Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Piast Gliwice [26. kol. Ekstraklasy 2019/20, 08.03.2020, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bonhart
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Ehhhh. Kolejny. No nic.
    Oj Kijek, Kijek, samotny w swoich urojeniach... No nic. LoL
    Pozdro dla Bodka, Loczka, Lukocostam, kodziarzy i kleczacych.

Zostaw komentarz:

• Martino1989
    odpowiedział(a)
    Generalnie skupmy się na stylu gry, a tu gra robi wrażenie. Nawet w sytuacji gdy graliśmy w 10 długimi momentami byliśmy lepsi. Nie udało się, ale w Poznaniu pokażemy swoją grę- wierzę. Dla nas kluczowy jest środek pola. Na szpicę Rosołek- mecz z Lechem to będzie dla niego Sampdoria-Kowalczyka.

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Raz ze nie wylapales subtelnej ironii, ale pewnie zmylilo Cie nazwisko Twojego idola...
    A dwa ze wrzuciles stanowczo zbyt malo ikonek. Ale to pewnie zadecydowaly braki w wyszkoleniu.
    Ehhhh. Kolejny. No nic.

Zostaw komentarz:

• Moriarty
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez wolsz17 Zobacz posta
    Ma ktoś powtórkę sytuacji z Wszołkiem? Bo mi się wydawało, że go za bardzo tam nie trafił i Kirkesov dodał dużo od siebie, ale zaznaczam widziałem jedną powtórkę i do tego spojrzałem w ostatniej chwili.
    Też bym chętnie to obejrzał, chociaż z perspektywy trybun miałem wrażenia, że Wszołek jednak specjalnie go trafił. Co nie zmienia faktu, że Kirkeskov rzucił się jak rażony piorunem.

Zostaw komentarz:

• Roar
    odpowiedział(a)
    Nie rozumiem tego płaczu nad sędziowaniem, kartki były słusznie pokazane. Kante miał pecha, zdarza się jedziemy dalej.
    Chyba Vuko nie trafił ze składem, co jest pewnym paradoksem gdyż personalnie najsilniejszy ale Gvilla nie nadaje się na "10" a Luqcośtam na skrzydło i było to widać. Na skrzydle mamy problem aczkolwiek z dwójki Novikovas/Cholewniak wybrał bym tego drugiego.

Zostaw komentarz:

• wolsz17
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez pawlik Zobacz posta
    dla mnie czerwona Kante słuszna, podjął ryzyko i trafił wyprostowaną nogą w kolano, trudno w dobie VAR, mając takie obrazki i niestety czasem przekłamujące zwolnione tempo, puścić to z żółtą. Mam wrażenie, że dużo mniej by się o tym mówiło, gdyby faul był powiedzmy w 70 minucie

co do Wszołka - bliźniacza sytuacja -> https://gfycat.com/pl/niftyopenbrocketdeer

wtedy bez karnego i kartki

szkoda tej patelni Vako na 2:0... trzecią niemal identyczną sytuacje spierdolił (dwie z Cracovią...)
    Ma ktoś powtórkę sytuacji z Wszołkiem? Bo mi się wydawało, że go za bardzo tam nie trafił i Kirkesov dodał dużo od siebie, ale zaznaczam widziałem jedną powtórkę i do tego spojrzałem w ostatniej chwili.

Zostaw komentarz:

• pawlik
    odpowiedział(a)
    dla mnie czerwona Kante słuszna, podjął ryzyko i trafił wyprostowaną nogą w kolano, trudno w dobie VAR, mając takie obrazki i niestety czasem przekłamujące zwolnione tempo, puścić to z żółtą. Mam wrażenie, że dużo mniej by się o tym mówiło, gdyby faul był powiedzmy w 70 minucie

co do Wszołka - bliźniacza sytuacja -> https://gfycat.com/pl/niftyopenbrocketdeer

wtedy bez karnego i kartki

szkoda tej patelni Vako na 2:0... trzecią niemal identyczną sytuacje spierdolił (dwie z Cracovią...)

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    To prawda, na usprawiedliwienie Pawła można dodać, że to wszystko było wynikiem nakręcającej się spirali braku oczekiwanych decyzji sędziego, który puszczał faule gości, piętnując przy tym zbyt nadgorliwie nasze.
    W tym wypadku Wszołek zdecydowanie się zagotował, ale miał prawo, gdy ten choojoza go trzymał i ciągnął za bety, by nie dać wyprowadzić kontry, gdzie chyba wcześniej po drugiej stronie była podobna sytuacja i choojoza zatrzymująca w podobny sposób naszą kontrę nawet nie dostała kartki.
    RESUME:
    Przybył sam swoimi dziwnymi decyzjami wprowadził frustrację i niemoc pośród naszych piłkarzy, którzy postanowili sami zacząć wymierzać sprawiedliwość, skoro ta choojoza z gwizdkiem tego nie czyni.
    Ja nie atakuję Wszołka i rozumiem "tło" jego zachowania, ale to nie zmienia faktu, że obiektywnie kartka słuszna (więc odwołanie nic nie da)

Zostaw komentarz:

• Hazardzista
    odpowiedział(a)
    Czerwo ewidentne, szkoda Kante przed Lechem. Cieszy postawa piłkarzy, że grali do samego końca.
    Jakby Wszołek dostał czerwoną, to też nie byłoby skandalu.
    Ostatnio edytowany przez Hazardzista; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Jak dla mnie to kartka dla Wszołka słuszna
    To prawda, na usprawiedliwienie Pawła można dodać, że to wszystko było wynikiem nakręcającej się spirali braku oczekiwanych decyzji sędziego, który puszczał faule gości, piętnując przy tym zbyt nadgorliwie nasze.
    W tym wypadku Wszołek zdecydowanie się zagotował, ale miał prawo, gdy ten choojoza go trzymał i ciągnął za bety, by nie dać wyprowadzić kontry, gdzie chyba wcześniej po drugiej stronie była podobna sytuacja i choojoza zatrzymująca w podobny sposób naszą kontrę nawet nie dostała kartki.
    RESUME:
    Przybył sam swoimi dziwnymi decyzjami wprowadził frustrację i niemoc pośród naszych piłkarzy, którzy postanowili sami zacząć wymierzać sprawiedliwość, skoro ta choojoza z gwizdkiem tego nie czyni.

Zostaw komentarz:

• KRA
    odpowiedział(a)
    Wkurw po wczorajszym meczu nie mija. Mam nadzieję, że te kvrwy z gwizdkami będą teraz konsekwentnie karać przypadkowe wejścia w nogi czerwonymi kartkami.
    Piast, jak zwykle na Legii, niby nic, bez wielu sytuacji, ale jeden stały fragment, jeden ładny strzał i wywozi trzy punkty. :/
    My fajnie zareagowaliśmy po tej kartce, szkoda, że potem po raz kolejny zaszwankowała skuteczność, bo wcale tego meczu nie musieliśmy przegrać.

Nie możemy się od tej czerwonej kartki odwołać?

Zostaw komentarz:

• Szawar
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Dla mnie też, wychodzą braki w technice.

Zostaw komentarz:

• r9robins
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
    Wtedy to czerwona sie należała akurat Wczoraj moim zdaniem nawet żółtej nie powinien dać. Pełna przypadkowość, zero umyślności.
    W sytuacjach z ręką w polu karnym ponoć nie gwiżdże się jeżeli zawodnik jest zbyt blisko piłki i nie ma możliwości reakcji i cofniecia reki. Tu było podobnie Kante nie miał możliwości cofnięcia nogi bo nagle wyrósł przed nim cham z Piasta.
    Pan Sławek (kręcę przepisami jak mi się akurat pierdnie) stwierdził autorytatywnie, że Kante miał możliwość cofnięcia nogi i że nie tylko nie cofnął ale jeszcze dołożył
    Paranoja top level.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• NorbasOi
    odpowiedział(a)
    Czy istnieje opcja odwołania się od kartki dla Kante i Wszołka?

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X