Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zimowe transfery

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zimowe transfery

Tutaj piszmy o wszystich transferach Legii tej zimy.

W Piłkarskim Tygodniu podali, ze Legia jest po słowie z Włodarczykiem i Poledica który gra w Sparcie Praga.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Wspomnieli też, że Legia rozważa pozyskanie króla strzelców ligi egipskiej.
    Myslę ,że są dobrze poinformowani. O ile ktos ich celowo nie wprowadził w błąd ofkorz
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Mam cynk z dość pewnego źródla ze negocuje z Legia Piotr Włodarczyk, i podpisanie umowy jest blisko... ale nie mówmy hop. Miał iśc do Płocka ale chyba chce grac o cos wiecej i z Legii bedzie miał bliżej do reprezentacji. W najblizszych dnia beda jakies newsy na ten temat.
      "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Komentarz

Zamieszczone przez Joker
        Mam cynk z dość pewnego źródla ze negocuje z Legia Piotr Włodarczyk, i podpisanie umowy jest blisko... ale nie mówmy hop. Miał iśc do Płocka ale chyba chce grac o cos wiecej i z Legii bedzie miał bliżej do reprezentacji. W najblizszych dnia beda jakies newsy na ten temat.
        a co to jest Wlodarczyk... pilkarzyna jakich w Polsce na peczki, w cienkim Widzewie nie blyszczal i mu podziekowali, a ma Legie zbawic? Juz raz byl na Lazienkowskiej, nie zachwycil i nie zachwyci. Mozna mu ze spokojnym sercem odpuscic. Wszystko trzeba robic zeby Stanko zostal i nikt [oprocz Szali :> ] nas nie opuscil.
        pozdrawiam
        bayo
        OE forum
        SS LAZIO

Komentarz

Zamieszczone przez bayo

a co to jest Wlodarczyk... pilkarzyna jakich w Polsce na peczki, w cienkim Widzewie nie blyszczal i mu podziekowali, a ma Legie zbawic? Juz raz byl na Lazienkowskiej, nie zachwycil i nie zachwyci. Mozna mu ze spokojnym sercem odpuscic. Wszystko trzeba robic zeby Stanko zostal i nikt [oprocz Szali :> ] nas nie opuscil.

Wlodarczyk ma potencjal ale jakos nie moze sie odblokowac i mam wrazenie ze juz nigdy sie nie odblokuje...

Komentarz

Zamieszczone przez LL
            Bułgarski obrońca Zdrawko Stankow jest na celowniku Legii. - W tej chwili drużyna nie potrzebuje większych wzmocnień, ale musimy się ubezpieczać na wypadek kartek czy kontuzji i poszerzać kadrę - mówi trener Dariusz Kubicki, który w czerwcu przyglądał się 26-letniemu obrońcy, jednak wtedy nie wydał o nim pozytywnej opinii.
            Lewy defensor przedostatniej drużyny bułgarskiej ekstraklasy Makedonska Slava Simitli przyjechał pół roku temu do Warszawy i odbył z Legią kilka treningów. Nie pokazał większych walorów od zatrudnionych już w Warszawie piłkarzy, więc podziękowano mu za wysiłek i szybko wyjechał. - Potem jednak oglądałem jeszcze kilku i Stankow był z nich najlepszy. A przebieg rundy jesiennej pokazał, że Legii przydaliby się zawodnicy będący uzupełnieniem składu. Teraz musimy zobaczyć, jaki jest jego status. Choć podtrzymuję zdanie, że największym sukcesem byłoby zatrzymanie wszystkich, których mamy w składzie do tej pory - zastrzega się Kubicki. - Stankow ma podpisany kontrakt do końca sezonu z klubem bułgarskim. Gdyby udało nam się dojść do porozumienia i mógłby przejść do Legii za darmo, to wtedy jest temat - mówi menedżer klubu z Łazienkowskiej Janusz Olędzki. - Na razie większych transferów nie przewidujemy. Można by o nich mówić tylko wtedy, gdyby znalazły się pieniądze. Pamiętamy też o Białorusinach, których obserwowaliśmy podczas meczu reprezentacji młodzieżowych, ale zgodnie z przepisami należałoby za nich zapłacić. A nas w tej chwili interesują tylko zawodnicy, których można dostać za darmo - dodaje.
            ...

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
              Wlodarczyk ma potencjal ale jakos nie moze sie odblokowac i mam wrazenie ze juz nigdy sie nie odblokuje...
              Nie jestem pewny czy ten sztywniak ma potemcjał. Chyba jeszcze w zadnym klubie sie dobrze ne pokazał.
              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez bayo
                Zamieszczone przez Joker
                Ja tez nie mam najlepszego zdania o Wlodarczyku. Jako 3 napastnik byłby niezły ewentualnie gdyby Saganowi nadal nie szlo jako 2 obok Stanko. Chodzi o to ze działacze Legii sie nim interesuja. Do nich miej pretensje. Stanko musi zostac!!!

Komentarz

Zamieszczone przez interia.pl
                  - Na razie większych transferów nie przewidujemy. Można by o nich mówić tylko wtedy, gdyby znalazły się pieniądze. Pamiętamy też o Białorusinach, których obserwowaliśmy podczas meczu reprezentacji młodzieżowych, ale zgodnie z przepisami należałoby za nich zapłacić. A nas w tej chwili interesują tylko zawodnicy, których można dostać za darmo - i tym stwierdzeniem Olędzki zakończył wypowieź dla "Gazety Wyborczej".
                  8o
                  ...

Komentarz

3-napastnik....szukaja-dobrych-zawodnikow-a-nie-wpadli-by-zobaczyc-mnie-w-akcji...wlasnie-tak-marnuje-sie-wielkie-talenty!!...kurcze-zmarnuja-mi-kariere.... '8

a-w-ogole-to-chcialbym-widziec-w-Legii:Rachwala,Krizanaca,Nowackiego,Moskale....i-mamy-mistrza!
                    ...

Komentarz

Zamieszczone przez c_zary
                      Zamieszczone przez interia.pl
                      - Na razie większych transferów nie przewidujemy. Można by o nich mówić tylko wtedy, gdyby znalazły się pieniądze. Pamiętamy też o Białorusinach, których obserwowaliśmy podczas meczu reprezentacji młodzieżowych, ale zgodnie z przepisami należałoby za nich zapłacić. A nas w tej chwili interesują tylko zawodnicy, których można dostać za darmo - i tym stwierdzeniem Olędzki zakończył wypowieź dla "Gazety Wyborczej".
                      8o
                      Taka jest niestety prawda 8o Smutne jest też to,że zawodnik,który przed sezonem nie pokazał nic wielkiego i się nie sprawdził,ma teraz szansę na angaż,bo był najlepszy z wszystkich testowanych piłkarzy.Jak nie będzie kasy,to tak się niestety będzie działo :/
                      Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Król strzelców ligi egipskiej w Legii?
                        Do Legii Warszawa może trafić król strzelców ligi egipskiej, Ahmed Belal z klubu Ahly - informuje "Fakt".
                        Legia w przerwie zimowej chce pozyskać napastnika. Warszawski klub prowadzi rozmowy z napastnikiem Widzewa Łódź, Piotrem Włodarczykiem. Jego przejście na Łazienkowską nie jest jednak pewne, gdyż piłkarz Widzewa negocjuje także z Wisłą Płock.
                        Gdyby nie udało się pozyskać Włodarczyka, do Warszawy może trafić najlepszy snajper ligi egipskiej, 23-letni Ahmed Belal. Piłkarz klubu Ahly w ubiegłym sezonie zdobył 19 bramek.
                        Belal jest reprezentantem swojego kraju. W 15 meczach w reprezentacji zdobył 9 goli.
                        O k.urva! 8- 8- 8- Mieli być juz Albańczycy, teraz Egipjanin, ciekaw jestem kiedy zobaczymy pierwszego zawodnika z Afganistanu i Iraku??
                        No ale pamietajmy że to "Fakt"

PS Wlodarczyk zakonczył negocjacje z Wisła Płock. Kiepskie cos maja te żródła.

Komentarz

Qrna, on jest za dobry, nie widzę szans żeby go wyjęli
                          Jedyna szansa jest taka, że jego klub jest w tym sezonie dopiero 7. w lidze egipskiej. Chociaż w Champions League zdaje się wciąż grają...

PS : 4 tygodnie temu Egipt wygrał w towarzyskim meczu 1-0 ze Szwecją. Zgadnijcie, kto strzelił gola. :>

Koleś ma 15 występów w reprezentacji Egiptu (debiut w sierpniu 2002) w których strzelił 9 goli. MA 23 lata.
                          Gdyby go pozyskali, to byłoby to mistrzostwo świata. Ale w cuda ciężko mi uwierzyć.

PS 2 : Jakiekolwiek rozważania mają sens tylko wtedy, jeżeli klientowi właśnie skończył się kontrakt. Inaczej nie widzę szans.....
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Poledica w Legii?

Ostatnio wiele mówiło się o młodych piłkarzach, którzy mieliby zasilić Legię podczas zimowego okna transferowego. Jak się okazało na liście życzeń warszawskiego zespołu znalazł się również Mirko Poledica będący aktualnie w kadrze Sparty Praga. Jednak ten lewy obrońca więcej siedzi na ławce niż przebywa na boisku, a w perspektywie dalszych występów w Lidze Mistrzów czeski zespół będzie jeszcze bardziej wzmocnić kadrę, pozbywając się tym samym słabszych piłkarzy. "Menedżerowie podrzucają różne nazwiska, potem coś się pojawi w gazecie lub telewizji i od razu wszyscy o tym dyskutują. Na razie skupiamy się na tym, żeby zapewnić pieniądze piłkarzom, którzy są w zespole. Jak coś zostanie to pomyślimy o wzmocnieniach" - stwierdził Janusz Olędzki. "Potrzebujemy po kilku dobrych piłkarzy na każdą pozycję. Poledica był już z nami "po słowie" latem. Dostał jednak ofertę ze Sparty. W tym klubie nie gra za dużo, ale czy będzie chciał zrezygnować z walki o pierwszy skład i występów w Lidze Mistrzów?" - dodał po chwili menedżer Legii.
                            Mirko Poledica występował wcześniej w lidze polskiej reprezentując barwy poznańskiego Lecha.

Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                              Qrna, on jest za dobry, nie widzę szans żeby go wyjęli
                              Jedyna szansa jest taka, że jego klub jest w tym sezonie dopiero 7. w lidze egipskiej. Chociaż w Champions League zdaje się wciąż grają...

PS : 4 tygodnie temu Egipt wygrał w towarzyskim meczu 1-0 ze Szwecją. Zgadnijcie, kto strzelił gola. :>

Koleś ma 15 występów w reprezentacji Egiptu (debiut w sierpniu 2002) w których strzelił 9 goli. MA 23 lata.
                              Gdyby go pozyskali, to byłoby to mistrzostwo świata. Ale w cuda ciężko mi uwierzyć.

PS 2 : Jakiekolwiek rozważania mają sens tylko wtedy, jeżeli klientowi właśnie skończył się kontrakt. Inaczej nie widzę szans.....
                              Niech nawet jest dobry. Niech jest mistrzem swiata ale moim zdaniem to plotka, która nawet nie wiem skad wzieli. Jakos nie wyobrazam sobie arabasa w Legii przy naszym klimacie Bo Arabowie to jednak co innego niz murzyni, poza tym nie pija. Jakby nie patrzec i tak nie mamy kasy. tentransfer jest mozliwy tylko po wejsciu ITI.

Komentarz

Pracuję...
                              X