Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Historia Warszawskiej Legii

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• tomeh
    odpowiedział(a)
    Zaraz po wojnie z wojskowego przeobrażenie klubu na publiczny przejście ale czy głowa była nadal prowadzona przez wojskowych. Taka ciekawostka bo brak w tekście.

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Minuta w google.
    1971 rok.

Zostaw komentarz:

• chojrak24
    odpowiedział(a)

witam, orientuje się ktoś może o jakie mecze chodzi? coś wyniki nei pasują...i z którego roku może pochodzić to zdjęcie? wykonane zostało na pewno w Warszawie, stawiam na lata 70-80.
    Ostatnio edytowany przez chojrak24; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• TSW Kryniu
    odpowiedział(a)
    Panowie. Mam bilet z meczu waszego klubu. LM 95r gold. Mi nie jest potrzebny, więc chętnie go oddam. Z tego też powodu odwiedziłem wasze forum. Gdyby ktoś był chętny proszę o kontakt. Wyślę zdjęcie biletu. Wygląda na ciekawy.

Zostaw komentarz:

• brunak
    odpowiedział(a)
    To już niech sprawdzi ten co będzie chciał kupić. Napewno sam znasz niejedno rozwiązanie aby się przekonać.

Zostaw komentarz:

• Loko
    odpowiedział(a)
    A skąd pewność, że to oryginał?

Zostaw komentarz:

• brunak
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez pijak z Wo(L)i Zobacz posta
    Ktoś wystawił na EBAY-u książeczkę zdrowia Kazimierza Deyny! Cenny nabytek dla Muzeum Legii,tylko cena 11.000 zł.

Może napisać do marketingu? Klub stać na to. Nas niekoniecznie.

Zostaw komentarz:

• pijak z Wo(L)i
    odpowiedział(a)
    Ktoś wystawił na EBAY-u książeczkę zdrowia Kazimierza Deyny! Cenny nabytek dla Muzeum Legii,tylko cena 11.000 zł.

Zostaw komentarz:

• Robert E. Lee
    odpowiedział(a)
    PKP intercity prowadzi konkurs na wybór nazw dla 10 pociągów(na każdy 3 propozycje przygotowane przez Muzeum Narodowe w Warszawie oraz Urząd ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych).
    Jedną z propozycji na patrona dla pociągu relacji Warszawa Wschodnia-Szczecin jest pierwszy prezes Legii generał Aleksander Litwinowicz. Głosowanie przez FB, wśród propozycji dla innych pociągów m.in. Inka czy Pilecki.
    więcej info: http://www.intercity.pl/plebiscytnanazwy

Zostaw komentarz:

• tonynguyen259
    odpowiedział(a)
    A ten dalej swoje

Tutaj moższ poczytać - dokształć się trochę a nie wklejasz jakieś śmiszne linki rodem z wybiórczerj ...
    -> http://falanga.bloog.pl/id,3718615,t...ski,index.html

Zostaw komentarz:

• Stefan
    odpowiedział(a)
    Dziękujemy. Zajmujący tekst.

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Obejrzałem wreszcie " O krok od pucharu " w C+. Super sprawa , aż łezka się w oku kręci . Zobaczyć tamtych piłkarzy po 25 latach oraz fragmenty tamtych spotkań które się oglądało na Ł3 bezcenne . Fajnie się to oglądało , młody Ferguson udzielający wywiadu na boisku przy Ł3 albo cieć ze szlugiem w zębach który zamknął na kłódkę wyjście z płyty przed trenerem Stachurskim . Smutno było tylko patrzeć na Lejbę na którym bardzo odcisnął się jego tryb życia . Polecam

Zostaw komentarz:

• Gerault
    odpowiedział(a)
    Chyba jeszcze nikt się tym nie zainteresował, a myślę, że to historyczna ciekawostka warta zwrócenia uwagi. Legia jest zaledwie czwartym klubem w całej Europie , który w roku obchodów stulecia istnienia zdobył mistrzostwo i puchar swojego kraju. Jednocześnie jest też pierwszym i jedynym, który dokonał tego w XXI wieku. Wcześniej osiągnęły to islandzki KR Reykjavik (w 1999), Bayern oraz Lazio (obydwa w 2000). Myślę, że długość tej listy pokazuje, jak bardzo to osiągnięcie jest godne uznania.

Zostaw komentarz:

• gregorion
    odpowiedział(a)
    Nie wiem jak ja to zrobiłem, że nie trafiłem na takie tematy jak pisałem licencjata o historii koszykarskiej Legii Warszawa...

Zostaw komentarz:

• Chemica(L)
    odpowiedział(a)
    100 lat temu, 5 marca 1916, w Kostiuchnówce pod Maniewiczami na Wołyniu, w kancelarii kompanii sztabowej Komendy Legionów Polskich podczas zebrania powstała Drużyna Legionowa, która zapoczątkowała istnienie wspaniałego klubu i wspaniałej historii, jaką tworzy dzisiejsza Legia Warszawa.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X