Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lechia Gdańsk - Legia [25. kol. Ekstraklasy 2019/20, 04.03.2020, godz. 20:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Vesovic powinien iść na kasting do paradokumentu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Komentarz

• Byłem aż zdziwiony że on nic nie odjechał...Ale mnie nie zawiódł.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Komentarz

• Pekhart GOAT

Komentarz

• 9 punktów nad cracowią. Jedyny pozytyw.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Komentarz

• Nie rozumiem po co się cofamy w końcówce i dostosowujemy poziomem do takiego żenującego przeciwnika? Zamiast grać spokojnie swoje, to zmieniamy sposób gry i sami sobie stwarzamy problemy. Ponadto często za dużo kombinowania zamiast po prostu szukać strzału. Gwilia miał kilka piłek gdzie spokojnie mógł się pokusić o powtórkę z ostatniego gola, to się pcha środkiem w gąszcz przeciwników.

Miałem jako najlepszego zawodnika dać Wieteskę, no ale to jest niebywałe jaki ten człowiek ma instynkt podpalania pod swoją bramką w niegroźnych sytuacjach.

Vesović żenada, sam cwaniakuj a potem pajacuje ledwo dotknięty. Nienawidzę takiego zachowania.

Brawo za 3 punkty, i ucieczkę rywalom ale obydwa ostatnie mecze powinny być spokojnie wygrane przed 60 minutą, a zamiast tego mamy nerwówkę. Wyciągnąć wnioski, kiełbasy do góry i golimy frajerów

Komentarz

• Pięknie kurewa, o to chodzi, choć niepotrzebna ta nerwowa końcówka, bo mecz powinien być zamknięty dużo wcześniej.
              Choć z drugiej strony te nerwy pokazują, że Vuko zbudował charakterny team, ktory walczy do końca i w każdym elemencie, czy to czysto piłkarskim czy na innym polu, tym zadziornym.

Komentarz

• Przecież to był świetny mecz w wykonaniu naszych zawodników. Zniszczyli rywala na wyjeździe. Myślę,że powinniśmy ich bardziej doceniać, bo nieczęsto się zdarza, żeby tak kogoś zdominować.
                Vesović powinien skończyć z czerwoną. Nie rozumiem co on odwala. Reprezentuje ten klub i musi się ogarnąć. Z Piastem powinien zagrać Stolarski.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                  Jose Kante to tytan pracy.
                  Jest wszędzie nawet tam gdzie go nie ma.
                  To prawda, i chwała mu za to, ale mógłby poprawić wykończenie akcji, bo pod tym względem bardzo na bakier, choć być może to pokłosie tego harowania niemal na całym boisku i w kluczowych sytuacjach po prostu braknie mu sił, aby dokładnie oddać strzał.
                  Jarek na ten przykład miał pod tym względem swobodę działania, więc pod bramką mógł być w 100%-tach skoncentrowany na zadaniu......a może to po prostu kwestia talentu oraz intuicji, które Jarek posiada.

Komentarz

• Pozytywny wynik, kolejne punkty. Martwi, że kolejny raz nie umiemy wcześniej dobić rywala i pozwalamy na nerwowa końcówkę. A taki Wieteska zawsze zrobi jednego babola na mecz, a Vesovic też zawsze jakiś teatrzyk odstawi. Oby Kante odzyskał skuteczność i będzie dobrze [emoji106].
                    Na plus Cholewiak i Perkhart. Dobrze ogląda się akcje naszych w środku pola, szybka wymiana piłki, często gra kombinacyjna. Gdyby jeszcze tak Novikovas potrafił grać..

Komentarz

• Najniższy wynik z możliwych a jeszcze są tacy co narzekają - inna sprawa, że na puchary to zdecydowanie za mało, przyłączam się do narzekaczy
                      Nasz Czech mnie nieco zadziwia, niby gol plus asysta a zagrał raptem ze dwadzieścia, trzydzieści minut ale zero radości po asyscie, może chemia z czasem przyjdzie.
                      Cholewiak chyba komuś skleił co miał skleić, Slisz bezpłciowy ale mało czasu aby oceniać radykalnie.

Zaczynam coraz mniej rozumieć za co się dyktuje rzuty karne, na razie rozumiem, że jest reguła mówiąca, że na korzyść Legii dyktuje się co piątą sytuację, podobnie z kartkami ale co tam, 9 punktów do przodu, to tylko koronawirus może coś namieszać albo jakaś huczna balanga z alkoholem bezakcyzowym - Legia Mistrz!
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Cieszą trzy punkty ale trochę wkurw że nie było 0-4. Sam Kante powinien mieć trzy bramki. No nic ,widocznie trzymam naboje na Lecha i Wiśle

Brawo drużyna, brawo Vuko. Litwin oddaj numer 18 i spierda.laj w podskokach na Białoruś.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Cieszy wygrana. Niestety prawda jest taka, że gdybyśmy mieli piłkarzy Cracovii, Pogoni i Lechii to mielibyśmy pewnego mistrza, a tak czeka nas walka do końca i prawdopodobnie czwarte miejsce w lidze
                          Niestety potęga Lechii, Pogoni i Cracovii to dla nas za wysokie progi.
                          Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
                            Z Piastem powinien zagrać Stolarski.
                            Stolarski złapał kontuzję i wypadł na kilka tygodni zdaje się.

Komentarz

• Eleganckie 0:2, punktow przewagi nad drugim miejscem wiecej niz umiem liczyc ale na forum widac podziwu godna stalosc w uczuciach: Novikovas dziad, Wieteska dziad, Kante dziad, Vesovic dziad.

Naraze sie na bana pewnie ale co mi tam: fajne meczycho, dobra gra, plynne ofensywne akcje i duzo ladnych otwierajacych podan, mnostwo sytuacji, troche wiecej skutecznosci i bylby pogrom. I to wszystko mimo niejakich problemow kadrowych z debiutantem Sliszem i debiutanckim golem Cholewiaka. Brawo!

Dobranoc.
                              Moin, moin was geht?

Komentarz

• Tu się nic nie udało. To była pełna dominacja w każdym aspekcie. Dobra robota całego sztabu za taktykę i przygotowanie fizyczne. Legia jest głodna bramek choć nad skutecznością musimy pracować. Znowu mecz jedną bramką z przodu i nagle BUM! poprzeczka.

Co w tym meczu wyprawiał Novikovas to jest tragedia, nawet nie ma co zaglądać do działu z lebiegą. Od początku mnie nie przekonuje, myślę że Legia go zwyczajnie przerasta. Sam się zdzwię że to powiem bo to mój drugi ulubieniec, ale bardzo dobry mecz zaliczyl Wieteska, oczywiście do momentu babola, który na szczęscie naprawił. Ale ogólnie defensywa z Jędzą nie do przejścia.

Czekamy na turbokozaka z Kante. Konkurencję z obijaniem poprzeczki powinen zaliczyć 3x3

Komentarz

Pracuję...
                                X