Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Piast Gliwice [26. kol. Ekstraklasy 2019/20, 08.03.2020, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Boją się jebane sędziowskie kurwy dyktować cokolwiek na naszą korzyść...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Zamieszczone przez felixxx Zobacz posta
      Przecież to jest skandal ta czerwona kartka. Co on miał niby zrobić z tą nogą?
      Mógł przecież nie wziąć udziału w meczu ... ja się zdziwiłem żółtą, ale czerwona to nie mam słów.
      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Słuszna czy nie to jest ona efektem (braku) wyszkolenia.

Wbrew temu co ostatnio taki jeden tutaj twierdził jak to on jest lepiej wyszkolony niz Niezgoda. No to mamy kolejny już przykład czarno na białym jak to Kante jest lepiej wyszkolony niz Niezgoda.

W Poznaniu i Krakowie bez napastnika.
        Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Wie ktoś może dlaczego na ławie nie ma Pekharta? Nie śledziłem za bardzo mediów przez tydzień. Jakaś kontuzja? Przydałby się teraz.

Komentarz

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Wbrew temu co ostatnio taki jeden tutaj twierdził jak to on jest lepiej wyszkolony niz Niezgoda. No to mamy kolejny już przykład czarno na białym jak to Kante jest lepiej wyszkolony niz Niezgoda.

jest ktos w stanie zrobic porzadek z ta ***?
            przeciez tu ewidentnie widac ze ten *** jest kibicem innego zespolu celowo prowokujacym normalne osoby

2 tygodnie za ubliżanie. M.

Komentarz

Wszołek...

Komentarz

Przybyl go zweryfikowal. Masz racje, Kante to drewno.

Komentarz

Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                  To żeś ***** przepowiedział...
                  Miała być głupia czerwona kartka, a była... skandaliczna.

Komentarz

Ciekawe co Sławek będzie pierdolił, już nie chce mi się go słuchać. Mam jeszcze nadzieję na jakieś odwołanie, bo Poznań i Kraków bez Kante, przy kontuzji Pekharta, nie brzmi to najlepiej. Dobra reakcja drużyny po kartce, do 30 minuty bardzo dobra gra, później niestety Piast trochę zdominował mecz, ale sytuacji za bardzo nie stwarzali, aż do rogu. Ciekawe jak to poukłada Vuko w szatni, wierzę w 3 punkty, pokazać charakter, jedziemy!

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Nie udzielam się normalnie w trakcie meczów, nawet w przerwach, ale tym razem będzie wyjątek.
                      Jaką **** trzeba być, by cieszyć japę, że Legionista dostał jakąkolwiek czerwoną kartkę, w taką absurdalną jak Kante, to już w ogóle.

Przybył zweryfikował Kantego, ale Kijek zweryfikował się sam. Kijek wy****! To jest forum legionistów!

7 dni. M

edit: OK, liczyłem się z tym i wziąłem na klatę, choć wygląda, jakby Kijek się poskarżył. Nie wycofuję się z niczego, dlatego zmieniłem moderatorski tekst w stylu Kubusia Puchatka "KIJEK IDŹ STĄD SZYBKO!" na oryginalny, jw., tylko ocenzurowany.
                      Ostatnio edytowany przez EyeQueue; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                      Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                      ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

Zamieszczone przez iza93 Zobacz posta
                        jest ktos w stanie zrobic porzadek z ta menda?
                        przeciez tu ewidentnie widac ze ten psi kuta jest kibicem innego zespolu celowo prowokujacym normalne osoby
                        Niestety musisz się przyzwyczaić, że jak:
                        - przydarzy się kontuzja piłkarza Legii
                        - Legia przegra mecz
                        - Legia przegra walkę o transfer jakiegoś zawodnika
                        - wydarzy się cokolwiek, co zdyskredytuje Legię na rynku
                        Wyłazi z nory znawca i oglądacz Ekstraklasy, w euforii i spocony jak poznański Arek. Jak sam kiedyś określił "czujący satysfakcję". Totalna opozycja, poziom samozaorania podobny
                        Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
                          Nie udzielam się normalnie w trakcie meczów, nawet w przerwach, ale tym razem będzie wyjątek.
                          Jaką kuwrą trzeba być, by cieszyć japę, że Legionista dostał jakąkolwiek czerwoną kartkę, w taką absurdalną jak Kante, to już w ogóle.

Przybył zweryfikował Kantego, ale Kijek zweryfikował się sam. KIJEK WYPIEDRALAJ! To jest forum legionistów!
                          A możesz mi wskazać gdzie ja się cieszę? Bo w żadnym momencie tego posta nie ma radości z powodu czerwonej kartki.

Sory nie odpowiadam za to, że jeden z drugim sobie czytają co chcą zamiast czytać stan faktyczny posta i to co faktycznie jest w nim napisane. A jak nie to odsyłam do nauki czytania ze zrozumieniem. Kiedyś tego uczono na języku polskim w podstawówce.
                          Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Eh, mogło być +12 a będzie + 9 i mega trudny terminarz... Wszystko dzięki kurwom z PZPN-u.

Komentarz

Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                              Eh, mogło być +12 a będzie + 9 i mega trudny terminarz... Wszystko dzięki kurwom z PZPN-u.
                              Dokladnie. Żeby nie ta kartka z dupy to czuje, że byłoby już z 2,3 do 0 i spokój do końca meczu.

Komentarz

Teraz to Piast jest drugi że stratą 8pkt.
                                Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

Pracuję...
                                X