Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Piast Gliwice [26. kol. Ekstraklasy 2019/20, 08.03.2020, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kiedy będzie wiadomo ile Kante będzie pauzować? Z automatu są to 2 mecze, w przypadku gdy czerwona za faul taktyczny to 1, czyli można się spodziewać braku Kante również w Krakowie, z Wisłą, która jest w gazie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      Cieszę się, że też to zauważasz. " +1"
      Raz ze nie wylapales subtelnej ironii, ale pewnie zmylilo Cie nazwisko Twojego idola...
      A dwa ze wrzuciles stanowczo zbyt malo ikonek. Ale to pewnie zadecydowaly braki w wyszkoleniu.

Komentarz

• Czy istnieje opcja odwołania się od kartki dla Kante i Wszołka?
        Lipiec 1945: Obława Augustowska -Największa zbrodnia Sowiecka na terenie Polski.

Komentarz

• Jak dla mnie to kartka dla Wszołka słuszna
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
            Wtedy to czerwona sie należała akurat Wczoraj moim zdaniem nawet żółtej nie powinien dać. Pełna przypadkowość, zero umyślności.
            W sytuacjach z ręką w polu karnym ponoć nie gwiżdże się jeżeli zawodnik jest zbyt blisko piłki i nie ma możliwości reakcji i cofniecia reki. Tu było podobnie Kante nie miał możliwości cofnięcia nogi bo nagle wyrósł przed nim cham z Piasta.
            Pan Sławek (kręcę przepisami jak mi się akurat pierdnie) stwierdził autorytatywnie, że Kante miał możliwość cofnięcia nogi i że nie tylko nie cofnął ale jeszcze dołożył
            Paranoja top level.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
              Jak dla mnie to kartka dla Wszołka słuszna
              Dla mnie też, wychodzą braki w technice.
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Wkurw po wczorajszym meczu nie mija. Mam nadzieję, że te kvrwy z gwizdkami będą teraz konsekwentnie karać przypadkowe wejścia w nogi czerwonymi kartkami.
                Piast, jak zwykle na Legii, niby nic, bez wielu sytuacji, ale jeden stały fragment, jeden ładny strzał i wywozi trzy punkty. :/
                My fajnie zareagowaliśmy po tej kartce, szkoda, że potem po raz kolejny zaszwankowała skuteczność, bo wcale tego meczu nie musieliśmy przegrać.

Nie możemy się od tej czerwonej kartki odwołać?

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                  Jak dla mnie to kartka dla Wszołka słuszna
                  To prawda, na usprawiedliwienie Pawła można dodać, że to wszystko było wynikiem nakręcającej się spirali braku oczekiwanych decyzji sędziego, który puszczał faule gości, piętnując przy tym zbyt nadgorliwie nasze.
                  W tym wypadku Wszołek zdecydowanie się zagotował, ale miał prawo, gdy ten choojoza go trzymał i ciągnął za bety, by nie dać wyprowadzić kontry, gdzie chyba wcześniej po drugiej stronie była podobna sytuacja i choojoza zatrzymująca w podobny sposób naszą kontrę nawet nie dostała kartki.
                  RESUME:
                  Przybył sam swoimi dziwnymi decyzjami wprowadził frustrację i niemoc pośród naszych piłkarzy, którzy postanowili sami zacząć wymierzać sprawiedliwość, skoro ta choojoza z gwizdkiem tego nie czyni.

Komentarz

• Czerwo ewidentne, szkoda Kante przed Lechem. Cieszy postawa piłkarzy, że grali do samego końca.
                    Jakby Wszołek dostał czerwoną, to też nie byłoby skandalu.
                    Ostatnio edytowany przez Hazardzista; [ARG:4 UNDEFINED].
                    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                      To prawda, na usprawiedliwienie Pawła można dodać, że to wszystko było wynikiem nakręcającej się spirali braku oczekiwanych decyzji sędziego, który puszczał faule gości, piętnując przy tym zbyt nadgorliwie nasze.
                      W tym wypadku Wszołek zdecydowanie się zagotował, ale miał prawo, gdy ten choojoza go trzymał i ciągnął za bety, by nie dać wyprowadzić kontry, gdzie chyba wcześniej po drugiej stronie była podobna sytuacja i choojoza zatrzymująca w podobny sposób naszą kontrę nawet nie dostała kartki.
                      RESUME:
                      Przybył sam swoimi dziwnymi decyzjami wprowadził frustrację i niemoc pośród naszych piłkarzy, którzy postanowili sami zacząć wymierzać sprawiedliwość, skoro ta choojoza z gwizdkiem tego nie czyni.
                      Ja nie atakuję Wszołka i rozumiem "tło" jego zachowania, ale to nie zmienia faktu, że obiektywnie kartka słuszna (więc odwołanie nic nie da)
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• dla mnie czerwona Kante słuszna, podjął ryzyko i trafił wyprostowaną nogą w kolano, trudno w dobie VAR, mając takie obrazki i niestety czasem przekłamujące zwolnione tempo, puścić to z żółtą. Mam wrażenie, że dużo mniej by się o tym mówiło, gdyby faul był powiedzmy w 70 minucie

co do Wszołka - bliźniacza sytuacja -> https://gfycat.com/pl/niftyopenbrocketdeer

wtedy bez karnego i kartki

szkoda tej patelni Vako na 2:0... trzecią niemal identyczną sytuacje spierdolił (dwie z Cracovią...)

Komentarz

• Zamieszczone przez pawlik Zobacz posta
                          dla mnie czerwona Kante słuszna, podjął ryzyko i trafił wyprostowaną nogą w kolano, trudno w dobie VAR, mając takie obrazki i niestety czasem przekłamujące zwolnione tempo, puścić to z żółtą. Mam wrażenie, że dużo mniej by się o tym mówiło, gdyby faul był powiedzmy w 70 minucie

co do Wszołka - bliźniacza sytuacja -> https://gfycat.com/pl/niftyopenbrocketdeer

wtedy bez karnego i kartki

szkoda tej patelni Vako na 2:0... trzecią niemal identyczną sytuacje spierdolił (dwie z Cracovią...)
                          Ma ktoś powtórkę sytuacji z Wszołkiem? Bo mi się wydawało, że go za bardzo tam nie trafił i Kirkesov dodał dużo od siebie, ale zaznaczam widziałem jedną powtórkę i do tego spojrzałem w ostatniej chwili.

Komentarz

• Nie rozumiem tego płaczu nad sędziowaniem, kartki były słusznie pokazane. Kante miał pecha, zdarza się jedziemy dalej.
                            Chyba Vuko nie trafił ze składem, co jest pewnym paradoksem gdyż personalnie najsilniejszy ale Gvilla nie nadaje się na "10" a Luqcośtam na skrzydło i było to widać. Na skrzydle mamy problem aczkolwiek z dwójki Novikovas/Cholewniak wybrał bym tego drugiego.

Komentarz

• Zamieszczone przez wolsz17 Zobacz posta
                              Ma ktoś powtórkę sytuacji z Wszołkiem? Bo mi się wydawało, że go za bardzo tam nie trafił i Kirkesov dodał dużo od siebie, ale zaznaczam widziałem jedną powtórkę i do tego spojrzałem w ostatniej chwili.
                              Też bym chętnie to obejrzał, chociaż z perspektywy trybun miałem wrażenia, że Wszołek jednak specjalnie go trafił. Co nie zmienia faktu, że Kirkeskov rzucił się jak rażony piorunem.
                              Bazinga!
                              Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
                                Raz ze nie wylapales subtelnej ironii, ale pewnie zmylilo Cie nazwisko Twojego idola...
                                A dwa ze wrzuciles stanowczo zbyt malo ikonek. Ale to pewnie zadecydowaly braki w wyszkoleniu.
                                Ehhhh. Kolejny. No nic.
                                #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Pracuję...
                                X