Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Piast Gliwice [26. kol. Ekstraklasy 2019/20, 08.03.2020, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czasem może się skończyć tak że pogramy sobie do końca ligi przy pustych trybunach, wszystko idzie w tym kierunku. Jeśli rzeczywiście by tak miało być to lepiej skończyć ligę po 30 kolejkach.

Komentarz

• Napewno nie dopuszcza do tego sponsorzy, telewizję czy firmy bukmacherskie aby cokolwiek gdziekolwiek konczyc wcześniej.

Zreszta czy w regulaminie rozgrywek jest wzięta pod uwagę taka sytuacja?
      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
        Napewno nie dopuszcza do tego sponsorzy, telewizję czy firmy bukmacherskie aby cokolwiek gdziekolwiek konczyc wcześniej.

Koronawirusa też nie ma w regulaminie...
        Bazinga!
        Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Tak jak zakazu stadionowego dla całej trybuny nie ma w regulaminie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Włoski sędzia: "Żółta i wolny":
            https://www.sport.pl/pilka/7,65039,2...s=BoxSportImg1
            Bazinga!
            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
              W Lechu już liczą 3 punkty za mecz z Legią ? No to się przeliczą. Liczę, że nasi zagrają w najbliższych kolejkach na takim powerze, że inni nawet nie pomyślą przez chwilę, że można nas jeszcze w tabeli wyprzedzić.

Legia Mistrz.
              Optymizm godny podziwu ale nie sposób nie zauważyć, że właśnie rozmontowano nam dobrze funkcjonujący mechanizm, z którego wyjęto dwa niezmiernie ważne ogniwa. Takich braków nie da się ot tak zastąpić bo po prostu nie ma kim. Następny mecz gramy na wyjeździe a przeciwnik jak się wydaje postawi nam poprzeczkę dużo wyżej niż drużyna Smutnego Waldka. Mam nadzieję, że Vuko coś wymyśli ale na dziś mam duże obawy.

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
                https://twitter.com/najlepsiwpolsce/...024222720?s=12

Tu eweidentnie widać że Katne skupiony był na tym gdzie spadnie piłka, a nie gdzie postawi nogę. Był szybszy i nie było intencji faulu, tylko skupienie na akcji i jak najszybszym jej wyprowadzeniu. Jakby tego w ogóle nie gwizdną to tez nikt by nie mogł mieć pretesji. Czerwona zupełnie z dupy.
                Jak dla mnie nie ma o czym specjalnie gadac... Ciekawe ze nikt nie krytykuje zachowania swietnie wyszkolonego obroncy, ktory staje Kante na drodze i obraca sie dupa... Rozumiem, ze gdyby Kante nie kopnal pilki tylko z pelnym impetem wpadl na wypinajacego sie zawodnika Piasta to zachowalby sie lepiej?

Komentarz

• Jedynego czego można żałować po tym meczu to przestrzelenia setki przez Gvilie.

Gwizdnął jak gwizdnął, ale czerwona kartka z dupy. Jakby Kante stracił piłkę to dla nas wolny powinien być. Ten młody wchodził biodrem i do tego odwracał się plecami, żeby go wybić z rytmu biegu.

Strasznie szkoda że tego nie wygraliśmy. Odechciałoby się innym grać z nami.

Stłamsić tego Lecha w środku i będzie dobrze.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                  „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                    https://twitter.com/fakekonto999/sta...44570467913733

I interpretacje pana kreetyna Sławka z C+, że liczy się skutek, a nie intencja (Kante), a wtedy, że jak maszyna pracuje to się nie podchodzi, przypadek gramy dalej. Cyrk na kółkach.
                    Głąby. Do tej pory tłumaczenie było takie, że w takich sytuacjach intencja skutkuje czerwienią...nawet jeśli "sprawca" nie trafił w nogi.
                    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
                      Optymizm godny podziwu ale nie sposób nie zauważyć, że właśnie rozmontowano nam dobrze funkcjonujący mechanizm, z którego wyjęto dwa niezmiernie ważne ogniwa. Takich braków nie da się ot tak zastąpić bo po prostu nie ma kim. Następny mecz gramy na wyjeździe a przeciwnik jak się wydaje postawi nam poprzeczkę dużo wyżej niż drużyna Smutnego Waldka. Mam nadzieję, że Vuko coś wymyśli ale na dziś mam duże obawy.
                      Z różnicą taką że Lech będzie chciał grać w piłkę, a to dla nas miód. Spokojne zwycięstwo w sobotę.

Komentarz

• Według mnie czerwonej nie było. Cymbał Przybył załatwił nam cały mecz. Mimo osłabienia całe spotkanie zagraliśmy przyzwoicie. Mieszane uczucia mam co do Majeckiego, nie pomógł wczoraj drużynie. Niestety zawsze musi być jakiś niefart, odskoczenie na 12 punktów to praktycznie zdobycie mistrzostwa w tym sezonie.

Komentarz

• Nie wiem czy to nie za daleko posunięta hipoteza , ale wydaje mi się , że to zemsta tego pajaca z gwizdkiem za słuszne potraktowanie w poprzednim meczu kolesia czyli eksportowe guru , nieomylnego Marciniaka .

Komentarz

• Kurde, nie pamiętam kiedy ostatni raz nie byłem wściekły za porażkę Legii
                            Fornalik ma Badię, Badia ma Fornalika, wiecznie muszą nam psuć humory.
                            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                              Napewno nie dopuszcza do tego sponsorzy, telewizję czy firmy bukmacherskie aby cokolwiek gdziekolwiek konczyc wcześniej.

We Włoszech na 90% nie dokończą rozgrywek. Ich władze pilkarske zastanawiają się jak ułożyć tabelę. Reca dzisiaj mówił, że mają zakaz opuszczania miasta i w zasadzie domu też. Nie wiem co będzie u nas, ale nie zdziwiłbym się jak skończyloby się na 30 kolejkach o ile zdążylibyśmy je dograć....

Komentarz

• -Przybył?
                                -Co?
                                -Ty kurwo!!!

Skandaliczne czerwo ustawiło ten mecz. Gdyby nie ta chujoza sedziowska, to moim zdaniem pewnie byśmy ich puknęli.

Antolić... co gość jest w sztosie to nie mam pytań. Chorwacki Iniesta świetna technika użytkowa, ogromna inteligencja boiskowa, dużo widzi, podania na dojście, dopieszczone. Oby bez kontuzji, a poprowadzi nas nie raz jeszcze w tym sezonie do zwyciestwa.

Bardzo dobry mecz takze Vesovicia.

Wieteska - człowiek babol. Wiem, ze jeszcze jest młody, moooze kiedys się ogarnie, bo warunki fizyczne ma b. dobre, swietnie gra głową. Ale obronca musi być pewny, a on w kazdym meczu musi cos odpierdolic w niegroznej sytuacji. Druga bramka w 100% na jego konto.

Ciekawe kto z Lechem na szpicy? Cholewiak? Ja bym sie odwolywal od tej czerwonej Kante.

Komentarz

Pracuję...
                                X