Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lechia Gdańsk - Legia [25. kol. Ekstraklasy 2019/20, 04.03.2020, godz. 20:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Zastanawia mnie, dlaczego jest tak cicho w przypadku Mladenovica? Powinien dostać żółtą kartkę za przepychankę z Wszołkiem, a po symulce w polu karnym powinien wylecieć za drugie żółtko z boiska. No ale "gdzie Legia nie może, tam sędzia pomoże"
    Pełna zgoda, będąc konsekwentnym jemu też się należało, wówczas siły w końcówce były by wyrównane.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
      Pan Sławek gadał coś o tym, że ręka była ułożona naturalnie i decyzja sędziego słuszna ponieważ nie ma obowiązku chowania rąk za plecy. Tyle było pierd..lenia od zeszłych wakacji, że każda taka ręka ma być gwizdana w polu karnym jako karny a tu znów pierdolety o uznaniowości i rzekomej naturalności.
      Przyznam się, że już straciłem orientację w tym temacie a że nie wybieram się na kurs sędziowski to może ktoś to opisze, przy okazji w kontekście tej ręki Veso z Cracovią.
      Również straciłem orientację co do wślizgów. Kiedyś było jasne, nie wolno było od tyłu i pięta miała być na trawniku, nie można było podnosić nóg w czasie wślizgu bo był gwizdany faul. Teraz widzę jedyne kryterium to czy trafił w piłkę czy w nogi, jak w piłkę to może nawet połamać przeciwnikowi nogi i zero reakcji sędziego. Nie rozumiem, przyznaję się bez bicia
      Trzecia sprawa to te "faule taktyczne", kiedyś leciałyby czerwone z niesportowe zachowanie i atak bez piłki, a teraz z łaski dają żółta albo olewają temat, też tego nie rozumiem, szczególnie jak widzę chwyt zapaśniczy i pierdut przeciwnika na murawę!
      KAŻDA RĘKA DRUŻYNY ATAKUJĄCEJ - GOL NIEUZNANY.

W obronie cały czas zostało jaka była intencja zawodnika (naturalne ułożenie czy ręce rozłożone w bok czy do góry, ewentualnie ruch ręki w stronę piłki) i kwestia jakiegoś np. odbicia od nogi, a potem w rękę.

Veso trzymał rękę przy ciele, a w momencie jak piłka leciała w jego stronę to zrobił ewidentny ruch w stronę piłki i znacznie poszerzył objętość ciała, co do wczorajszej sytuacji to nie widziałem powtórki, ale z patrząc z trybun też bym tego nie gwizdnął.
      Ostatnio edytowany przez wolsz17; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez wolsz17 Zobacz posta
        KAŻDA RĘKA DRUŻYNY ATAKUJĄCEJ - GOL NIEUZNANY.

W obronie cały czas zostało jaka była intencja zawodnika (naturalne ułożenie czy ręce rozłożone w bok czy do góry, ewentualnie ruch ręki w stronę piłki) i kwestia jakiegoś np. odbicia od nogi, a potem w rękę.

Veso trzymał rękę przy ciele, a w momencie jak piłka leciała w jego stronę to zrobił ewidentny ruch w stronę piłki i znacznie poszerzył objętość ciała, co do wczorajszej sytuacji to nie widziałem powtórki, ale z patrząc z trybun też bym tego nie gwizdnął.
        Lechita uderzył DŁONIĄ w piłkę, a może to piłka uderzyła w dłoń Lechity? - z całą pewnością był zwiększony obrys ciała ale Lechita chciał zapewne tylko poprawić włosy albo wytrzeć gile w nosie, no machał łapami, jak to niedawno jeszcze mówiono "bezmyślnie i niepotrzebnie" ale karny to karny.
        Gdyby tak Jędza z Wieteską tak zrobili to murowany karny albo dziki wrzask w merdiach, że nie było karnego.
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Lechita uderzył DŁONIĄ w piłkę, a może to piłka uderzyła w dłoń Lechity? - z całą pewnością był zwiększony obrys ciała ale Lechita chciał zapewne tylko poprawić włosy albo wytrzeć gile w nosie, no machał łapami, jak to niedawno jeszcze mówiono "bezmyślnie i niepotrzebnie" ale karny to karny.
          Gdyby tak Jędza z Wieteską tak zrobili to murowany karny albo dziki wrzask w merdiach, że nie było karnego.
          Lechista.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

W życiu tam karnego nie było. Strzał z 2 metrów w dłoń znajdującą się zaraz obok biodra.

Komentarz

• Bardzo dobry Kante wczoraj , szkoda że bez bramki, bo naprawdę na nią zasłużył, Litwin bardzo słaby. 3/4 meczu dominacji Legii, oby trwało to jak najdłużej.

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                Bardzo dobry Kante wczoraj , szkoda że bez bramki, bo naprawdę na nią zasłużył, Litwin bardzo słaby. 3/4 meczu dominacji Legii, oby trwało to jak najdłużej.
                A kto Kante kazał strzelać w słupki?

A Litwin to jest jakaś zagadka dla Archiwum X. Widać, że ma umiejętności i technikę. Ale wczoraj to chyba każda decyzja była zła. Może głowa nie nadąża za resztą? Spala się pod presją?

Komentarz

Serio Cie obchodzi wrzask w mediach? Tam nie bylo zadnego ruchu do pilki, musialby sobie odrabac dlon, dajze spokoj...

Komentarz

• Zamieszczone przez giemz Zobacz posta
                    A kto Kante kazał strzelać w słupki?
                    Doceniam go za cały mecz, a nie sytuacje strzeleckie, czasem brakuję szczęścia i właśnie wczoraj go nie miał.

Komentarz

• O taką Legię walczyłem
                      Dominacja. Przeciwnik mający problemy wyjść z połowy na swoim boisku. Brawo.
                      Jest dobrze. Nie może być idealnie, bo nie byłoby nad czym pracować i na co narzekać na forum.

1) Novikovas. Wydaje mi się, że nie do końca prześwietliliśmy gościa przed transferem. Indywidualista, wyraźnie nie pasuje do drużyny na boisku (i nie chodzi o umiejętności piłkarskie), złe wybory. Głowa nie dojeżdża. Jakieś cyfry robi, ale na dłuższą metę tak się nie da współpracować z nim podczas gry.
                      2) Vesović. Świetny mecz. Ten rajd środkiem i asysta (prawie) do Kante - super. Niestety co jakiś czas dają znać o sobie dziwne bałkańskie odpały. Moim zdaniem wczoraj czerwona ewidentna. Sędzia się zlitował.
                      3) Wieteska. Tykająca bomba. 3/4 meczu solidnie, później babol, który mógł zniweczyć wysiłek drużyny.
                      4) Gdyby Jędza tak dostał w rękę w naszym polu karnym nastąpiłaby tygodniowa sraczka kibiców, ekspertów i "dziennikarzy", że sędziowie pomagają Legii (chociaż nie muszą).
                      Obrońca powiększył obrys ciała ? Powiększył. Zablokował ręką dośrodkowanie. W polu karnym trzymaj rękę przy jajkach albo za plecami. Karny.

Wracamy po to, co nasze ! To najważniejsze. Legia Mistrz.

Komentarz

Lechita uderzył DŁONIĄ w piłkę, a może to piłka uderzyła w dłoń Lechity? - z całą pewnością był zwiększony obrys ciała ale Lechita chciał zapewne tylko poprawić włosy albo wytrzeć gile w nosie, no machał łapami, jak to niedawno jeszcze
                        .
                        Według aktualnych przepisów nie ma karnego. Musiałby tą ręką zrobić ruch.

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
                          Zastanawia mnie, dlaczego jest tak cicho w przypadku Mladenovica? Powinien dostać żółtą kartkę za przepychankę z Wszołkiem, a po symulce w polu karnym powinien wylecieć za drugie żółtko z boiska. No ale "gdzie Legia nie może, tam sędzia pomoże"

Co w rundzie zasadniczej decyduje o miejscu w tabeli w przypadku równej liczby punktów? Bilans bezpośrednich spotkań czy ogólny bilans bramkowy? Bo jeśli to pierwsze, to nawet 3 porażki nie zabiorą nam lidera.
                          Z tego co pamiętam to miejsce w tabeli po 30 kolejkach.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                            .
                            Według aktualnych przepisów nie ma karnego. Musiałby tą ręką zrobić ruch.
                            Rozumiem, że w stronę piłki? Jakby "uciekał" z ręką to spoko? Hmm, ja już nie takie karne widziałem w tym roku.

Nie upieram się, że wedle obecnych przepisów powinien być karny ponieważ jak już wcześniej napisałem nie rozumiem kilku obecnie funkcjonujących interpretacji i staram się je zrozumieć ale w kółko natrafiam na sprzeczności
                            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Za co trzeba pochwalić, na pewno grają w niezłym tempie, nieosiągalnym dla reszty ligi. Co prawda nic z tego nie wynikało bo zawodziła skuteczność napastników i musieli pomóc gospodarze(brawo Lechia, asysty cudne), ale na Ekstraklasę w zupełności wystarcza.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                                Z tego co pamiętam to miejsce w tabeli po 30 kolejkach.
                                Jemu właśnie chodzi o to co decyduje o miejscu w tabeli przy tej samej ilości punktów po 30 kolejkach, jest to dwumecz, dopiero w 37 kolejce decyduje w takim przypadku miejsce po 30 kolejkach.

https://legionisci.com/tabela
                                Tutaj jest wszystko wyjaśnione.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Pracuję...
                                X