Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Włodarczyk

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Włodarczyk

ten słabiak ma być w ataku Legii ?

Panie mniej nas w opiece

Re: Włodarczyk

Zamieszczone przez jarcyś
    ten słabiak ma być w ataku Legii ?

Panie mniej nas w opiece
    Amen już wole Mierzeja w ataku bo on ma jakieś perspektywy
    http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

E tam..choc tez go nie lubie,to mam nadzieje ze sie jakos sprawdzi w Legii a pozatym nie stac nas na zajebistych napastnikow wiec trzeba szukac tych tanszych i troche gorszych...

Komentarz

Zamieszczone przez Rafa(L)2
        E tam..choc tez go nie lubie,to mam nadzieje ze sie jakos sprawdzi w Legii a pozatym nie stac nas na zajebistych napastnikow wiec trzeba szukac tych tanszych i troche gorszych...
        W sumie racja, ale oby to szukanie nie odbywało sie kosztem tych dobrych - czyli sprzedażą...

Mam nadzieję, że Włodarczyk pojawił się po to aby wzmocnić konkurencję w pierwszej linii, a nie zastąpić Saganowskiego lub Svitlice.
        "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Jak widać transfer Piotra Włodarczyka spowodował duże zamieszanie w mediach. Po doniesieniach Super Expressu, tym razem Życie Warszawy postarało się o podgrzanie atmosfery. Otóż w dzisiejszym wydaniu donosi, że: "W poniedziałek ma dojść do kolejnego spektakularnego transferu. Tym razem jednak Legia wystąpi w roli... sprzedającego. Ze stołecznym zespołem pożegna się jeden z napastników - Marek Saganowski lub Stanko Svitlica.". Jeżeli ta informacja się sprawdzi, może to być wyjaśnienie skąd wzięły się pieniądze na transfer Włodarczyka.
          tylko nie pamietam skad to jest... :/
          "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

Gazety pewnie jak zwykle klamia,juz nie raz nam sprzedawali Svitlice...a pieniadze na transfer Wlodarczyka moglybyc od sponsorow..choc sam w to watpie....

Komentarz

jezeli ma byc tak ze włodar przychodzi a stanko lub sagan odchodzi to mnie to wcale nierajcuje a wrecz wnerwia
              e(L)eczka..>!!

Komentarz

Ja osobiscie sie ciesze ze wrocil, bo gra w Widzewie udowodnil ze jest z niego wartosciowy napastnik, czego pare miesiecy wczesniej nie mogl udowodni, wierze w niego i ciesze sie ze jest byle nie kosztem Svitlicy lub Sagana

Komentarz

Zamieszczone przez Amba
                  Ja osobiscie sie ciesze ze wrocil, bo gra w Widzewie udowodnil ze jest z niego wartosciowy napastnik, czego pare miesiecy wczesniej nie mogl udowodni, wierze w niego i ciesze sie ze jest byle nie kosztem Svitlicy lub Sagana
                  A co on takiego niesamowitego zrobił dla Widzewa? Ten powrót skonczy sie klapa tak samo jak jego poprzedni pobyt u nas.
                  "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Życiw Warszawy pisało już 2 tygodnie temu, że ITI ostatecznie zrezygnowało z Legii, więc radzę ostrożność w dawaniu wiary spekulacjom. Włodarczyk jest na pewno lepszym piłkarzem niż 5 lat temu, ale co do jego postawy w Legii - zobaczymy
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Kasja
                      Jak widać transfer Piotra Włodarczyka spowodował duże zamieszanie w mediach. Po doniesieniach Super Expressu, tym razem Życie Warszawy postarało się o podgrzanie atmosfery. Otóż w dzisiejszym wydaniu donosi, że: "W poniedziałek ma dojść do kolejnego spektakularnego transferu. Tym razem jednak Legia wystąpi w roli... sprzedającego. Ze stołecznym zespołem pożegna się jeden z napastników - Marek Saganowski lub Stanko Svitlica.". Jeżeli ta informacja się sprawdzi, może to być wyjaśnienie skąd wzięły się pieniądze na transfer Włodarczyka.
                      a to nie jest tekst Szczepana ?
                      "zimowe transfery"

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
                        Zamieszczone przez Kasja
                        a to nie jest tekst Szczepana ?
                        "zimowe transfery"
                        nie wiem mozliwe, nie zwrocilam uwagi
                        z reszta skad by to nie bylo i tak nie chce zeby Wlodarczyk wracal kosztem jednego z nich... :/
                        "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

Ujme to w ten sposob, ze Wlodarczyk ma u mnie duzy debet zaufania i bedzie sie musial sporo napocic, zeby przynajmniej wyrownac rachunki miedzy nami. Zegnalem go kiedys bez zalu i nie ciesze sie wcale, ze go witam ponownie.
                          ...

Komentarz

A ja do Włodarczyka nic nie mam i sądze że pokaże dużo więcej niż podczas ostatniego pobytu w Legii. Moim zdaniem jest już innym zawodnikiem i wierzę że w Warszawie przekona do siebie ludzi.Jednak mimo to nie chciałbym żeby okazało się że przyszedł on z któregoś z Naszych obecnych napastników. Jako wzmocnienie konkurencji w ataku jest bardzo dobry. Myślę że grajać w pierwszym składzie też sobie poradzi.
                            Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                              Włodarczyk jest na pewno lepszym piłkarzem niż 5 lat temu, ale co do jego postawy w Legii - zobaczymy
                              I dlatego tak uwazam jak uwazam :>

Komentarz

Pracuję...
                              X