Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lechia Gdańsk - Legia [25. kol. Ekstraklasy 2019/20, 04.03.2020, godz. 20:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez RONVE Zobacz posta
    Kuciak poleciał do Musiała dlatego ze uważał że tam wcześniej był faul
    Nawet jeśli tam faktycznie był faul to piłka w dalszym ciągu była w posiadaniu przeciwnika więc sędzia dał przywilej korzyści. A że przeciwnik zagrał potem piłkę do Luquinhasa zaliczając w ten sposób piękna asystę to już całkiem inna historia 😉

Komentarz

• To co mnie martwi to 10 kartka dla Jędzy. Jeszcze dwie i będą dwa mecze pauzy, zapewne w grupie mistrzowskiej. A Wieteska w defensywie to prawie zawsze coś odwala więc może być nieciekawie.

Komentarz

• Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta
        To co mnie martwi to 10 kartka dla Jędzy. Jeszcze dwie i będą dwa mecze pauzy, zapewne w grupie mistrzowskiej. A Wieteska w defensywie to prawie zawsze coś odwala więc może być nieciekawie.
        Kartka z Lechem druga z Wisłą i Jędza pauzuje w meczach z Arką i Górnikiem. Na rundę mistrzowską limit wyzerowany. Scenariusz bardzo prawdopodobny.

Komentarz

• Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta
          To co mnie martwi to 10 kartka dla Jędzy. Jeszcze dwie i będą dwa mecze pauzy, zapewne w grupie mistrzowskiej. A Wieteska w defensywie to prawie zawsze coś odwala więc może być nieciekawie.
          Wieteska ostatnio nie gra źle, gorzej będzie jak Astiza trzeba będzie brać pod uwagę.

Komentarz

Pracuję...
          X