tym, że będziemy mieć na tej pozycji zawodnika lepszego niż 33 letni Bąk '8

Komentarz

Niom. Jak się skończy kontrakt w Realu Roberto Carlosowi to przyjedzie grać w Legii. Redaktorzy PS nie chcą jednak sieć paniki w lidze i dlatego trzymają info w tajemnicy...
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

Bla, bla, bla... a świnie latają 8o
            "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Ja tez planuje zakonczyc swoja kariere na Lazieknowskiej :cheesy:
              ...

Komentarz

Jeżeli by przyszedł za darmo i nie chciał jakichś wielkich pieniędzy z kontraktu to czemu nie. Wsumie taki zawodnik jak Jacek Bąk zawsze przyda sie w składzie nawet po to by młodzi zawodnicy mieli jakiś autorytet tak jak teraz Jacek Zieliński.
                Jednak za 2,5 roku Jacek może sie w składzie nie mieścić bo Legię przejmie ITI lub jakiś inny duży sponsor i zrobi jakieś spore transfery.

You'll never walk alone

Komentarz

Jak tak dalej pojdzie, to zpbaczycie, wszyscy Engelowcy jeszcze skończa u nas karierę :fu:

Bedizmey mieli w LEgii KOreę
                  Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
                  /Chillout squad/

Komentarz

Na dzień dzisiejszy,to chyba każdy chętnie zobaczyłby Bąka w Legii. Jednak nie ma co gdybać co to będzie za 2,5 roku,wiele się może zmienić,na lepsze oczywiście
                    Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Zamieszczone przez Tupcia
                      Jak tak dalej pojdzie, to zpbaczycie, wszyscy Engelowcy jeszcze skończa u nas karierę :fu:

Bedizmey mieli w LEgii KOreę

No nie. Na szczęscie udało nam się do Legii nie ściągnąć Piotra Świerczeswkiego. Udało się!! Choć było blisko. Chroń nas Panie od inych koreańskich gwiazdorów - Hajty, Kałużnego czy Sibika :buhaha:
                      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

h,mmmm ile wtedy Bak bedzie mial lat? 33? moze i jako zminnik by sie przydal albo do tego zeby ruszyc marketing...

Komentarz

Zamieszczone przez Tupcia
                          w korei oklep był ale nasza ligę by rozwalili. tyle że ich tu nie chcemy.

Zamieszczone przez Q_(L)
                          Bla, bla, bla... a świnie latają 8o
                          on lata! on gada! latam gadam peeełen serwis

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                            h,mmmm ile wtedy Bak bedzie mial lat? 33? moze i jako zminnik by sie przydal albo do tego zeby ruszyc marketing...
                            nie sadze zeby mial byc zmiennikiem
                            ZAGLEBIE NA ZAWSZE Z LEGIA!

be fast or be dead...

Komentarz

Pracuję...
                            X