Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kiełbowicz odwieszony!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kiełbowicz odwieszony!!!

Wczoraj zebrała się Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN w sprawie Tomasza Kiełbowicza. Po rozpatrzeniu sprawy NKO postanowiła: "zmienić decyzję WD PZPN w ten sposób iz uchyla się rygor natychmiastowej wykonalności oraz w związku z odbyciem w połowie kary zawiesza sięwykonanie nieodbytej części kary na okres 6 miesięcy."
    W ten sposób już w środę możemy ujrzeć Kiełbika na boisku!!!

podala legia.pl

zalozylem nowy temat bo tamten o kilbku byl o karze jaka bedzie a to jest o dowieszeniu jej i ze zagra w srode!!
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

to super!!! wreszcie pzpn postanowiło coś mądrego!!!

Komentarz

BRAWO!!
      Ale się zdziwiłem. Nie sądziłem że pzpn stać na taki krok! hmmm....

Komentarz

Tego się absolutnie nie spodziewałem 8- Jestem tą decyzją bardzo zaskoczony.
        Ciekawe czy Kiełbik zagra w pierwszym składzie z Lechem? W super formie to on nie był przed zawieszeniem,ale przynajmniej ładną bramkę z Wisłą Płock strzelił
        Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

I bardzo dobrze. Ktoś się widać zreflektował. No to teraz: nasza lewa stopa!
          For those about to rock,
          I salut you!!!

Komentarz

To dobrze, bo Wróbel jednak nie jest jeszcze w formie.

Komentarz

Zamieszczone przez Marko
              Zapewne to samo sobie pomysleli w PZPN-ie. Piekny gest, naprawde podziwiam dzialaczy zwiazku. Maja swiadomosc tego, ze tylko na boisku mozna udowodnic jak bylo naprawde i ze takie zawieszenie nic nie da. Ich wielkie serce jest znane nie od dzis, dzieki jednak, ze tak czesto daja nam przyklad swojego milosierdzia. No i ta sprawiedlisowsc spoleczna i wartosci dydaktyczne - zrobiles zle, ale zawsze jest czas na rozgrzeszenie. A pukuta jest wazna, ale nie najwazniejsza. * ZAWSZE I WSZEDZIE, PZPN NAJLEPSZY BEDZIE!!

*ps. nie dotyczy Krakowa, nie mam kompleksow
              mam teledysk z britnej

Komentarz

Zamieszczone przez Marko
                W sumie to w Lodzi jakos nie bylo widac, ze Kielbika brakuje.
                ...

Komentarz

Zamieszczone przez c_zary
                  Zamieszczone przez Marko
                  W sumie to w Lodzi jakos nie bylo widac, ze Kielbika brakuje.
                  Moim zdaniem lekko było widać brak Kiełbika. Wróbel zagrał dobrze ale ja mimo wszystko bardziej cenię Kiełbika....Wróbel umie biec z piłką tylko do przodu, technika nie jest jego mocną stroną,a kiedy ma sytuację strzeleką to za bardzo się grzeje i nie umie wykończyć akcji. Poza tym wrzutki Kiełbika a wrzutki Wróbla to też przepaść. Jedyne czego Wróblowi nie można odmówić to waleczności. W Łodzi zapieradalał jak mógł przez cały meczyk, czego dowodem faule . Najgorzej mnie denerwuje to, że Vuko boi się strzelać...widzieliście w Łodzi ? - znów to robił, ma pozycję na strzał a on na siłę próbuje oddać piłkę koledze, raz uderzył ale, że tak powiem nie był to strzał życia . Jutro Legia musi też próbować strzelać z dystansu, może Tyrajski okaże się drugim Kokoszankiem
                  Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

i juz Krakow sie burzy...

a zreszta wazne ze Kielbik zagra jutro Wrobel jak wejdzie w drugiej polowie to bedzie mial ulatwione zadanie i tak powinno byc

Komentarz

Ja tez jestem zaskoczony. Poszli w końcu po rozum do głowy. Tylko po **** go wogole zawieszali...? :fu:
                      Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

Komentarz

Nioof fajno.A jakie jest uzasadnienie tej decyzji i za co wogole go zawiesili bo ostatnio bylem nieobecny... ?

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                          i juz Krakow sie burzy...
                          nie tylko Krakow...na forum GKS wyczytalem...:

Są tzw. równi i równiejsi...
                          Ale kibiców ległej i tak nie przekonasz oni i tak już płaczą, że to ich klub skrzywdzono (patrz np. forum "wybiórczej").
                          K...a, za kopanie po jajajch tylko dwa mecze. Płakać czy się śmiać ...ech...
                          pozdro all.

Kolejny przykład ,że traktują ległą bardziej ulgowo niż inne kluby

To jest wlasnie cala Polska!!!!
                          korupcja i znajomosci!!!!

hehehe

ostatnie jest najleopsze
                          Warszawa

Komentarz

ta nie wiedzialem ze forum zaborczej jest naszym forum no coz
                            a co do tego "kopania po jajach" to chyba tam w katowicach powinni albo kupic sobie telewizor i C+ albo jezeli juz to maja to przetrzec oczy bo chyba Kielbowicz nie trafil go w jaja. :P

Komentarz

Zamieszczone przez takiowaki
                              Zamieszczone przez Marko
                              Zapewne to samo sobie pomysleli w PZPN-ie. Piekny gest, naprawde podziwiam dzialaczy zwiazku. Maja swiadomosc tego, ze tylko na boisku mozna udowodnic jak bylo naprawde i ze takie zawieszenie nic nie da. Ich wielkie serce jest znane nie od dzis, dzieki jednak, ze tak czesto daja nam przyklad swojego milosierdzia. No i ta sprawiedlisowsc spoleczna i wartosci dydaktyczne - zrobiles zle, ale zawsze jest czas na rozgrzeszenie. A pukuta jest wazna, ale nie najwazniejsza. * ZAWSZE I WSZEDZIE, PZPN NAJLEPSZY BEDZIE!!

*ps. nie dotyczy Krakowa, nie mam kompleksow
                              Nie ośmieszaj się i nie przenoś na nasze forum prostoty waszego.
                              pozdro

Komentarz

Pracuję...
                              X