Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia-SKS Sobota 24.01.2004 godzina 17.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia-SKS Sobota 24.01.2004 godzina 17.

Wsio o meczu
    CHCĘ ŻYĆ.....to jedno co napewno wiem!

żaden wsio mecz jest w Warszawie :>
    znowu bedzie o kotach piciu rozpoznawaniu się w tłumie i gadki o dupie maryni.
    napewno wygramy i tyle. do zobaczenia na Bemowie

Komentarz

To bedzie mój pierwszy mecz kosza "live", chociaż nie wiem czy cokolwiek obejrzę :>
      Only You

Komentarz

Ja z Ewelinką również wybieram się na ten mecz, choć jeszcze nie mogę tego stwierdzić na 100%.
        Mam pytanie - czy będą tam dostepne jeszcze vlepki? Bo Łysy powiedział Ewelince, że już prawie wszystkie są sprzedane. Chętnie bym nabył.

Komentarz

nebojsja

nie wiem skad Łysy ma takie niusy :>
          Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
          że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
          choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
            Również nie wiem Ale już się do tego przyzwyczaiłem...

Komentarz

Zamieszczone przez Marko
              Zamieszczone przez _Bart
              Również nie wiem Ale już się do tego przyzwyczaiłem...
              Spokój ludziska, bo zaraz znowu się rozkręci

Vlepki będą, zrobimy wszystko by dla każdego chętnego wystarczyło.

Btw, temat jest o meczu, o vlepkach jest w innym dziale więc nie rozmywajmy już tego...
              Only You

Komentarz

No meczyk w sobote to dużo ludzi będzie a po meczu można... miałem nie rozmywać.
                No więc wie ktoś coś o naszym rywalu?

Komentarz

Tak, gra tam 4 byłych legionistów: Exner ( :+: ), Rybczyński, Cielebąk i Olszewski. Mają mocny skład, są w czołówce tabeli i chcą awansować do EBL, a trenerem właśnie został tam Szczubiał :>

W skrócie trzeba z nimi wygrać
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
                    To bedzie mój pierwszy mecz kosza "live", chociaż nie wiem czy cokolwiek obejrzę :>
                    Zapraszamy w imieniu stałych bywalców.

No i liczymy na to, że starczy vlepek i dla nas.

Zamieszczone przez Mini
                    znowu bedzie o kotach piciu rozpoznawaniu się w tłumie i gadki o dupie maryni.
                    Dlaczego mam wrażenie, że to przede wszystkim o mnie chodzi? :>

Zamieszczone przez Raffi
                    Tak, gra tam 4 byłych legionistów: Exner ( :+: ), Rybczyński, Cielebąk i Olszewski. Mają mocny skład, są w czołówce tabeli i chcą awansować do EBL, a trenerem właśnie został tam Szczubiał :>

To trzeba ich elegancko przywitać! Pamiętacie ekipę z Michałem i Jackiem? :+:
                    W skrócie Rafii ma rację, trzeba z nimi pojechać. Oj, będzie mecz. A i sekcja kibiców z Forum będzie licznie reprezentowana. Hmm, jakby to wykorzystać? :>

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
                      Może nie pierwszy kosz ''live'' ,ale również pierwsza wycieczka moja będzie na koszykarską Legie
                      Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Widzę że sporo osób się tam wybiera. Ja raczej też się zjawię Czuję że może być tłoczno! A co do przeciwników to chyba będzie ciężki mecz. Exnera bardzo dobrze wspominam. Pozdro
                        Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Dodać mogę, że - jak zwykle - nie zobaczymy kibiców gości, gdyż zrezygnowali z organizacji wyjazdu z powodu wyskokich kosztów :>

Mecz jest istotny, bo to ostatnia szansa dogonienia pierwszej trójki przed playoffami a i drużyna o dużych ambicjach
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                            Dodać mogę, że - jak zwykle - nie zobaczymy kibiców gości, gdyż zrezygnowali z organizacji wyjazdu z powodu wyskokich kosztów :>
                            Faktycznie, dawno u nas nie było oficjalnie jakiś innych ludków. Boją się, czy jak?

Zamieszczone przez Raffi
                            Mecz jest istotny, bo to ostatnia szansa dogonienia pierwszej trójki przed playoffami a i drużyna o dużych ambicjach
                            I dlatego trzeba go wygrać, bo będzie kiszka, a nie playoffy. A jeśli do nich nie awansujemy, to może być nieciekawie. Nie wiem, jakie są ustalenia ze sponsorem, ale domyślam sie, że może tam być jakiś paragraf dotyczacy ewentualnego braku awansu do PO... I lepiej dla nas, aby nie miał zastosowania. :/

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                              Zamieszczone przez yusta
                              Zapraszamy w imieniu stałych bywalców.

No i liczymy na to, że starczy vlepek i dla nas.
                              może po znajomosci się załatwi ? '8

Zamieszczone przez Raffi

hehe a ja napisałem ze napewno wygramy bo myslałem ze gramy z SMS a nei z SKS no to bedzie ciężko trzeba napisać.

Zamieszczone przez Beny
                              . Oj, będzie mecz. A i sekcja kibiców z Forum będzie licznie reprezentowana. Hmm, jakby to wykorzystać? :>
                              ijaki:

Komentarz

Pracuję...
                              X