Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Piast Gliwice [26. kol. Ekstraklasy 2019/20, 08.03.2020, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Generalnie skupmy się na stylu gry, a tu gra robi wrażenie. Nawet w sytuacji gdy graliśmy w 10 długimi momentami byliśmy lepsi. Nie udało się, ale w Poznaniu pokażemy swoją grę- wierzę. Dla nas kluczowy jest środek pola. Na szpicę Rosołek- mecz z Lechem to będzie dla niego Sampdoria-Kowalczyka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      Ehhhh. Kolejny. No nic.
      Oj Kijek, Kijek, samotny w swoich urojeniach... No nic. LoL
      Pozdro dla Bodka, Loczka, Lukocostam, kodziarzy i kleczacych.

Komentarz

• Jak będziesz chciał merytorycznie pogadać a nie próbować mnie obrażać lub szydzić to daj znać. Pozdrawiam.

Wracając do meritum tematu a nie prywatnych wrzutek do mnie kilku, to polecam misję futbol na kanale sportowym i dyskusje o Kante.

Wysłuchanie a potem przeczytanie jeszcze raz moich postow. [DUŻO IKONEK ]
        Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
        #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
          Ja akurat o ten mecz jestem wyjątkowo spokojny. Wysoko go wygramy.
          K**** w złą godzinę wypowiedziałem te słowa
          Sędzia zadbał, aby emocje się w lidze za szybko nie skończyły...
          "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
          Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
          Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
          Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
            Wracając do meritum tematu a nie prywatnych wrzutek do mnie kilku, to polecam misję futbol na kanale sportowym i dyskusje o Kante.

Wysłuchanie a potem przeczytanie jeszcze raz moich POSTÓW. [DUŻO IKONEK ]
            W dupie mam Pana Sławka, Misję futbol i opinie innych pseudoekspertów. Kante kot.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• https://twitter.com/najlepsiwpolsce/...024222720?s=12

Tu eweidentnie widać że Katne skupiony był na tym gdzie spadnie piłka, a nie gdzie postawi nogę. Był szybszy i nie było intencji faulu, tylko skupienie na akcji i jak najszybszym jej wyprowadzeniu. Jakby tego w ogóle nie gwizdną to tez nikt by nie mogł mieć pretesji. Czerwona zupełnie z dupy.

Komentarz

• Myślałem, że po nocy mi przejdzie. Ale nadal nie rozumiem jak można dać czerwoną kartkę za takie coś. W głowie mi się to nie mieści. Jeżeli sędziowie będą trzymać się tej wykładni (nie liczy się celowość, tylko skutek), to co kolejkę powinno być przynajmniej 10 czerwonych kartek - choćby przy piąstkowaniach, wyjściach bramkarzy, które w większości odbywają się przez zawodników drużyn przeciwnych, którzy obrywają łokciami po głowie, kolanami po żebrach. Nawet wczorajsza sytuacja, gdzie Sokołowski wjechał nogami w głowę Majeckiego, nie mając nawet szans na przejęcie piłki.
                Kante był przy piłce, mijał zawodnika Piasta. To tamten faulował, nierozważnie stając mu na drodze. I przypadkowo oberwał. Na zwolnieniach, stopklatkach dużo sytuacji wygląda dużo groźniej niż w czasie rzeczywistym. Czekam na interwencje varu w takich sytuacjach w następnych kolejkach. Już widzę te czerwa jak zawodnik chcąc np. uniknąć groźnego wślizgu przeciwnika podskakuje i przypadkowo spada mu na nogę i dostaje czerwoną. Przy jakimś stałym fragmencie można się ładnie nadstawić, położyć, żeby przeciwnik w Ciebie wpadł, nadepnął, kopnął. Czerwona dla rywala gwarantowana.

Sędziowskie dziwki. Dalej po tylu latach nie wiem, czy nieudacznicy czy sprzedawczyki. Akurat patrząc na Przybyła ryj to po prostu biedny niepełnosprawny niedorozwinięty człowiek.

W Lechu już liczą 3 punkty za mecz z Legią ? No to się przeliczą. Liczę, że nasi zagrają w najbliższych kolejkach na takim powerze, że inni nawet nie pomyślą przez chwilę, że można nas jeszcze w tabeli wyprzedzić.

Legia Mistrz.

Rzadko się zapieniam na sędziów, bo zazwyczaj mylą się w obie strony. Ale wczoraj to był rozbój w biały dzień. Mam nadzieję, że Legia już się odwołała od tej absurdalnej kartki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
                  Nie rozumiem tego płaczu nad sędziowaniem, kartki były słusznie pokazane. Kante miał pecha, zdarza się jedziemy dalej.
                  Chyba Vuko nie trafił ze składem, co jest pewnym paradoksem gdyż personalnie najsilniejszy ale Gvilla nie nadaje się na "10" a Luqcośtam na skrzydło i było to widać. Na skrzydle mamy problem aczkolwiek z dwójki Novikovas/Cholewniak wybrał bym tego drugiego.
                  Trudno rozliczać za skład w sytuacji gdy wybrany skład grał tylko 7 minut.

Komentarz

• Czerwona kartka dla Kante to kpina. Tam nawet faulu nie było - przecież to Milewski podkładał nogę aby zatrzymać legionistę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                      Już widzę te czerwa jak zawodnik chcąc np. uniknąć groźnego wślizgu przeciwnika podskakuje i przypadkowo spada mu na nogę i dostaje czerwoną.
                      Pamiętam, że w którymś w poprzednich sezonów Remy (lub Cafu) właśnie podskoczył (nie pamiętam czy to dotyczyło wślizgu) i siłą grawitacji spadł na nogę rywala nie mając możliwości ułożyć swojej nogi w inny sposób. Efekt? Won z boiska oraz pomeczowe ujadanie "mejwenów" i innego medialnego ścierwa, że brutalne, niebezpieczne zagranie itp.

Komentarz

• https://twitter.com/fakekonto999/sta...44570467913733

I interpretacje pana kreetyna Sławka z C+, że liczy się skutek, a nie intencja (Kante), a wtedy, że jak maszyna pracuje to się nie podchodzi, przypadek gramy dalej. Cyrk na kółkach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kujawiak Zobacz posta
                          W dupie mam Pana Sławka, Misję futbol i opinie innych pseudoekspertów. Kante kot.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
                          Wiesz, jak coś pasuje do teorii to nawet farmazony Stanowskiego, którym tak niby gardzi, o tym, że Legia za chwilę będzie bankrutem nie były już takie nierealne i stanowiły mocny "argument" w dyskusji.

Z wczorajszego meczu nie ma co wyciągać daleko idących wniosków. Takie rzeczy się zdarzają, trudno. I tak grając w 10-tkę wyglądaliśmy przyzwoicie. Zabrakło wyrachowania, żeby dowieźć remis. Martwi kontuzja Czecha i ta czerwona kartka, która sprawa, że na dwa ważne spotkania ligowe gramy Rosołkiem. Sytuacja daleka od optymalnej, ale jakieś tragedii też nie ma co robić.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zdziwiłem się, że nawet rudy z PZPN jest zdziwiony kartką.
                            https://twitter.com/BoniekZibi/statu...11177667678208
                            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                              Trudno rozliczać za skład w sytuacji gdy wybrany skład grał tylko 7 minut.
                              Chodziło mi o jedno co zresztą napisałem, Gvilla nie nadaję się na "10" Luqcośtam na skrzydło, a wydaje mi się, że zejściu Kante nie ma tu nic do rzeczy.

A swoją drogą fakty są takie, że punktowo jest słabo mimo dużej przewagi nad resztą. Po prostu tak żenującego poziomu jeśli chodzi o punktowanie czołowych drużyn dawno nie było

Komentarz

• Sam byłem pewien czerwa dla Kante. Różne ujęcia pokazują coś innego. Tam gdzie widać całość to wg mnie żółta kartka. Nie wiem jak mówią przypisy tzn te całe intencje skutki. Wygląda na to że warto podkładać giry pod rywala nogi i czerwo na horyzoncie. Zagrania taktyczne, które należy trenować.
                                edit: literówka.

Komentarz

Pracuję...
                                X