Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pożegnanie z PLK??? :-(((( A może jednak nie???

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pożegnanie z PLK??? :-(((( A może jednak nie???

To było honorowe pożegnanie z ekstraklasą koszykarską - nasi pokonali Unię Tarnów 101:81
    Sulima 24, Czubek 21, Sinielnikow 16, Lipiński 11, Malewski 10, Błaszczyk 10, Leśniak 9
    Dla Unii najwiecej Hughes 32, Lofton 19

Dziękujemy zawodnikom :+: :+: :+: :+: :+: :+:
    ,
    nie dziękujemy działaczom , dzięki którym, zamiast grać w playoffach, spadamy do niższej klasy rozgrywkowej
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Mieliśmy siatkówke, hokej, a teraz koszykówke - ee, a żużel mieliśmy... ...kiedyś :> ?

Co zrobić, syf, syf, wogóle CWKS (sport) cały pada na pysk, a kiedyś był wylęgarnią talentów - .

Komentarz

szkoda ze jednak mecz odbyl w piatek... a nie tak jak planowano w sobote... bo bym przyszedl... no coz pozostaje miec nadzieje ze juz niedlugo nasi koszykarze wroca do pierwszej ligi...

Komentarz

szkoda, że mnie tam nie było na koszulkę się nie załapałem :> . Ale, tak poważnie to szkoda, że spadli bo tam gra na prawdę paru niezłych gości.
        http://kwiz.cyberion.pl/lepper/lepper-images/lforum.gif

Komentarz

Szkoda gdyby znalazla się kasa żeby zatrzymać tych którzy poszli do Wisły była by inna gatka a tak może za rok znowu awansujemy
          http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

Cush, kumpel mowil ze spoko bylo, ja nie moglem przez to ze przelozyli, dobrze ze na czesci plakatow poprawilem date a pare mi jeszcze zostalo wiec powiesilem z dobra.
            Za rok wracamy...

Komentarz

Zamieszczone przez Luk@s
              Cush, kumpel mowil ze spoko bylo, ja nie moglem przez to ze przelozyli, dobrze ze na czesci plakatow poprawilem date a pare mi jeszcze zostalo wiec powiesilem z dobra.
              Za rok wracamy...
              Ekhmm... chyba brat powiesil... :>

Jakby bylo w sobote to ja bym przyszedl napewno... szkoda ale na 2 lige i tak chodzic bede i zachecam Was do tego...[/b]

Komentarz

Szkoda , że teraz równiez i koszykówka będzie na niższym poziomie kiedyś jeszcze był hokej , który stał wysoko , aż nagle chyba rozwiązali drużynę .. echh... Moze teraz sekcję Rugby bysmy założyli albo lige baseballową

Komentarz

szkoda że spadli ale to przez pieniądze a dokładniej ich brak no ale jak sie ma zgłosić jakiś poważny sponsor jak na meczach jest 70 kibiców...

Komentarz

tak na meczu było około 70 kibiców 55 to "pikinowe " klaskanie za akcję i juz pod konice meczu poztanowilismy w jkieś 10 osob porzegnac na stojąca koszykarzy legii i wysławialismy ich nazwiska oraz trenera trochę dopingu u tym ze w 1 lidze tez bedzemy z legią przybiciepiątek z koszykarzami koszulka w ręku i mozna było wracać

szkoda ze akcja plakatowa nie przyniosła widocznych efektow bo spodzewałem sie wiecej mudzi w koncu 400 palkacików w widocznych miejscach była widoczna niestety deszcz to wszytko szybko zmoczył , ale wqazne ze acjam skromna ale była .
                    od nowego sezony czeka nas kolejne 12 zespołw min wisła kraków gdze gra 4 naszych byłych graczy , Legie stać na awans !!

czy plk czy nie jak i tak kocham cie ...

Komentarz

Oni chyba odeszli z Wisły,a jak nie to pewnie pujdą do jakiegoś zespołu PLK,a z Legii odejdzie Sulima (myślą nad nim Turów i Polonia (!) ) Sinielnikow zakończy kariere i ciężko będzie sie utrzymać... to to może nie ale o Play-off to nie będzie można myśleć

Komentarz

Anwil mistrz!!! CPJŚ
                        Legia to jest potęga!!!

Komentarz

Jeszcze pwrócą!!! Legio kochamy cię. Fajnie by było gdyby udalo się utrzymać ten skład. Kamil zostań z nami!!!
                          "by świat nie był za piękny ma zakręty, byś się wkręcił"

Komentarz

Jackos, twoje proroctwo może się spełnić szybciej niż przypuszczasz... :>

PLK: "Dzika karta" dla Legii?

Za kilka dni odbędzie się zebranie zarządu Polskiego Związku Koszykówki, na którym zostanie przegłosowany pomysł wprowadzenia "dzikich kart" w PLK.

Ich wykupienie dawałoby klubom z niższych lig prawo gry w ekstraklasie. Obok Astorii Bydgoszcz o "dziką kartę" chce się postarać Legia Warszawa - klub, który właśnie spadł z PLK do I ligi.

Legia musiałaby zapłacić za "kartę" 500 tys. złotych gotówką i mieć zagwarantowane posiadanie 2 mln.

"Za wcześnie o tym mówić, ale w każdej plotce jest ziarno prawdy. Wszystko zależy od sponsorów klubu, którzy wyłożyliby pieniądze" - powiedział prezez PLK, Janusz Wierzbowski.
                            za "Sportem" i onet.pl
                            ------------------
                            8- 8- 8- 8- 8-
                            Wiecie, co to oznacza???? --- "BŁOGOOSŁAAWIOOOOOOOOOOOOONE...!"
                            :+: :+: :+: :+: :+: :+:
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

jak by znalazł sie sponsor to najpierw musieli by oddać pieniądze swojm byłym zawodniką

a ja słyszałem o innej opcji pozodtania w lidze:Unia Tarnów sie rozwiązuje i spada zamiasr Legii (tak słyszałem od Sinielnikowa )

Komentarz

Pracuję...
                              X