Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Piast Gliwice [26. kol. Ekstraklasy 2019/20, 08.03.2020, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Martino1989
    odpowiedział(a)
    A to niby dlaczego liga ma być uznana za nieodbytą? Zagraliśmy już zdecydowaną większość spotkań, zróbmy jak w hokeju. Grajmy do 30 kolejki( jak się da to 37).

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)
    Niemozliwe. PZPN(L), canaL+, komisja (L)igi i wszyscy tak podobno sprzyjający Legii do tego nie dopuszcza.
    Chociaż czytając twity Bonka i to jak jest obsrany to wcale mnie to nie zdziwi.

Boguś by to załatwił.
    Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• bondxxx
    odpowiedział(a)
    Podobno jutro wszystko się wyjaśni, ale przy zielonym stoliku podejmą decyzję o niedokonczeniu ligi i braku mistrza dla Legii. Obym się mylił i to tylko głupie plotki.

Zostaw komentarz:

• Jestem
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez kłopoty Zobacz posta
    Piłkarz Legii wyłączony przez komisję na miesiąc, nowe..
    IMHO podpada to po prostu pod "rasizm", nie widzę innego wytłumaczenia, ... no dobrze, jeszcze: "nienawiść do Warszawy i Legii".

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez kamzik Zobacz posta
    Większa szansa, że się spie.r.doli i będziesz mógł łacha podrzeć?
    Nie.
    Nie zrozumiesz.

Zostaw komentarz:

• kamzik
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy jakiś kretyński pomysł ze skracaniem ligi. Żadnego mistrzostwa po 30 kolejkach przy stole. Albo gramy 37 albo wcale.
    Większa szansa, że się spie.r.doli i będziesz mógł łacha podrzeć?

Zostaw komentarz:

• kłopoty
    odpowiedział(a)
    Piłkarz Legii wyłączony przez komisję na miesiąc, nowe..

Zostaw komentarz:

• Orzelek
    odpowiedział(a)
    "Legia złożyła odwołanie od czerwonej kartki Jose Kante w 10. minucie meczu z Piastem Gliwice. Pismo nie przyniosło efektu, reprezentant Gwinei będzie pauzował w dwóch meczach. Niebawem więcej informacji"

Żródło: Adam Dawidziuk, legia.net

Zostaw komentarz:

• Tuzin
    odpowiedział(a)
    Ja bym zaryzykował nawet tezę, że... w tej akcji sędzie mógłby gwizdnąć faul piłkarza Piasta.
    Kante miał piłkę pod kontrolą, był na niej skupiony, w ogóle nie widział zawodnika Piasta. Natomiast ten ostatni wszedł mu swoją nogą w rytm jego biegu i doszło do kolizji z nogą poruszającą się na naturalnie. Cóż, wyszło dosyć boleśnie dla grajka Piasta, ale sytuacje w których faulujący odnosi kontuzje albo go bardziej boli niż faulowanego, też nie należą do rzadkości.

Zostaw komentarz:

• Orzelek
    odpowiedział(a)
    A kto ma w takim razie uprawnienia decyzyjne ku temu? PZPN czy Ekstraklasa SA?

Moim zdaniem Boniek się nieco zagalopowa z tym odwołaniem rozgrywek. Nie można przekładać sytuacji panującej we Włoszech z sytuacją, która jest dzisiaj w Polsce. Dlatego gra bez publiczności jest rozwiązaniem optymalnym.

Z drugiej strony - ok, dograjmy do 30 kolejki i co dalej? Jeśli za miesiąc (ostatnia kolejka sezonu zasadniczego) liczba chorych znacząco wzrośnie i rzeczywiście sytuacja zmusi do przerwania rozgrywek, to myślę, że rozwiązanie będzie zależne od tego, kto będzie liderem po 30 kolejce. Jeśli My, to ktoś z ESA/PZPN wpadnie na myśl, żeby sezon uznać za niebyły, no bo jak to, że Legia ma być mistrzem po 30 kolejkach? Wiem, że to teoria spiskowa, ale nic mnie już nie zdziwi, a w ligowym światku piłkarskim Nasze mistrzostwo jest nie w smak reszcie ligi.

Zostaw komentarz:

• Martino1989
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Raczej chodzą słuchy o anulowaniu ligi.
    Jakie anulowanie ligi? Zamknąć po 30 kolejkach i tyle. Znów Piast będzie nas reprezentowal w Europie?

Zostaw komentarz:

• R.
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
    Boniek w czwartek organizuje zebranie PZPN. Między słowami można wyczytać, że będą debatować nad skróceniem
    rozgrywek. Oby tylko jakiś piłkarz (ba jakis pracownik klubu) nie złapał tego syfu bo mogą nie dograć nawet tych 30 kolejek.
    Raczej chodzą słuchy o anulowaniu ligi.

Zostaw komentarz:

• gothblack
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Dzisiaj Stefański mówi zupełnie coś innego, to znaczy nie chce składać deklaracji i generalnie zrobią pi razy drzwi to, co zrobią inne europejskie ligi - na razie priorytetem jest rozegrać ile się da i się zobaczy w razie całkowitego zamknięcia stadionów.

A ode mnie, to powtórzę, pierwszy przypadek korony w którymś klubie oznacza automatycznie koniec rozgrywek.
    Boniek w czwartek organizuje zebranie PZPN. Między słowami można wyczytać, że będą debatować nad skróceniem
    rozgrywek. Oby tylko jakiś piłkarz (ba jakis pracownik klubu) nie złapał tego syfu bo mogą nie dograć nawet tych 30 kolejek.

Zostaw komentarz:

• Jestem
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Już w Ekstraklasowym wątku napisałem, że wczoraj dyrektor operacyjny Ekstraklasy powiedział, że albo gramy 37 kolejek, albo liga uznaje się za nieodbytą. Regulamin nie przewiduje awaryjnego zaliczenia ligi po 30 kolejkach.
    Dzisiaj Stefański mówi zupełnie coś innego, to znaczy nie chce składać deklaracji i generalnie zrobią pi razy drzwi to, co zrobią inne europejskie ligi - na razie priorytetem jest rozegrać ile się da i się zobaczy w razie całkowitego zamknięcia stadionów.

A ode mnie, to powtórzę, pierwszy przypadek korony w którymś klubie oznacza automatycznie koniec rozgrywek.

Zostaw komentarz:

• Darex13
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
    Ja sie nie zgadzam. Nie przy stole a na boisku po 30 kolejkach. Nikt nie bronił pozostałym ekipom w tych 30 kolejkach w równych warunkach, grając po 2 mecze z każdym z rywali zrobić więcej punków od Legii. I nie psim swędem a z dość sporą przewagą byśmy to hipotetyczne mistrzostwo zdobyli.

Poza tym wyobrażam sobie ten kwik w okolicach Tarnowa Podgórnego - piękna sprawa
    Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Dokładnie. Jak w większości normalnych lig, gdzie gra się mecz i rewanż.

Chyba, że ktoś czekał z formą na rundę finałowa.
    Już w Ekstraklasowym wątku napisałem, że wczoraj dyrektor operacyjny Ekstraklasy powiedział, że albo gramy 37 kolejek, albo liga uznaje się za nieodbytą. Regulamin nie przewiduje awaryjnego zaliczenia ligi po 30 kolejkach.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X