Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia w internecie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia w internecie

Zakończyliśmy przygotowanie pierwszej części raportu „Działalność internetowych stron Legii Warszawa”. Wybraliśmy sześć serwisów, które naszym zdaniem są najlepsze i są aktualizowane na bieżąco. W pierwszym etapie przyjrzeliśmy się zawartości wybranych stron. Drugą część tworzą sami kibice Legii. Wiemy, że każda z tych stron ma swoich zwolenników i przeciwników. Interesuje nas Wasza ocena ich działalności. Będziemy Wam wdzięczni za Wasze opinie. W trzecim etapie wypowiedzą się Ci, którzy tworzą te serwisy. Całość zostanie opublikowana w drugiej połowie stycznia 2004 roku.

Lista wybranych serwisów:

> Oficjalna strona Legii
    www.legia.pl

> LegiaLIVE!
    www.legialive.pl

> e-Legia
    www.legia.net

> LegiaNET Serwis
    www.legianet.com

> LegiaF@ns
    www.legiafans.net

> Legia.com.pl
    www.legia.com.pl

Opiszcie te serwisy, które najczęściej odwiedzacie. Dlaczego według Was są lepsze od innych stron Legii? Jak oceniacie ich artykuły, zdjęcia, zawartość merytoryczną? Opiszcie swoje wrażenia na temat szaty graficznej. Która z tych stron według Was podaje najszybciej i najrzetelniej wiadomości? Jakimi kryteriami kierowaliście się, wybierając swoją ulubioną stronę? Czy jest coś, czego Wam brakuje w serwisach poświęconych Legii? Jak strony Legii prezentują się na tle stron innych klubów?

Jeżeli z jakiegoś powodu, nie chcecie podzielić się Waszymi ocenami na tym forum – prosimy o wysłanie maila na adres katalog@e-sport.pl lub na stronach forum.e-sport.pl w dziale Legii Warszawa. Raport jest częścią wielkiego przedsięwzięcia mającego na celu promowanie najlepszych polskich serwisów sportowych.

Z pozdrowieniami

Mariusz Wolski
    e-sport.pl
    e-sport.pl

Ja odwiedzam Legialive.pl Stronka zrobiona jest naprawde profesjonalnie, fotorelacje sa na wysmienitym poziomie, każda rzecz obfotografowana z każdej strony. Do tego filmiki. Szata graficzna równierz dopracowana. Na tej stronce jest poprostu wszystko czego szukam.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Legialive.pl
      Bradzo ładna szata graficzna, częste aktualnienia :+:

e-Legia
      Bardzo przejrzysta gł. strona.Aktualnienia są bardzo często.

Wiem, że krótko , ale nic....Wg mnie te 2 strony są najlepsze w sieci dot. Legii...innym nawet nie przeglądam
      WWW.SFD.PL -= KULTURYSTKA, SPORTY WALKI, PIŁKA NOZNA =- WWW.SFD.PL

Komentarz

Legialive.pl jest zdecydowanym liderem, wskaze tez legiafans.net ze wzgledu na sentyment :+:
        "Warszawie oraz wszystkim, którzy walczą z tyranią bez względu na wszystko."

Komentarz

LegiaLive - Zdjęcia, Filmy no i oczywiście Forum

Komentarz

Hm... zdublowany temat z Legia.net no ale ok.

Legialive.pl zdecydowanie najlepszy serwis Legii.Czeste aktualizacje ladana szata graficzna i mili moderatorzy

Legia.net weglug mnie drugi najlepszy serwis o Legiunii.

Legia.pl no coz od oficjalnej strony mozna by spodziewac sie czegos wiecej

legia.com.pl ladna szata graficzna i bardzo przejrzysta ogolnie oceniam na +

legiafans.net slaba stronka jedyne co jest na niej godne uwagii to fajne vlepy.

Na innych bywam zadko wiec sie nie wypowiadam...pozdro i wesołych świąt

''Ucieczka przed walką jest czymś najgorszym, co może się nam przytrafić.
            Jest o wiele gorsza od przegranej,
            ponieważ klęska zawsze może stać się dla nas źródłem doświadczenia i nauką,
            a ucieczka daje nam tylko jedną możliwość: głosić zwycięstwo naszego wroga.''

Komentarz

Zamieszczone przez Warss

Legialive.pl zdecydowanie najlepszy serwis Legii.Czeste aktualizacje ladana szata graficzna i mili moderatorzy

eLegia to jest chyba trzeci najlepszy serwis o Legii podobny do legialive i Legia.net

8- Dwie uwagi :> Temat nie jest zdublowany tylko po prostu Pan Mariusz Wolski chce poznać opinię ludzi z róznych for i serwisów stąd zamieścił takie same posty na obu forach poza tym co do Twojej wypowiedzi to Legie.net i eLegia to jest to samo chyba 8-

Co do tematu to korzystam głównie ze strony LegiiLive.Dobra aktualizacja.Sporo multimediów takich jak filmy czy mp3.Sporo jest także o koszykówce np. Więc nie tylko piłka nożna. Do szaty graficznej też nie mam zastrzeżeń. Tu jest zajebiste forum-fajny klimat O innych serwisach i forach się nie wypowiem bo ich nie znam po prostu.
              Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Zamieszczone przez m84
                Zamieszczone przez Warss

eLegia to jest chyba trzeci najlepszy serwis o Legii podobny do legialive i Legia.net

8- Dwie uwagi :> Temat nie jest zdublowany tylko po prostu Pan Mariusz Wolski chce poznać opinię ludzi z róznych for i serwisów stąd zamieścił takie same posty na obu forach poza tym co do Twojej wypowiedzi to Legie.net i eLegia to jest to samo chyba 8-
                Tak wiem pomylilem sie ale pierwszy to zauwazylem ale dzieki za uwage pozdro.

''Ucieczka przed walką jest czymś najgorszym, co może się nam przytrafić.
                Jest o wiele gorsza od przegranej,
                ponieważ klęska zawsze może stać się dla nas źródłem doświadczenia i nauką,
                a ucieczka daje nam tylko jedną możliwość: głosić zwycięstwo naszego wroga.''

Komentarz

Najgorsza jest oficjalna. Przykro to mówić, ale odwiedzam ją tylko, gdy przeczytam na którymś nieoficjalnym serwisie że jest jakiś dokument do pobrania a i tak zazwyczaj jest to bezpośrednio podlinkowane. Szata graficzna oficjalnej poprawiła się bardzo, ale aktualizacje są bardzo rzadkie.
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

dlamnie 1 miejsce www.legialive.pl
                    2. www.legia.net
                    3.wwwlegianet.com

tylko te trzy strony odwiedzam !

zadko ale wpadam czasem na www.legia.pl
                    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

LegiaLive juz od jakiegos czasu nie ma konkurecji jak dla mnie.Choc czasami przydalo by sie wiecej obiektywizmu,ale mi tez o to trudno.
                      Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

> Oficjalna strona Legii
                        www.Legia.pl
                        Poprawiona szata graficzna, ale niestety brak częstych aktualizacji jest irytujący. 4/10

> LegiaLIVE!
                        www.legialive.pl
                        Najczęsciej przeze mnie odwiedzana, może trochę mało własnych informacji, ale ostatnoio trochę lepiej z tym. Zdecydowanie najlepszy idobrze zorganiowany ) dział multimedia, dobra grafika, dobry dział 'koszykówka'. No i forum '8 8/10

> e-Legia
                        www.Legia.net
                        Troszkę podobna do powyższej, również trzyma rękę na pulsie, od czasu do czasu posiada również własne info. Przyzwoite (ostatnio) forum.Dobra.
                        7/10
                        > LegiaNET Serwis
                        www.legianet.com
                        Ostatnio odwiedzam nieco rzadziej, acz zmiana forum wyszła jej zdecydowanie na dobre. Mankamenty to nienajlepsza organizacja działu multimediów i długi czas otwierania się. Ostatnio jakby nabrała znowu rozpędu.
                        6/10
                        > LegiaF@ns
                        www.legiafans.net
                        Ostatnio rzadziej zaglądam. Nieoceniony dla wielbicieli tematu dział o vlepkach, ale trochę brakuje własnego info. Solidn i schludna robota.
                        5/10
                        > Legia.com.pl
                        www.Legia.com.pl
                        Nowa i jeszcze trochę (grafika!) niedopracowana, cieszy jednak ambicja zamieszczania możliwie jak największej ilości własnych informacji. Będę na pewno zaglądał. Wartościowe forum.
                        7/10
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================
                        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                        X