Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Lech

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia - Lech

No to już w środę mecz z Lechem. Trzeba podtrzymać dobrą passę meczów zwycięskich. Czy wiadomo już coś o biletach na ten mecz? Ja co prawda mam karnet, ale namawiam kilku kolegów.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Pewnie bedą w sprzedaży od poniedziałku. ja wybieram się bilet we wtorek.
    Jeśli legioniści myslą jeszcze o pucharach( w co nie wątpie) to muszą wygrać. Teraz każda strata punktu przekreśla gre w UEFA. Mecz z Lechem bedzie podobny to tego z Widzewm, tyle tylko, że to Legia MUSI atakowac.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

To może być najważniejszy mecz rundy. Jakby dziś GKS puknął Wisełkę (co jest możliwe ) no to będą już tylko 4 punkty, 4 mecze i jeszcze szanse... wiadomo na co (żeby nie zapeszać)
      Legia
      wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

jesli dzis gks puknie wisle to jest jeszcze szansa na majstra! wiec wszytko mozliwe! duzo tez bedzie zalezec od meczu z lechem mam nadzieje ze nasi pilkarze zagraja znow z taka determinacja jak z widzewem!! nio i zycze im zwyciestwa nawet jedna bramka ! ale obstawiam wynik 4-1 dla legii!
        Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

:fu: :fu: :fu: :/ WIECIE CO ??? TEN MECZ TRZEBA WYGRAC I TO BEZGADANIA !!! LECH BEDZIE NA KOLANACH !!! WYGRAMY WYGRAMY WYGRAMY KOLEJORZA POKONAMY !!! WTEDY PRZY EWNTUALNEJ POAZCE WISLY MOZNA JESZCZE POMYSLEC O FOTELU MISTRZOWSKIM ...
          SLASKI FANATYK ZAWSZE Z LEGIĄ I ZAWSZE WARSZAWA KOCHANA

Komentarz

Zamieszczone przez (L)W SERCU MAM
            [u[/u][color=red] :fu: :fu: :fu: :/ WIECIE CO ??? TEN MECZ TRZEBA WYGRAC I TO BEZGADANIA !!! LECH BEDZIE NA KOLANACH !!! WYGRAMY WYGRAMY WYGRAMY KOLEJORZA POKONAMY !!! WTEDY PRZY EWNTUALNEJ POAZCE SKISLY MOZNA JESZCZE POMYSLEC O FOTELU MISTRZOWSKIM ...

1.Pisze się Wisła
            2.Nie pisz drukowanymi literami
            3.Nie pogrubiaj czcionki
            4.Nie używaj ikonek bez sensu
            5.Nie napinaj się aż tak

Witamy na forum.
            Nieznani Sprawcy

Komentarz

No i korzystając z okazji chciałem poprawić kolege " Kawa " i powiedzieć mu że " nie " z czasownikami piszemy oddzielnie
              w co nie można wątpic .

Pozdrawiam.

Komentarz

Zamieszczone przez 1916
                No i korzystając z okazji chciałem poprawić kolege " Kawa " i powiedzieć mu że " nie " z czasownikami piszemy oddzielnie
                w co nie można wątpic .

Pozdrawiam.
                ehhh to nie jest moją słabą storną podobnie jak fizyka( dobrze, że już się skonczyła)
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

legia . . .

. . . ma szanse na mistrzostwo ale gdy gks puknie wisle a wisla nie straci potem 4 pkt to moze byc nieciekawie bo groclin i odra sa w lepszej sytuacji !!! :*
                  S(L)ASK ZAWSZE Z LEGIA ZAGLEBIACY TEZ WARSZAWIACY . . .

Komentarz

Legia-Lech 3-0!!! i trzy bramki Saganowskiego :tb:
                    Legia to jest potęga!!!

Komentarz

Zamieszczone przez swierqu
                      Legia-Lech 3-0!!! i trzy bramki Saganowskiego :tb:
                      Widzę że kolega optymista A mnie tam wystarczy jakiekolwiek zwycięstwo, może być jedną brameczką. Lech tanio skóry nie sprzeda, nie są pewni utrzymania......
                      Byleby były 3 punkty :>
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Chłopaki temat dotyczy meczu Legia - Lech , a widzę ze skręciliście troszkę na gramatykę A wieć bilety rozchodzą się bardzo szybko , wiec kupujcie szybciutko .POZDRO !!!!

Komentarz

Mam nadzieję,że Lech nie zamuruje swojej bramki i nie zrobią "obrony Częstochowy'.Ale pewno tak będzie,będą czychać na kontry.Liczę,że Legia podtrzyma passę meczów bez porażki i zagra z taką pasją jak ostatnio.Wciąż jest szansa na mistrza
                          Legia-Lech 4:1 !
                          Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Kupowalem dzisiaj bluze w sklepiku i z tego co widzialem to naprawde ruch jest duzy a do tego wypogodzilo sie

Komentarz

a ja powiem cos moze szokujacego...ten mecz jest taki wazny a to dlateg oze jest wazny dla kibicow.... teoretycznie rzecz biorac popatrzmy na tabele...Legia 5 Lech w jej dole...i zmyciestwo Legii na stadionie Mistrz Polski nad beniaminkiem ekstraklasy...no ja sobie inaczej nie wyobrazam......
                              Warszawa

Komentarz

Pracuję...
                              X