Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Piast Gliwice [26. kol. Ekstraklasy 2019/20, 08.03.2020, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czerwo było ewidentne. Jak ktoś wierzy w taki „przypadek”, to chyba nigdy nie grał w piłkę. Przy czym rozumiałem takie zagrywki drzewiej, jako broń psychologiczną. Ale w dobie varu, to trzeba być idiotą. Albo grać u buka. Kante ogarnij dekiel.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
      Czerwo było ewidentne. Jak ktoś wierzy w taki „przypadek”, to chyba nigdy nie grał w piłkę. Przy czym rozumiałem takie zagrywki drzewiej, jako broń psychologiczną. Ale w dobie varu, to trzeba być idiotą. Albo grać u buka. Kante ogarnij dekiel.
      Grałem w piłkę w klubie dobre 10 lat i uważam, że czerwona zdecydowanie na wyrost. Fakt, było to niebezpieczne zagranie, które mogło mieć fatalne skutki dla zawodnika Piasta, co nie zmienia tego, że było to zagranie przypadkowe. W całej dynamice tej sytuacji Kante nie miał możliwości cofnięcia nogi. Gdyby to wszystko działo się ułamki sekundy wcześniej lub później, to nasz napastnik spokojnie postawiłby nogę na murawie, a nie na łydce przeciwnika.
      Ostatnio edytowany przez klinton; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ja się cały czas zastanawiam, co ten piłkarz Piasta tam robił - o piłkę przecież nie walczył.
        On tam stanął chyba tylko po to, żeby się zderzyć z Kante.
        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Prędko się nie zobaczymy.....
          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
            Prędko się nie zobaczymy.....
            Dopiero na starówce.

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
              Czerwo było ewidentne. Jak ktoś wierzy w taki „przypadek”, to chyba nigdy nie grał w piłkę. Przy czym rozumiałem takie zagrywki drzewiej, jako broń psychologiczną. Ale w dobie varu, to trzeba być idiotą. Albo grać u buka. Kante ogarnij dekiel.
              No właśnie, kto grał w piłkę dobrze wie, że takie sytuacje się zdarzają. Ja grałem 40 lat i co nie co wiem i widzialem

Komentarz

Kurde, ale sytuacja jest dynamiczna i lepiej dmuchać na zimne.

Komentarz

Ulżyło mi, teraz wiem że to długo nie potrwa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                    Ulżyło mi, teraz wiem że to długo nie potrwa.

+1
                    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Sytuacja nadzwyczajna: puknięcie Lecha i remis Piasta da nam mistrza już w weekend. liga może być anulowana przez koronę po 30 kolejkach...Ponoć jest brany pod uwagę taki scenariusz...
                      "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                        +1

Komentarz

• Mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy jakiś kretyński pomysł ze skracaniem ligi. Żadnego mistrzostwa po 30 kolejkach przy stole. Albo gramy 37 albo wcale.
                          #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Ja sie nie zgadzam. Nie przy stole a na boisku po 30 kolejkach. Nikt nie bronił pozostałym ekipom w tych 30 kolejkach w równych warunkach, grając po 2 mecze z każdym z rywali zrobić więcej punków od Legii. I nie psim swędem a z dość sporą przewagą byśmy to hipotetyczne mistrzostwo zdobyli.

Poza tym wyobrażam sobie ten kwik w okolicach Tarnowa Podgórnego - piękna sprawa
                            Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Zaraz mądre głowy z Poznania pomyślą, że ten cały korona wirus jest sprawką Morta który opłacił Chińczyków, żeby go wypuścili

Komentarz

• Odwołujemy się się oficjalne co do zasadności czerwonej kartki Kantego!!!
                                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Pracuję...
                                X