Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lechia Gdańsk - Legia [25. kol. Ekstraklasy 2019/20, 04.03.2020, godz. 20:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Niech spierdala. A jakby nie daj Bóg, to mam nadzieję, że zostanie odpowiednio przywitany.

Komentarz

• Kuciak może i jest dobrym bramkarzem (na nasze warunki nawet bardzo dobrym), ale ma nierówno pod kopułą i uważam, że sprowadzenie go z powrotem na Łazienkowską byłoby dużym błędem. Zbyt fajną atmosferę mamy obecnie w zespole, żeby rozbijać to takim furiatem jak Duszan. Jeden nieobliczalny Vesovic w drużynie wystarczy...

Komentarz

• Ale Veso nie wywalamy?
        Wobec powyższego: Kuciak won, razem z Kapustką!
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
          Ale Veso nie wywalamy?
          Wobec powyższego: Kuciak won, razem z Kapustką!
          Swoimi wypowiedziami jak i samym zachowaniem w kontekście Legii chyba spalił za sobą mosty, więc raczej ciężko by mu było.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
            .
            Według aktualnych przepisów nie ma karnego. Musiałby tą ręką zrobić ruch.
            Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
            Rozumiem, że w stronę piłki? Jakby "uciekał" z ręką to spoko? Hmm, ja już nie takie karne widziałem w tym roku.

Nie upieram się, że wedle obecnych przepisów powinien być karny ponieważ jak już wcześniej napisałem nie rozumiem kilku obecnie funkcjonujących interpretacji i staram się je zrozumieć ale w kółko natrafiam na sprzeczności
            Moim zdaniem powinien być karny. Oglądałem tę sytuację kilkukrotnie na powtórkach i początkowo faktycznie chował ręce za plecami, ale w ostatniej fazie, jak Luqi zbierał się do podania/strzału, te ręce znowu lekko uciekły na boki i piłka trafiła w jedną z nich. Może umyślnie, może nie, efekt był jeden.

Tutaj wideo: https://giant.gfycat.com/MediocreTastyLamprey.webm
            Mioduski won
            Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
            Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
              Moim zdaniem powinien być karny. Oglądałem tę sytuację kilkukrotnie na powtórkach i początkowo faktycznie chował ręce za plecami, ale w ostatniej fazie, jak Luqi zbierał się do podania/strzału, te ręce znowu lekko uciekły na boki i piłka trafiła w jedną z nich. Może umyślnie, może nie, efekt był jeden.

Takich karnych się już nie gwiżdże. Bliska odległość i ręka naturalnie ułożona. Nie było żadnego ruch do piłki
              w przeciwności do Veso w poprzednim meczu. Ne drążcie już tematu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta

kiedyś to było- ręka karny, pierwszy wszystko i po problemie

Komentarz

• Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
                  ...i trzy rogi karny

Komentarz

• Zagranie piłki ręką jest złamaniem przepisów gry w każdym przypadku, gdy:

Zagranie jest umyślne (zawodnik wykonał ruch ręką lub ramieniem w kierunku piłki);
                    Gracz po dotknięciu piłki ręką przejął posiadanie piłki, przez co stworzył realne szanse na strzelenie bramki lub doprowadził do jej zdobycia;
                    Zawodnik strzelił gola ręką bezpośrednio, niezależnie od umyślności.
                    Dotknięcie piłki ręką może zostać uznane za przewinienie, zależnie od interpretacji sędziego, gdy:

Ręka piłkarza nienaturalnie zwiększyła obrys jego ciała;
                    Dłoń uniesiona była w górę ( znajdowała się powyżej barku).
                    Odpowiedzialności za kontakt ręki z piłką nie wyklucza sytuacja, w której nieprzepisowe zagranie było konsekwencją wcześniejszego odbicia się piłki od innego gracza, który znajdował się w bliskiej odległości.

Dotknięcie piłki ręką nie powinno stanowić przewinienia w kilku wymienionych przypadkach, stanowiących katalog zamknięty:

Kontakt ręki z piłką nastąpił bezpośrednio po tzw. kiksie zawodnika;
                    Dotknięcie nastąpiło bezpośredniego po kontakcie z piłką innego zawodnika znajdującego się w bliskiej odległości;
                    Dłoń nie powiększa obrysu ciała;
                    Zawodnik dotknął piłki podczas upadku, gdy ręka znajdowała się między ciałem gracza a murawą.
                    Powyższe przepisy obowiązują bez wyjątku również w przypadku bramkarzy znajdujących się poza własnym polem karnym.
                    https://prawosportowe.pl/a/zagranie-...kich-przepisow
                    Druga pozycja z listy odpowiedzi wujka Gógla...

Pogrubiony zapis też nie jest matematycznie precyzyjny, ale chodzi o naturalnie ułożoną rękę, której ze względu na małą odległość piłkarz nie jest w stanie zdążyć schować.
                    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• 52:09 (jest w skrócie na Ekstraklasa.tv) - Antolić drze japę na Gwilię, czy po prostu tak obserwował rozwój akcji i zastygł w takiej pozycji?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                        52:09 (jest w skrócie na Ekstraklasa.tv) - Antolić drze japę na Gwilię, czy po prostu tak obserwował rozwój akcji i zastygł w takiej pozycji?
                        Darł japę bo mu Gruzin pięknie piłkę odebrał
                        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Obejrzałem właśnie powtórkę zachowania Vesovicia dla mnie jest to kryminał nie dość, że uderzenie na czerwoną kartkę ok jeszcze to przeboleje ale późniejsze pajacowanie jest nie do przyjęcia.
                          Drugi ananas to oczywiście Novikovas. Umiejętności jakieś ma ale jest to bardziej samolubna wersja Kuchego. A i liczby mocno średnie biorąc pod uwagę jak ofensywnie gramy i ile ma ten gość sytuacji.
                          Największą zasługą Vuko jest, że mamy w końcu drużynę choć myślę, że jedynym nie pasującym elementem jest Litwin

Komentarz

• Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
                            ...Umiejętności jakieś ma ale jest to bardziej samolubna wersja Kuchego...
                            Novicovas to do pięt Kuchemu nie dorasta ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                              Darł japę bo mu Gruzin pięknie piłkę odebrał
                              Nie no ok, ale tak długo i z takim zajobem?

Komentarz

• Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
                                i Gruby na bramkę.
                                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Pracuję...
                                X