Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Piast Gliwice [26. kol. Ekstraklasy 2019/20, 08.03.2020, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czerwo było ewidentne. Jak ktoś wierzy w taki „przypadek”, to chyba nigdy nie grał w piłkę. Przy czym rozumiałem takie zagrywki drzewiej, jako broń psychologiczną. Ale w dobie varu, to trzeba być idiotą. Albo grać u buka. Kante ogarnij dekiel.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
      Czerwo było ewidentne. Jak ktoś wierzy w taki „przypadek”, to chyba nigdy nie grał w piłkę. Przy czym rozumiałem takie zagrywki drzewiej, jako broń psychologiczną. Ale w dobie varu, to trzeba być idiotą. Albo grać u buka. Kante ogarnij dekiel.
      Grałem w piłkę w klubie dobre 10 lat i uważam, że czerwona zdecydowanie na wyrost. Fakt, było to niebezpieczne zagranie, które mogło mieć fatalne skutki dla zawodnika Piasta, co nie zmienia tego, że było to zagranie przypadkowe. W całej dynamice tej sytuacji Kante nie miał możliwości cofnięcia nogi. Gdyby to wszystko działo się ułamki sekundy wcześniej lub później, to nasz napastnik spokojnie postawiłby nogę na murawie, a nie na łydce przeciwnika.
      Ostatnio edytowany przez klinton; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ja się cały czas zastanawiam, co ten piłkarz Piasta tam robił - o piłkę przecież nie walczył.
        On tam stanął chyba tylko po to, żeby się zderzyć z Kante.
        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Prędko się nie zobaczymy.....
          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
            Prędko się nie zobaczymy.....
            Dopiero na starówce.

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
              Czerwo było ewidentne. Jak ktoś wierzy w taki „przypadek”, to chyba nigdy nie grał w piłkę. Przy czym rozumiałem takie zagrywki drzewiej, jako broń psychologiczną. Ale w dobie varu, to trzeba być idiotą. Albo grać u buka. Kante ogarnij dekiel.
              No właśnie, kto grał w piłkę dobrze wie, że takie sytuacje się zdarzają. Ja grałem 40 lat i co nie co wiem i widzialem

Komentarz

Kurde, ale sytuacja jest dynamiczna i lepiej dmuchać na zimne.

Komentarz

Ulżyło mi, teraz wiem że to długo nie potrwa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                    Ulżyło mi, teraz wiem że to długo nie potrwa.

+1
                    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Sytuacja nadzwyczajna: puknięcie Lecha i remis Piasta da nam mistrza już w weekend. liga może być anulowana przez koronę po 30 kolejkach...Ponoć jest brany pod uwagę taki scenariusz...

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                        +1

Komentarz

• Mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy jakiś kretyński pomysł ze skracaniem ligi. Żadnego mistrzostwa po 30 kolejkach przy stole. Albo gramy 37 albo wcale.
                          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Ja sie nie zgadzam. Nie przy stole a na boisku po 30 kolejkach. Nikt nie bronił pozostałym ekipom w tych 30 kolejkach w równych warunkach, grając po 2 mecze z każdym z rywali zrobić więcej punków od Legii. I nie psim swędem a z dość sporą przewagą byśmy to hipotetyczne mistrzostwo zdobyli.

Poza tym wyobrażam sobie ten kwik w okolicach Tarnowa Podgórnego - piękna sprawa
                            Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Zaraz mądre głowy z Poznania pomyślą, że ten cały korona wirus jest sprawką Morta który opłacił Chińczyków, żeby go wypuścili

Komentarz

• Odwołujemy się się oficjalne co do zasadności czerwonej kartki Kantego!!!
                                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Pracuję...
                                X