Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Marczyk zawieszony

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Marczyk zawieszony

Prezes PZPN Michał Listkiewicz osunął od sędziowania do końca sezonu Zbigniewa Marczyka. Powodem takiej decyzji był słaby poziom sędziowania meczu Garbarnia - Legia, przede wszystkim niepodyktowanie dwóch rzutów karnych dla drużyny z Warszawy po faulach na Kucharskim i Saganowskim.
    Marczyk został także wykreślony z listy sędziów, którzy mają pojechać do Libii i na prośbę tamtejszej federacji piłkarskiej sędziować tam mecze ekstraklasy. Na liście sędziów, którzy tam pojadą, są natomiast: Mirosław Ryszka, Robert Małek i Grzegorz Gilewski. Dalsze decyzje wobec sędziego Marczyka rozpatrzy Kolegium sędziowskie PZPN.
    Autor: Woytek
    Na podstawie: PZPN.PL

A co nam to daje, opócz malej satysfakcji?

Nic kompletnie nic. I szczerze mówiąc żadna to dla mnie satysfakcja.
    Marczyk i tak nie jest taki najgorszy. Pamiętacie co wyprawiał Sindbad?

PS. Mój ulubiony sędzia to i tak Kiełbasa...
    For those about to rock,
    I salut you!!!

Komentarz

Za takie sędziowanie powinni kota zdegradować do A-klasy albo do prowadzenia spotkań o puchar gimnazjum.

Niech sobie weźmie Piłkarskiego Oskara, którego dostał i rombnie się nim z całej paki w łeb, może będzie miał fleshbacki i nagle zobaczy to czego wcześniej nie widział...

Czepiamy się chłopa, a może to upał... **** z upałem - zdegradować typa do A-klasy!

Komentarz

tylko jedna rzecz... ze cos w koncu robia w tym pzpn... chociaz z drugiej strony i tak ile by on sedziowal do pazdiernika?

a czytaliscie dzisiejszy ps? marczyk i dziewczynki? oraz wychodzenie z budynku klubowego z dzialaczami garbarni pare godzin po meczu?

chyba jutro bedzie ciekawie... chociaz i tak pzpn nie zmieni wyniku meczu...

Komentarz

Sram na to jakie tera dostanie kary... Przez tego slepego debila Legia straciła 2 punkty i definitywnie mistrza a może i puchary... :fu:
          Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

Komentarz

przez niego? nie, stracilismy punkty przez nas samych! chcemy grac w pucharach a liczymy ze z takim "czyms" jak szczaka pomoze nam sedzia? normalnie to te karne powinny spowodowac ze wynik bylby 3:0 a nie 5:0!

Komentarz

Garbarnia: Dużo panu zawdzięczamy

"Dużo panu zawdzięczamy. Dziękujemy - tak żegnano w Jaworznie sędziego spotkania z Legią Zbigniewa Marczyka" – pisze "Życie Warszawy".

W poniedziałek z powodu słabego poziomu sędziowania meczu Garbarni z Legią sędzia z Piły został decyzją prezesa PZPN Michała Listkiewicza odsunięty od prowadzenia spotkań ekstraklasy do końca sezonu.

Zbigniew Marczyk był jeszcze do niedawna uznawany za najlepszego polskiego sędziego. W spotkaniu z Garbarnią piłkarze i trener Legii bardzo narzekali na pracę arbitra z Piły. Marczyk nie podyktował - ich zdaniem - trzech rzutów karnych dla stołecznego zespołu. Za faul na Marku Saganowskim i Cezarym Kucharskim oraz gdy Stanko Svitlica był trzymany w polu karnym za koszulkę przez dwóch graczy. Szafowanie kartkami również wzbudziło wiele kontrowersji.

Trener Legii, Dragomir Okuka, po meczu nie krył oburzenia i stwierdził podczas konferencji prasowej, że Marczyk pomagał gospodarzom. Svitlica i Kucharski także nie przebierali w słowach.

Po spotkaniu sędziowie ponad trzy godziny żegnali się z działaczami Szczakowianki. O 21.50 sędzia Marczyk oraz jego koledzy pojawili się w końcu przed klubowym budynkiem. Po "misiach" i całusach wraz z towarzyszącymi damami ulokowali się w dwóch samochodach na pilskiej i poznańskiej rejestracji. Marczyk miał niejakie problemy z zajęciem miejsca - oczywiście dla pasażera - ale wszystko szczęśliwie się zakończyło i sędziowska trójka odjechała.

Szczakowianka wywalczyła w spotkaniu z Legią jeden punkt, który może uratować zespół przed degradacją z ekstraklasy

prosz e tylko napisac i spiewac POLSCY SEDZIOWIE TO KURWY SPRZEDAWCZYKOWIE!!!
              Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Zamieszczone przez kamyk
                Po spotkaniu sędziowie ponad trzy godziny żegnali się z działaczami Szczakowianki. O 21.50 sędzia Marczyk oraz jego koledzy pojawili się w końcu przed klubowym budynkiem. Po "misiach" i całusach wraz z towarzyszącymi damami ulokowali się w dwóch samochodach na pilskiej i poznańskiej rejestracji. Marczyk miał niejakie problemy z zajęciem miejsca - oczywiście dla pasażera - ale wszystko szczęśliwie się zakończyło i sędziowska trójka odjechała.
                Czemu w takim razie nie zostanie powtórzony mecz, jeśli są jasne dowody przekupstwa sędziego. Wiem, że nie ma takiego przepisu, ale nie może być tak, że o losach drużyn w najważniejszych momentach będą decydować te **********.
                Legia
                wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
                  Czemu w takim razie nie zostanie powtórzony mecz, jeśli są jasne dowody przekupstwa sędziego. Wiem, że nie ma takiego przepisu, ale nie może być tak, że o losach drużyn w najważniejszych momentach będą decydować te **********.
                  Opcja chyba nie do ugrania. Musimy się pogodzić ze strata dwóch punktów i zacisnąć zęby. Jeszcze dwie kolejki. Będzie dobrze...
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
                    Zamieszczone przez kamyk
                    Nie wypowiadam się co do pracy sędziego w tym meczu, bo go nie widziałem... ale o jakich dowodach przekupstwa mówisz?
                    Masz na myśli to, że sędzia ściskał się z działaczami? Czy to, że wsiadał z problemami do samochodu?

Jeżeli uważasz te fakty za jasne dowody przekupstwa to zgłoś to do prokuratur, a Marczyk dostanie to na co zasługuje.
                    Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                    Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Jeśli by udowodniono że sędzia sprzedał mecz to chyba Legii należy się walkower.A tak apropo to widać że działacze szczakowianki mają niezłe kontakty,wystarczy przypomnieć sprawę z Radomskiem
                      Legia,moja miłość na zawsze.

Komentarz

nie ma zadnych dowodow na "kupienie" meczu... to ze wychodzil z budynku klubowego to tak naprawde zaden dowod bo niewiadomo co sie dzialo w srodku... :/

Komentarz

Zamieszczone przez Unico

Nie wypowiadam się co do pracy sędziego w tym meczu, bo go nie widziałem... ale o jakich dowodach przekupstwa mówisz?
                          Masz na myśli to, że sędzia ściskał się z działaczami? Czy to, że wsiadał z problemami do samochodu?

Jeżeli uważasz te fakty za jasne dowody przekupstwa to zgłoś to do prokuratur, a Marczyk dostanie to na co zasługuje.
                          Podobne fakty, Ty uważasz za wystarczające do odebrania Legii tytułu z 93 roku...................
                          Only You

Komentarz

Unico nie ośmieszaj się takimi wypowiedziami...
                            Nieznani Sprawcy

Komentarz

Ej, oddzielmy tu 2 sprawy - dowodów na razie nie ma, na razie mamy tylko poszlaki i masę smrodu.Zobaczymy czy i jak sprawa zostanie dalej pociągnięta...

Tak czy tak możemy się domyslać, jak mecz "rozegrano"
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                              X