Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gembal zwolniony!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gembal zwolniony!!!

http://probasket.pl/1lm/index.php

jeśli to prawda to powiem ze jestem w szoku

8- 8- 8-

Ło qrna! Aż mi śniadanie w gardle stanęło.
    Fiu, fiu..., czyżby nowa miotła w klubie zaczęła zamiatać?

Komentarz

wiadomość została potwierdzona. więc nowym trenerem koszykarzy został Jacek Łączyński.
      nazwisko coś mi mówi. chyba koszykarzem był

zastanwia mnie jednak to ze tylko dzięki Gembalowi no i pod koniec oczywiscie Romanowskiemu,(ale gdyby nie Gembal to Romanowski nie miałby komu pomagac) druzyna wogóle istnieje a oni go wyrzucają.
      został zwolniony za słabe wyniki?? jak mogą być dobre skoro zawodnicy przychodza co chwile i nei ma jak ich zgrać. poza tym sks,alba,urów sa od nas mocniejsze i w składzie z poczatku sezonu nei było opcji ich ograc.ehh

Komentarz

Nooo... Jacek to legenda (może za duże słowo, ale...) Legii, był moim idolem kiedy zaczynałem chodzić na kosza, a nazwiska takie jak Pstrokoński mi już nic nie mówiły. Walił za 3 świetnie, grali razem z Chabelskim
        Z tamtych czasów pamiętam też 17-letniego Maciusia Zielińskiego z szopą na głowie '8
        ---
        Co do samej wiadomości, mam nieco sprzeczne odczucia, więc ciężko coś powiedzieć.
        Z tej strony jednak chciałbym ogromnie podziękowaać panu Jackowi za nieocenioną pomoc w uratowaniu sekcji koszykówki na Legii i za pracę jaka wykonywał :+:

Też mi coś podejrzanie wyglądało z tym Markiem, przecież on jest raczej menedżerem, a to Jacek zajmował się trenerką
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez LegiaLive
          Jak udało nam się dowiedzieć, informacja o zwolnieniu Jacka Gembala z Legii okazała się prawdziwa. Pierwszym trenerem Legii jest jednak Jacek Łączyński (a nie Marek), który już w sobotę po raz pierwszy poprowadzi Legię w meczu o punkty. Przeciwnikiem "wojskowych" będzie Basket Kwidzyn.
          Szacunek Gembal :+: :+:
          Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Buuuu! Się mi tak jakoś smutno zrobiło... Szkoda, duża szkoda... 8o

JACEK GEMBAL SZAUCNEK NA ZAWSZE!!!

Także za to, że utrzymał sekcję kiedy ta była na dnie.
            Mam nadzieję, że właściciele klubu godnie Go pożegnają, bo my o Nim nie zapomnimy!

Komentarz

Łączyński w zeszłym sezonie byl asystentem Konieckiego w Pruszkowie.
              wiemy więc ze zna się na koszykówce. miejmy nadzieję ze pozna se na naszych koszykarzach i wyciśnie z nich to co najlepsze i za rok zagramy w plk.

JACEK GEMBAL :+:

Komentarz

8- Dla mnie szok 8o Biorac pod uwage to co zrobil dla klubu i sytuacje jaka jest w tej chwili decyzja jest chyba nie do konca przemyslana.
                ...

Komentarz

Gembal wiele zrobil dla druzyny i w ogole, ale chyba ostatnio nie panowal nad zespolem. Poczatkowo porazki tlumaczono brakiem kasy, kasa jest, a oni graja gorzej. Moze to i wina zawodnikow, ale latwiej zmienic jednego trenera niz 10 koszykarzy (i taniej). A z zespolem dzieje sie cos bardzo nie dobrego. Jest kilku rozgrywajacych, a rozegranie jest do bani. Sa wysocy, a zbiorek nie ma. Sa strzelcy, a punktow nie zdobywaja. Ktos musi nimi wstrzasnac, ale czy odpowiednim kandydatem jest Laczynski? Smiem watpic.
                  ZŁOTO I PURPURA - www.Lakers.pl

Komentarz

JESTEM ZAŁAMANY. Niewątpie w trenerskie umiejętności pana Łączyńskiego ale Gembal to prawdziwy profesor- przywódca. Nieboi sie opierdolić, a nieraz wyciągal Legię z tarapatów. Ja jestem absolutnie przeciw temu. Razem z panem B.(nie Benym) uzgodniliśmy że na meczu z Kwidzynem przez pół meczu skandujemy "Jacek Gembal''

Bemowiak przynieś ten swój transtarent "Jacek Gembal szacunek..."

zróbcie jakieś transparenty ja osobiście zrobie "Bez Gembala nie ma Legii"

Gembal za dużo zrobił dla Legii aby tak poprostu GO wyjebać!!!
                    CHCĘ ŻYĆ.....to jedno co napewno wiem!

Komentarz

calagan nasi koszykarze w większości są słabi i to nie jest wina Gembala. mnie dziwiło tylko to że Czubek ostatnio gra krótko i że Błaszczyk w dalszym ciągu nie potrafi sie ustawic pod koszem. prawda jest taka że jak Sulima ma gorszy dzien i mu nie wchodzi jeden rzut za drugim to leżymy. Trojanowski jest za młody żeby od razu miał nas prowadzić do wielkich zwycięstw.
                      Gacek :fu: Gembal to jedno a Legia to drugie. skandując Jacek Gembal od czasu do czasu pokażemy ze pamiętamy o nim i o tym co zrobił dla Legii ale krzyczenie pół meczu jest bez sensu. po pierwsze to zaden doping dla koszykarzy którzy z tym czy innym trenerem wygrywać muszą a doping im w tym pomaga, po drugie Łączyński i tak czuje pewnie sporą presję bo wie jak lubiany przez kibiców był Gembal i przypominanie mu na każdym kroku że wielu woli Gembala niż jego pracy mu nie ułatwi. trzeba dopingowac dalej koszykarzy i mieć nadzieję ze z Łączyńskim zaczna wygrywać.

Komentarz

Zamieszczone przez gacek49
                        JESTEM ZAŁAMANY. Niewątpie w trenerskie umiejętności pana Łączyńskiego ale Gembal to prawdziwy profesor- przywódca. Nieboi sie opierdolić, a nieraz wyciągal Legię z tarapatów. Ja jestem absolutnie przeciw temu. Razem z panem B.(nie Benym) uzgodniliśmy że na meczu z Kwidzynem przez pół meczu skandujemy "Jacek Gembal''

Bemowiak przynieś ten swój transtarent "Jacek Gembal szacunek..."

zróbcie jakieś transparenty ja osobiście zrobie "Bez Gembala nie ma Legii"

Gembal za dużo zrobił dla Legii aby tak poprostu GO wyjebać!!!
                        Gacek rzadko się z Tobą zgadzam ale teraz mam bardzo podobne zdanie do Twojego. Mam dla Gembala ogromny szacunek i nie można Go tak po prostu wyrzucić. Zrobił tyle dla Legii. Akurat Jego winy w złych wynikach chyba jest najmniej. To przecież koszykarze grają... Jacceeeeeeeeekkk Geeembaaaaaaaaaaal! :+: :+:
                        Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Ooo, patrzcie - Mini zamotany sesją , ale słusznie prawi.

Gembal - Szacunek! :+:
                          Łączyński - kredyt zaufania!
                          Zawodnicy - mają grać!
                          A my - robić swoje! :>

Komentarz

Mini chyba sam niewierzysz w to co piszesz. Zmieniać trenera w połowie sezonu to niajgorsza rzecz jaka mogła się przytrafić. Łaczyński z tego co się orientuje prawie zawsze trenował młodzież. Bardzo mu dobrze życzę, i rad był bym gdyby zaczeli wygrywać ale uważam że Gembal ma "większy" łeb. Sam już niewiem co myśleć ale uważam że sprawa awansu chyba jest już niestety przesądzona...
                            CHCĘ ŻYĆ.....to jedno co napewno wiem!

Komentarz

Mini - ja wiem, ze wiekszosc naszych grajkow jest slaba, ale gramy w 1 lidze, a nie EBL. Dryja, Sulima, Pacocha, Sinielnikow, Lesniak, Czubek - to sa niezli gracze jak na 1 lige. Ich wymieszanie z mlodszymi nie powinno byc az tak drastyczne dla wynikow. Blaszczyk juz kilka lat gra w Legii w pierwszym skladzie i cos tam tez prezentuje. Trojanowski ma juz tyle lat, ze musi zaczac samodzoelnie rozgrywac. Moze nie wygrac sam meczu w pojedynke, ale mozna go ciagle odstawiac na bocznice tlumaczac to wiekiem. Jak bedzie mial ponad 30lat to juz bedzie za stary. Skoro czesc z mlodziezy ograla sie rok temu w EBL to powinni dostawac szanse. Mozna nie byc zawsze najlepszym, ale oni ostatnio dostawali oklep niemal od kazdego - i to u siebie. Cos trzeba bylo zmienic.
                              ZŁOTO I PURPURA - www.Lakers.pl

Komentarz

Pracuję...
                              X